0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (855 puan) tarafından

Kızlar annemler geçen iftara aldı bizi bu pazarda amcamlar alacaklar. Bebeğim 2 aylık iki çocuğum var anca eşimle kendime kadarım :( onları iftara almasam ayıp etmiş olur muyum?

5 Cevaplar

0 oy
(855 puan) tarafından
Cok meşgulüm kızım hiç durmuyor 
-Reklam-
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Bence olmazsın iki çocukla zor iş yemekle bitmiyor ki evin de temiz olması gerekiyor iftar sonrası bulaşık ev süpürme işleri küçük bebeğinle kimse alınmaz alınmamalı canım 
(855 puan) tarafından
Ayıp olmasından çekiniyorum bende. Umarım beni anlarlar annem anlar da abimler laf eder mi bilmiyorum amcamlar vs alamayacağım ama eşimle kendime yemek hazırlarken ne cekiyorum bir Allah biliyor
0 oy
(15,033 puan) tarafından
Yabancı değiller söylersin anlayış gösterirler. Ama illa davet etmek istersen Annen önden gelir. Çocuğa bakar sen yemek yaparsın. Ben olsam öyle yapardım. 
tarafından
Gaz vermek gibi olsun da annem babam öyle olsa evlerine adım atmak insanın bır duruşu olur evlat sevilir evlada tapılmaz...
Yapım gereği susabilen birisi değilim çok kötu kalplerini kırardım bırdaha da yüzlerine bakmazdım abilerin bu haldeyse annen baban sayesinde
(855 puan) tarafından
Zaten anne babamın eseri onlar bende hep söylüyorum sayenizde bu haldeler diye bende cok az gidiyorum evlerine gereken bu :(
(15,033 puan) tarafından
Ben anneni anladım. Senin abilerin benim amcam gibi. Amcam da bı ********. Babannem in herseyine karisir senin abilerin gibi. Babannemin de amcamdan ödü kopar. Ama amcam da korkulmayacak gibi değil. Psikopatlik var yani.
tarafından
Üzüldüm gerçekten ama inan kendilerine yapıyorlar ne hayır beklenır kı oylesıne evlattan yarın zor zamanlarında yanlarında sen olursun oglanların yerinde yeller eser adım gibi de emınım böyle olur
(855 puan) tarafından
Evet canım benim kapım anneme babama herzaman açık :( benimde bir abim pskopattan farksiz zaten
0 oy
tarafından
Eğer durumunuz varsa ben olsam yapamıyorsam yemeğe çıkartırdım

Yada esin evdeyken davet et çorba 10 dk ana yemek pilav yap olduğu kadar olsun
(855 puan) tarafından
Onuda düşünüyorum canım evde de ağırlayınca masrafları oluyor olmadı yemeğe cıkarıcam
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Canim haftasonu kayinvalidemler yatılı geldiler iki günlüğüne herşey güzeldi güzel vakit geçirdik ama öncesinde temizlik hazırlık onlar varken hizmet şimdi ev hala toparlanamadi düşun beş aylık oğlum var ve uykusu çok düzensiz yani bı şekilde oluyor ama çok yoruluyor insan bence annenle konuş o daha iyi akıl verir sana en azından kendi ailene ayıp olmazda amcanlar gerekli mi diye eğer davet etmen gerekirse annemden yardım istersin 
(855 puan) tarafından
Annemden yardım isteyemem etkisiz eleman o :) ama dışarı yemeğe çıkarırım amcamları belki onu eşimle konusucam eve davet etmek isterdim ama kendi basımı kaşıyacak vaktim yok
(1,288 puan) tarafından
Öyle bı durum varsa dışarı hakkını kullan canım hem herkese değişiklik olur güzel olur :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 251 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 416 göst.