0 oy
156 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3 puan) tarafından
Hanımlar 2 yaşında kızım var saçları hem çok seyrek hemde uzanıyor sanki 5 aylık saçı gibi bağlanmıyor fikri olan bana yardımcı olabilir mi 

9 Cevaplar

0 oy
(299 puan) tarafından
Sıfıra vurunca gür çıkar derler
(159 puan) tarafından
Her bebek bir değil :)
-Reklam-
0 oy
(397 puan) tarafından
Benim kızımda 20 aylık onunkilerde aynı  çok fazla ince telli ve kısa sıfıra vurdur diyen çok oldu ama bende babasida kıyamadık inşallah büyüdükçe değişir 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Saç olayı ne yazık ki genetik bir durum. Her bebek bir değil. Ama pekmez içirmek işe yarayan bir yöntem. Her gün vermeye çalışın
(3 puan) tarafından
Nasıl yani canim anlamadim
(1,408 puan) tarafından
Pekmez içirin her gün, eltimin kızının saçları o şekilde uzadı
0 oy
(479 puan) tarafından
Benim yengem yigenime papatya aldı aktardan kaynatti suyunu sıkıyordu hem de sarışın yapıyor şimdi maşallah yigenim saçlı ve sarışın 
(2,583 puan) tarafından
Papatya suyu almıştım ben de saçları açılsın diye bir iki kere kullanınca bıraktık çok sert yapıyor saçı
(1,409 puan) tarafından
Papatya sarisinmi yapiyi
(2,583 puan) tarafından
Saç rengini açıyor evet ama sert yapıyor biz beğenmedik iki tane almıştım bir de ☺️
Almak isterseniz de link
https://ty.gl/p3g1wzj9bj
0 oy
(580 puan) tarafından

Sıfıra vurunca gürleşir diyenlere bakmayın alakası yok :) ben bir kere yeni doğduğu zaman sıfıra vurduk oda sünnetten diye yoksa kesmezdik. Daha da vurmadım. Traş ede ede saçı gürleşti. Sizde bakım yağları var zişhubu diye bir marka onun bakım yağı bebeklerede kullanılıyor. Gürleşiyor ve hızlı uzuyor tavsiye ederim 

0 oy
(50 puan) tarafından
Ayy benim kızımin da öyle bende beklim bak üç yaşında dorde gircek ekimde bu kadarcık saci
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Hiç sıfıra vurdrunuzmu? Bi doktora gotur belki bi vitamin eksikliyi var
0 oy
(528 puan) tarafından
Ayy benim kızımda öyleydi netten bulmuştum karanfil suyu yapmıştım sende araştır istersen kayinvalidem felan karşı çıktı şimdi qor sen diyolar saçı nasiL bu kadar qurlesip uzadı :))
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ecowell var e bebek de saç uzmasina faydası var

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 204 göst.
25 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde busraa46 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
0 oy
4 cevap 91 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,443 cevap

34,777 kullanıcı

...