0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar doğum için devlet hastanesi arıyorum tek kişilik odalı bildiğiniz hastane var mı bide kaydımiz olması lazım mi:)

6 Cevaplar

0 oy
(580 puan) tarafından
Valla ben Yozgat Şehir Hastanesinde doğum yaptım. 2. yide orada yapmayı düşünüyorum. O kadar memnun kalmıştım ki. Yattığın odada nst’ni çekiyorsun, sancını çekiyorsun, doğumunu bile o odada yapıyorsun hiç bir yere taşınmana gerek yok. O bahsettiğim yer doğumhane yatış bölümüne alındın mı orada da tek kişilik çift kişilik odalar var. Ücretli tek kişilik odaya geçilirse geçmeyi düşünüyorum. Çünkü ilkinde tek kişilik odadaydım özel hastane odası gibiydi. Çok rahat etmiştik
(19 puan) tarafından
Ne güzel ama ben İstanbul için belirtmeyi unutmusum
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ben iki doğumumda da yalnız yattım. İlk doğumumda iki kişilik odaydı ama kimseyi almadılar yanıma. İkincide tek kişilik verdiler ama biz böyle ayarladık personellerden tanıdık vardı. Tek şartım buydu zaten ayarlamasaydı özel parasını verecekti :D
(19 puan) tarafından
Hm tanıdık olursa iyi olur tabi
0 oy
(19 puan) tarafından
İstanbul için kızlar 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn Erciyes üniversitesi de doğum yaptım tek kişilik oda da
(19 puan) tarafından
Araştiricam teşekkürler
0 oy
(116 puan) tarafından
Zeynep kamil de yaotim digumumu ,normal doğum doğumu tek kendi odanızda yapıyorsunuz sonra servise alıyorlar serviste odalar 2 kisilik ama ben sevise indigimde odamda kimse yoktu tektim .Ben çok memnun kaldım dogum yaptığım oda da hersey varsi banyosu ,çatal pilates topları ,tv vs gibi doğumdan 2 saat sonra servise indim zaten bir gece kaldım taburcu oldum
(19 puan) tarafından
Evet bı kaç kişi daha önermişti bakalım hayırlısı olsun
0 oy
(159 puan) tarafından

Ben Yalova oturuyom doğum için istnabula gittim hem ailemde orda diye bana bakarlar diye 

Takipli hastası değildim sadece 2 defa acilden doğumhaneye gittim nst filan derken 3. Günü yatış verdiler takipli hastalari değildim b.o.k gibi davrandılar üstüne doğum yaptım normal doğum uyuşturmadan canli canlı diktiler beni
Çünkü ben doğum yaptıktan iki gün sonra o hastanenin takipli hastası halamın geliniydi oda normal ve uyuşturdular dedi arada fark var cnm 
İSTANBUL PENDİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA HASTANESİ ONERMİYORUM TAKİPLİ HASTASİ DEHİLSEN 
(19 puan) tarafından
Üzüldüm adınıza o zaman eliyorum bu hastaneyi
(159 puan) tarafından
İstanbul fatihte çapa hastanesi var
Orayı da önermiyorum birebir babam şahittir yeni doğan bebekleri kollarından zıplata zıplata götürürlermiş ozamanlar dedem o hastanede yatıyormus babam öyle görmüş
Bide İstanbul Üsküdarda  Zeynep Kamil hastanesi orasıda sisteme bakmadan seni muane ediyor  yalan yanlış teşhis koyuyor
Sana önerim sadece İstanbul Zeytinburnu'nda Semiha Şakir kadın doğum evi Hastanesi var herkes orayı öneriyor ben orda doğdum :)))
Ama bana uzak diye gidemedim
(1,577 puan) tarafından
Evet böyle bir durum var. Ben Dr Sadi Konuk'un takipli hastasaydım ama doğumu orda yapmadım. Dikişlerimi aldırmaya gittim oraya bir dövmedikleri kaldı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 188 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yarajai (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hlal (236 puan) tarafından soruldu