0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (871 puan) tarafından
Cagırma hakkı bana da dustu kaynanam gılı cagırmak ben cagırmayı dusunyrm 2 gelın anca ben cagırınca onlarda kaynanayı cagırıyr sankı benı beklyrlar gıbı neyse ben dedım hazır hasta oldm cagırayım aradan cıksn ama sorun sukı kayınbabam hemn 2 eltım gılde gelsn onlarda gelsn torunlarıda gorurm cagırmasan ayıp olur faln dıye karı gıbı karıyr ısıme ama onlar benı hıc saymayıp cagırmadı sadece kaynanam gılı cagırdı bu seger esıme dedm kıyamete kopsa kavgada cıksa cagırmıyorum beni cagırmayanı neyse ıcımıde dokmus oldm 3 oblar  2 de bız ne yemek yapabılırm ıftara fıkır almak ıstyrm suan hıcbırsey yok aklımda pratık lezzetli ıstyrm

6 Cevaplar

0 oy
(7,695 puan) tarafından
Kuru fasulye pilav klasiği ☺️
(871 puan) tarafından
Pwkı kayınbabanız size dese 2 gelınıde cagır gelsn ama sızı cagırmamıs hıcbır zmn hep kaynana gılı cagıryr soz cagırırmsnz bırde evı *** edyrlar cocuklar valahı onlara cok bıle ıyı fikir cnm bnm
(7,695 puan) tarafından
Beni cagirmayani bende çağırmam
(239 puan) tarafından
Niye kendileri cagirmamislar da senden çağırmani bekliyor ? Çok ozlediyse gitsin görsün. Niye senin cagirmani bekliyor ki.
Beni cavirmayani bende çağırmam. Ev benim evim misafir benim misafirim. Kimse karışamaz
(871 puan) tarafından
İşte esımı aryr nasıl cagırmadnz dıye ıstemıyrmsnz dıye. Esımde bırsey dememıs kayınbabamda arabayla eltılerımı alıp geldı ev***k elını yemege corbaya tursuya sokuyor cocujları kımse cıt etmyr sımdıde cagırıcm dedım babam dese boyle soyle dedım ısterse benle 40.yıl kussun lafımı soylerım gecerım gorumcelerımı cagırdılar benı cagırmadılar kayınbabam gılı cagırdılar benı cagırmadılar kımsede demedıkı azra gıl tek yok nıye cagırmyrsnz dıye
-Reklam-
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Eltiler seni cagirmadiysa sende çağırma,kaynana kayınbaba yeter, menü olarak ise, nohut yemeği,pilav, mercimek çorbası salata tatlı olur bence 
0 oy
(887 puan) tarafından
Büyüklük sen de kalsın sen çağır bence, misafir berekettir belki yaptıklarından utanırlar 
(871 puan) tarafından
İşte utanma yok kac defa cagırdım en sonda oructan once cagırdım eltımle oyle konustuk dedıkı kayınbaba gılı tek cagırıcm ben kalabalık agırlayamıyrm anladımkı yıne cagırmayacak benı bende dyrm onlar cagırsn cagırmsn ben hastayken agırlım aradan cıksn ıste kayınbaba torunlarıda olsn ıstyr bıktm valahı
0 oy
(119,225 puan) tarafından
kiz yemek icin karsilik beklenmez seni illa cagirmasimi lazim yenen yerde bereket olur sen o beni cagirsin ben caguriyim ee bu ödümc gibu bisi oluyo iyilik icin cagir allah rizasi icin cagir sen karsiligi allahtan bekle 
(871 puan) tarafından
Cnm oructan once hep ben toplu cagırdım dusunun her hafta eltıler coluk cocuk sızde sızın 2 bebebız var 2 bucuk 1 bucuk onlarında var her hafta her hafta kabul edrmısnz bırde ben cagıryrm haftaya bakyrm onlar toplanms ben yokum ee nıye dyrm ee kalabalık cagıramm daveten zıyade enayı gıbı kullanılıyrm sıkıldm bu durumdan
0 oy
(12,903 puan) tarafından
O kadar kişiyi ağırlayamam onlar sizi çağırdığında görürsünüz torunları derdim ben kimseyi ağırlayamam 
(871 puan) tarafından
Iste burnunu sokcak onlarından hosuna gıdyr bırsey dıyemyr biz gıdyrz ama onlar sadece kayınbabam gılı cagıryr bıttı ee ben 2 cocukla 12 1 kadr onlar gıdınce mutfaktayım evı topluyrm temızlıyrm benm yaptıgım gorunmyr onlarınkı gorunyr ve enayı gıbı ben kala kalıyrm buda zoruma gıdyr
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Çagırmam soylersin sadece sizi cagiriyorum, beni evine davet etmeyeni ben neden davet edip yüceltiyim ki. Kaynana kayinpedere göre yemek yap canim.
(871 puan) tarafından
Bende oyle yapacm eltıme 1 kere dedm kayınbabam gılı su gunde cagırıcm dedm o gun baktm kayınbabam aryr torunlar dyr yengemız bızı davet etmemıs anladımkı eltım bırı cocuklarına soyletryr dede cagırmyr oda onları arbayla alıp gelyr uyanıklık yapyr onlar
(1,911 puan) tarafından
Hazira konmak güzel cunku. Anlamam beni davet etmeyen insana neden davet etmedin veya zorla gitmem insan kendi değerini bilmemlidir. Onlar uyanikksa sende uyanık ol canim ezdirme kendini. Kayinpederler tuhaf valla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
5 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 338 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 216 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 502 göst.