0 oy
236 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (5,720 puan) tarafından

image

image

eşim köyde annesi bunla yemek yapınca çok lezzetli olurmuş diye almış ocakta da kullanılır diyor ben patlar heryer mahvolur bide içindeki ziyan olur diye kullanmaya korkuyorum kızlar bundan kulllanan varmı aranızda

5 Cevaplar

+1 oy
(1,157 puan) tarafından
Cam ocakta kullanılmıyor onun dışında bende severek kullanıyorum. İçi sırlı olması gerekiyor yemek pişirmek  için 
(5,720 puan) tarafından
Benim Ocak da cam sobaya koyarız dedi eşim ama patlarsa halılar koltuklar pert riske atmaya da korkuyorum
(4,048 puan) tarafından
Aynen cam ocakta kullanılmıyor. Diğer ocaklarda sobada fırında kullanılıyor hatta sobada daha lezzetli oluyor
(1,157 puan) tarafından
Patlamaz korkmayın senelerdir kullanırm, içi dışından farklı renk mi kontrol edin bi içi dışı ile aynı olanlar yoğurt için uygun genelde . İlk kullanım için Google a bakın neler yapmak lazım diye muhakkak
(5,720 puan) tarafından
İçi dışı farklı cnm içi simsiyah dışı normal . Bu yemek pişirmek için olanlardan sanırım ama cam ocakta neden olmuyor onu anlamadım kızlar
(1,157 puan) tarafından
Isıyı geri verdiği için ocağın patlamasına sebep oluyor. Ağır ateşte uzun süre pişiyor ya
-Reklam-
0 oy
(1,812 puan) tarafından
Ben kullanıyorum patlama olmadı ama ilk kullanmadan yağlayıp yakmak gerekiyomuş yaptım ama iyi mi olmadı bilmiyorum hafif tutuyo dibinde bi bölge 
(5,720 puan) tarafından
Evet yağlamak lazım dedi eşimde ama içi simsiyah böyle yakılmış gibi yinede yakmak gerekirmi
(1,812 puan) tarafından
Benimki de öyle sırlı diyolar o siyah kısma ama bende yaptım yap zarar gelmez
(5,720 puan) tarafından
Anladım saol canım
0 oy
(2,457 puan) tarafından
Bende kullanıyorum soba da kullanıyorum ocakta da kullandım bı sorun olmadı 
(5,720 puan) tarafından
Evde sobada var cnm eşim de öyle dedi ama bende patlar ederse çocuklara birşey olur diye korktum en iyi ihtimalle ocakta kullanırım bari dedim biri de cam ocakta olmaz yazmış senin Ocak nasıl
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Kuyruk yağı ile yağla ekmek firinindan rica et iyice yaksın ateste
(1,330 puan) tarafından
Evet ilk kullanımda böyle yapınca daha bişey olmuyormuş
(2,818 puan) tarafından
Evet  canım
(5,720 puan) tarafından
İçi simsiyah yanık gibi cnm bide kağıt çıktı deterjanla yıkamadan direk kullanıma başlayabilirsiniz yazıyordu yinede yakmak gerekir mi
(2,818 puan) tarafından
Evet canım yak mutlaka
0 oy
(1,385 puan) tarafından
Ben fırınımda yapiyorum güzel oluyor
(5,720 puan) tarafından
Eşim fırında olmaz dedi ama banada fırın mantıklı geldi
(1,385 puan) tarafından
Hayır olur ocak daha riskli fırında yaparim hep ben

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 121 göst.