0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (2,390 puan) tarafından
Kuyumcu mu bizi kandırdı iyi mi ettik anlamadimki eşim toplu gram altın alacakdi elden ama kuyumcu demişki çeyrek al gram altından zarar edersin tane başına 100 lira onun işçiliği oluyor benm kocada inanıp çeyrek almış 

smdi biz kâr mi ettik zarar mı hic anlamadım 

Kızlar eğer zarardaysak ona göre saydircamm kocama da :)

6 Cevaplar

+1 oy
(79 puan) tarafından
Zarardasin kesme gram altin alcaktin has olandan asıl çeyrekte zarar edersin kuyumcu akıllılık etmiş has altının yatırımı çeyrekten daha çok 
(2,390 puan) tarafından
Al işte biliyordum benm safoş eşim ya poff
-Reklam-
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Kesinikle kandırmış kesme gram altın alacaktı ne kadar para varsa elinde hepsiyle esas çeyrek zarar eder 
(2,390 puan) tarafından
Gidiyom kocamı bogmaya gerzek ya valla hiç akıl yok
(4,171 puan) tarafından
Keşke yanında gitseydin adam da ne bilsin bacım kuyumcu bilir iyisini diye düşünmüştür benim eşim de öyledir çünkü dolap almaya gidelim ben buzluk yukarda istiyorum diyorum adam yok aşağı daha iyi diyor eşimde bak biz adamdan iyisini mi bileceğiz herkes aşağıda olanı alıyor diyo yahu ben istemiyorum zorla mı erkekler anlamıyor pek bu işleri işte
(2,390 puan) tarafından
Bnm bebeğim oldu kuzum da ondan gidemedim bilezik alacakdik evden gram bozdurma üstüne bunlada gram al diye gönderdim sonuç cyrek alıp gelmiş neyse artık uzun vade bzm işimiz
(4,171 puan) tarafından
Olsun kuzu üzülme öyle de böyle de altın sonuçta para olarak durmasından çok daha iyidir emin ol insallah işinize yarar uzun vadede
Allah bebeğini hayırla büyütmeyi nasip etsin insallah ☺️❤️
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Yarın aldığı kuyumcuya gitsin desin bak abi bundan zarar etmen demiştin al bununlari aynı paraya desin
(2,390 puan) tarafından
Uzun vadeli bizim işimiz kuzum öyle hemen bozdurmazda niye böyle bişey yaptı bnm koca valla anlamadım ya kuyumcu bunu öpmüş gecmis anlaşilan ya
(3,257 puan) tarafından
İşte aynı fiyata alsın kesme altin alsın
(2,149 puan) tarafından
:) :) :) öpmüş geçmiş ne kız
0 oy
(155 puan) tarafından
Birikimlik gramlar oluyor keşke ondan alsaydı 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kocanin suçu yok ya yazık. Makas araligi cok fazla aliz satışta gr alsa daha iyiymis ama olan olmus
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Ben gram aldım çeyrek daha zarar ettiriyo. Gram biriktirip bilezikle takas yapcam öyle anlaştık

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 186 göst.
1 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pembemantoluleyla (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
3 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,374 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...