0 oy
74 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,359 puan) tarafından
Kizlar bu akıllı telefonlar da kurulum yapıldı die iade alınmaz mı yani kurulum yapılsa bile ben ürünü kullanmadım ki hiç ? Bilgisi olan yazabilir mi arama özelliği yok die iade etmek istiyorum bide önereceğiniz saat varmı bu huwaei fit 2 ekran çok büyük ya özellik çok iyi ama ben dikdörtgen istiyorum yuvarlak istemiyorum fikri olan paylaşırsa sevinirim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,989 puan) tarafından
Yani biz satış yaparken iade almıyorduk tüketi haklarına belki şikayetle iade edebilirsin. Çünkü o ürün açılıyor faturası kesiliyor ve garantisi başlıyor 
(2,359 puan) tarafından
Ama ben internetten aldım ki kurulumolsa bile akıllı saati sıfırla yaptım şuan herşey sıfır çok kullanıp bişey de yapmadım zaten bı soorabilirmisin
Ya koşu adım kullanmadim otomatik olcmus bı stres oksijen ölçtüm bunu yapmam denemem içinde kurulum şart değil mi Allah aşkına bu ne saçmalık 3 gün inceleyemedim zaten
(2,989 puan) tarafından
İkinci el artık o canım internet satışı bilmiyorum bayiler olarak biz o ürünü tekrar sıfır olarak satamıyorduk hele hat üzerinden alındıysan zaten asla iadesi olmuyordu. Aldığın yerle görüş bunun için
(2,359 puan) tarafından
Ama ben kutuya koysam bunlar başkasına satamiyor mu cnku baskasi da telefonuna yuklucek bide kurulum olmadan nasl anlicam bozuk mu değil mi vatan bilgisayar ama internet üzerinden aldım .
(2,989 puan) tarafından
Bozuksa bile servise gider canım onların satış politikasını bilemem bir görüş
-Reklam-
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Xiaomi mi bant 8 active yeni aldım çok memnunum isim görüyor ama konuşma yok açıkçası ben kalori hesaplama için aldım kaç gün oldu şarjı bitmedi uygunda 

Sizin sorunuza açıkçası bilgim yok cnm
(2,359 puan) tarafından
Hm bunda da konuşma yok Samsung Galaxy fit 3 keşke olsaydı herşeyiyle çok beğenmiştim
(1,679 puan) tarafından
Git aldığın yere sor bakim keşke dememek için inan bende Artık net ölüyorum eşya konusunda acaba bunu mu alsam yoksa bunu mu deyip sonra pişman oluom şimdi net varsa param o olacak diom:))
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Kizceler hadi gelin ama buryaa 
0 oy
(1,406 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Redmi watch 3 active modelini kullanıyorum 7 aydır, çokta memnunum
(2,359 puan) tarafından
Resim atabilirmsin bileğinde nasıl duruyor merak ettim ozlelikleri neler  arama yapbiliyor mu
(1,406 puan) tarafından
Bende band 6 vardı ancak arama yapmadığı için bu modeli aldım. Arama yapıp konuşabiliyorsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 53 göst.
0 oy
12 cevap 157 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
1 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 737 göst.

378,286 soru