0 oy
192 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (785 puan) tarafından

image

image

çoğunuz biliyorsunuz zaten depremden dolayı bisey kalmadı yeniden ev diziyorum olurda bir gün kaynanamla evleri ayırırım diye:) her neyse trendyol iki tane kupon verdi birisi 150 tl alt limitli çatal kaşık setini alırsam 250 tlye geliyor 60 parça 12 kişilik bide servis setini almak istedim ona kullanacağım kupon alt limitsiz ona sadece 35 TL kargo ücreti ödeyeceğim alayım mı sizce ya bu arada kaşık seti çokta iyi olmasa da olur diyerekten bunu almak istedim yorumları iyiydi ama tereddüt ettim kizlar fikir verin 

5 Cevaplar

0 oy
(2,675 puan) tarafından
Bu fiyata 1 milyoncularda bile yoktur. Elbette aman aman değildir, daha iyisine olana kadar hiç yoktan iyidir.
(785 puan) tarafından
Kız gaza geldim hemen gidip alcam :) ayy valla kuzum artık çokta pahalı seylerde gözüm yok vardı da ne oldu diyorum artık idare etsin yeter
(2,675 puan) tarafından
Öyle tabii işinizi görsün yeter, güzel de görünüyorlar zaten. 1 aya 1000 olur onun fiyatı zaten
(785 puan) tarafından
Aynen kuzum sepete eklemiştim zaten aldim ikisini de ikisine sadece 290 ödedim:)
(2,675 puan) tarafından
Güzel günlerde kullanın. Rabbim tez zamanda evinizi ayırıp, misafirleriniz için sofra hazırlayacağınız günler görmeyi nasip etsin inşaallah ♥️
(785 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kuzum çok sağol ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,887 puan) tarafından

Yorumlara bakarak alıyorum genelde bende bilmediğim şeylerde. Genel olarak yorumlar nasılsa ona göre ver siparişini canım. Allah çok daha güzel şartlarda zamanlarda kullanmayı nasip etsin şimdiden. :)

(785 puan) tarafından
Yorumları çok iyiydi canim ☺️ sağol kuzum Allah razı olsun bir gün kendime ait evim olursa kullanırım inşallah
0 oy
(8,595 puan) tarafından
Almalısın hem şık hem sade fiyatida baya uyguna denk geliyor.
(785 puan) tarafından
Aynen kuzum yorumları da bayağı iyiydi yani gidip alayım o zaman :)
0 oy
(6,553 puan) tarafından
Şu alttaki set içine birseyler daha koysan 35 yerine 50 ödenen hemde başka birseyde almış olursun kargo ücreti bedava olucagi icin
(785 puan) tarafından
Tamam canım sağol.  Mogani ne yaptın kiz daha duruyor mu
(6,553 puan) tarafından
Mogan zaten ekleme yapıp bıraktım kuzum ben
(785 puan) tarafından
Ayy esmos çok soru soruyorum ama ekleme nasıl oluyo
(6,553 puan) tarafından
TVan bozunca ekstra hisse alıyorum güvendiğim sirketlere
(785 puan) tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(910 puan) tarafından

Güzel günlerde güle güle kullan canım inşallah evin biran evvel olur <3

(910 puan) tarafından
Ederim canım etmem mi bize ev çıktı da noldu ne anahtar var ne taşınma aynı bekliyoruz sizler gibi ne zaman geçeriz artık belli değil
(785 puan) tarafından
Sağol kuzum . Olsun ya en azından çıktı canım bize ne zaman çıkacak belli bile değil gerçi çıksa da ne yapacaz onu da bilmiyorum da :(
(910 puan) tarafından
Kız çıksa bile bekliyorsun ne anahtar veriyorlar ne evi gösteriyorlar ha demeye tasinmiyorsun işte beklemeye devam ne biçim iş anlamadım
(785 puan) tarafından
Ahh ah zelis ömrümüz beklemekle gececk sanırım:(
(910 puan) tarafından
Sorma canım sorma hayatlarımız mahvoldugu yetmediği gibi bekletip duruyorlar zaten insanlar zor durumda evsiz barksiz verin işte ne bekletiyorsunuz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 202 göst.
5 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
4 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tombul yanak (2,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 744 göst.
11 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.

382,714 soru

11,457,741 cevap

35,039 kullanıcı

...