0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (1,142 puan) tarafından
Bugün kızımi oyun alanına götürdüm hani AVM ustlerinde olan .(Kızım 27 aylık)neyse kimse yoktu neguzel yarım saat öyle güzelce oynadı keyif aldıkça bende keyif aldım en son altı ay önce götürdüm oraya.neyse bir kadın ve çocukları geldi.erkek olan üç yasinda falan annesi su iciriyordu ağzından alıp alıp saçtı etrafa ağzından döküyor falan neyse anası sildi etti bastirmadim oralara.sonra gitmiş köşede çocuğu kusturmus görevli geldi etti kadına midesi bulanıyorsa dışarı çıkarın dedi burda çocuklar oynuyor ediyor dedi.oda ben temizledim yüzey temizleyici mendille dedi her yer kusmuk koktu resmen.sonra bir kaka yapmis gitti oyun tünelinde altını değişti heryer leş gibi koktu.ya anlamıyorum bebek bakım yerimi ya .midem kalktı çocuğu aldığım gibi çıktım gittim .bidaha da gitmeyeceğim ya 

10 Cevaplar

0 oy
(2,837 puan) tarafından
Sen oyun alanına gittiğine emin misin daha çok tuvalete gitmişsin gibime geldi pes valla
(1,142 puan) tarafından
Hahahah çok güldüm .valla görmediğim başka neler olabilir acaba bidaha goturmucem ya.eve gelir gelmez pakladim çocuğumu:)inşallah hasta olmaz yaklasmadi ona ama
(2,837 puan) tarafından
Kusmaya bisey diyemem ama diğerlerine ne deyim valla hayret
(1,142 puan) tarafından
Canım anası yüzünden kustu.cocuk istemiyor suyu tıkıyor boğazına .çocuk oksururken su verilmez ki sırtına vurarsin .kadının yüzüne kustu
(2,837 puan) tarafından
Kadinda yarabbi şükür diyeydi ;)
(1,142 puan) tarafından
Kız öyle değil hahahah güldürdün yuzune kusmadi yani anası yüzünden kustu suyu illa verince :))
-Reklam-
0 oy
(963 puan) tarafından
Ayı işte tam ayı 
(1,142 puan) tarafından
Eksiği yok fazlası var bidaha asla götürmeyi düşünmüyorum
0 oy
(8,200 puan) tarafından
Yani alt alma konusunda hem fikirix fakat kusma birden gelen birşey sonuç olarak ona annesi ne yapabilir ki ...
(1,142 puan) tarafından
Yok canım cocuk istemiyor ağzından çıkarıyor öksürüyor ediyor hala suyu dayıyor anası yüzünden kustu eminim yani oksurunce sırtına vurarsin demi bu kadın su iciriyor oksururken su mu icirilir Allah aşkına birden falan gelmedi
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Gibi değil baya iğrenç zaten. 
(1,142 puan) tarafından
Asla götürmem ya büyük konusmayayim da .çocuk biraz keyif alsın etsin canı sıkılıyor evde yapacak etkinlik kalmadı artık hava da soğuk nebilim böyle olacagini.sokaktaki park bile eminim daha hijyenik
(1,214 puan) tarafından
Tam onu diyecektim canım sokaktakilere en azından yağmur yağıyor temizleniyor oraların temizlendiğini hiç sanmıyorum
(1,142 puan) tarafından
Bide havasız .kaka kokusu kusmuk kokusu daha görmediğimiz nelr olur acaba.sizde götürmeyin vallaa onun için açtım postu
(1,214 puan) tarafından
Ben avmdekilere hiç bırakmıyorum zaten genelde öyle yerler zaten temiz gelmiyo bana ama çocuk bu işte arada bir parkta sallanıyor kayıyor buda yetiyor ona inşallah
(1,142 puan) tarafından
Havalar ısınsın zaten öyle yaparım canim .bence de leş bı yer .
0 oy
tarafından

Kuscağım geldi :D böyle durumlar nadir olur o nadir durumda senin başına geldi 

(1,142 puan) tarafından
Kiz bu görünen kısmı ,bide görünmeyen kısmı var işte ben gitmesem de olan şeyler bence :)))
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Öyle durumlarda görevli oluyor oyun alanında söyleyin yani durumdan rahatsızlık duyduğunuzu gitsin bakım odasından değişsin vvalla pes ya :( 
(1,142 puan) tarafından
Çocuk kusunca uyardı sağolsun da .kaka işini ben sonradan gördüm iş işten gectikten sonra uyarsa n'olacak .gerçekten hala koku burnumda :(
(1,016 puan) tarafından
Aynen öyle bazı oyun alanında gorevlilwr dikkatli değiller :( üzücü bı durum olmuş
(1,142 puan) tarafından
İki tane görevli var işte onlarda göz ucuyla bakio .oturuyolar kasada bişey yoptiklari yok
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben de diyorum kızım neden oyun alanına gittikten sonra hasta oluyor. Böyle sorumsuz anneler yüzünden. Oyun alanına götürme karari aldım artık. Çünkü ne zan götürsem hasta oluyor. Onun yerine dışardaki açık parklarda oynasın en azından açık hava 
(1,142 puan) tarafından
Aynen canım aynen dışarısı bin kat iyi en azından yağmur yağıyor açık hava daha iyi
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Eşimde bende bu konuda bazen düşünüyoruz oğlum henüz küçük ama o oyun çağlarına geldiğinde oralara goturmeyelim diye bugün yaşadığıniz olay zaten yeterince leş bı durum olmuş ve gün içinde oraya çok çeşit insan çocuk geliyor herkesin ailesi hassas temiz değil bence öyle oyun alanları en pis yerler ki temizlikleri de düzenli iyi yapılıyor mu meçhul bence o yüzden kapalı alandansa dışarda açık parklarda oynamasını ttercih ederim en azından açık alan mikrop o kadar barinmaz toprakla taşla kumla oynasin daha hijyenik geliyor bana 
(1,142 puan) tarafından
Aynen canım birde cam yok zaten nerden havalanıyor bilmiyorum.bence de hiç tercih etmeyin yada guvendiginiz hijyeni tam biyere götürün .ben girer girmez anladım zaten pis olduğunu bide bunlari gördüm üstüne tuz biber oldu
(1,356 puan) tarafından
Aynen canım havalandirma olayida büyük soru işareti :) havalar güzelleşir yakında zaten dışarda gezsin tozsunlar :)
(1,142 puan) tarafından
Kesinlikle :)))
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Sirf bunlar olacak diye götürmuyorum oyun alanina. Gervekten tam anlamiyla gunluk dezenfekte edilmiyor çünkü 
(1,142 puan) tarafından
Kesinlikle aynen katılıyorum.
0 oy
(991 puan) tarafından
Benim arkadaşım oyun alanında çalışıyordu bende oturup izleyin demiştim daha hamileydim ben 

1 saat içinde Top havuzuna 1 çocuk işedi 1 cocuk kustu kirli toplari poşetlere doldurup attılar sildiler ama yine artık temiz olmaz orası bana göre

Mikrop yuvası 
(1,142 puan) tarafından
Ohaaaa yaa daha diyorum ya görmediğimiz neler oluyordur midem kalktı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 226 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 233 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1bebekannesi (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.