0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (537 puan) tarafından
Kızlar ben bahçe katında oturuyorum kediler gelip çamaşırlarıma çişini yapmış ama nasıl bı koku hiç çıkmıyor camların önüne sirke ve çamaşır suyu ile yıkadım ama yine aynı ,bu seferde mutfa camıma isemisler onuda sildim ama mutfakta koku var bnm muftak canım üstten açıyorm ama sanki içeri gelip isemis gibi öyle binkoku sinmiş mutfağa valla kafayı yiycemm gitmiyor koku ,bnde zaten koku hassasiyeti var napcan kızlar kokuyu nasıl tamamen yok edebilirm 

5 Cevaplar

0 oy
(7,646 puan) tarafından

Belkide igrenmissin canım bende öyleyim gün boyu bir kokudan igrensem burnumdan gitmez oda parfümüyle gezerim kendime sıkarim :)

(537 puan) tarafından
Yok canm iğreniyorum tabiki ama bu koku sinmiş  başka odada yok koku ama mutfağa o camın köşesine gittiğimde direkt yüzüme vuruyor çıldırmalik yeminle
(7,646 puan) tarafından
Bahçede bişey falanmi öldü kedi falanda ölmüs olabilir
(537 puan) tarafından
Yok canm çiftlesme ayı olduğu için bölge işaretliyorlar yani işiyorlar
-Reklam-
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Arkadaşım da evinde kedi besliyordu duvara çişini yapmış  kaç kere çamaşır suyuyla sildim geçmedi kokusu demişti eve girince o koku burnuma geliyor diyordu
(537 puan) tarafından
Aynn canm çıkmıyor dışarı çıkacak veterinere sorcam artik
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Bıkere geçmiş olsun çamaşır suyuna kediler daha çok işiyor benim kedimde öyle çamaşır suyu gördümü salıyor sirke karbonat kullan dikkatlerini dağıt bir yere mama köy gelmesinler 
(537 puan) tarafından
Sağol canm ,bidaha dökmem sabah 2 litre beyaz sirke döktüm bütün camlara
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Oraya çis yaptılarsa inşallah alışmazlar kokularını bırakmış oluyorlar ve hep oraya yapıyorlar bunun için spreyler var kullanabilirsin ama bilemedim şuan bende 
(537 puan) tarafından
Çok teşekkürler canm camim kapalı açmıyorm ama koku mutfağın icinde yani asla giremezler nasıl oldu bnde bilmiyorum ama çok kötü kokuyor hiçbir sprey başka güzel koku kapatmıyor kokuyo keskin bı koku
0 oy
tarafından
Çamaşır suyu katma. Sadece sirke ile sil sık sık. Benim koltuğundan sirkeye çıktı kedinin çiş kokusu
(537 puan) tarafından
Çok teşekkürler ,  evden çıktım 2;saat sonra geldim kapıyı bi açtım o pis koku nasıl vuruyor yüzüme mutfaği kaldircam gece off

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 312 göst.
0 oy
2 cevap 163 göst.
28 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemgozeee (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (684 puan) tarafından soruldu

380,004 soru

11,375,370 cevap

34,859 kullanıcı

...