0 oy
239 göst.
Aile kategorisinde (696 puan) tarafından
Kızlar bu sene ben 28 oluyorum ama yok yani 28 değilim küçüğüm gibi geliyor . Ben küçükken 28 yaşındakiler teyze falanda baya büyüktü :) ben öyle büyük değilim ya ne biliyim bir benmi böyle hissediyorum yoksa yaş kompleksinemi girmeye başladım:) bu arada 1 yaşında bebeğim saçlarımda beyazlarım ve kaz ayaklarım var doğumdan sonra ciddi kilo verip 34 bedene düştüm tabiki isteyerek vermedim o ayrı boyuma göre aşırı zayıfım şuan.

27 Cevaplar

+2 oy
(10,047 puan) tarafından

Valla 32 yasindayim. Disardan goren sen daha cocuksun cocugunmu var diyo. Ama gel gorki icim 50 falan :woot:

(696 puan) tarafından
Bana biri teyze falan dese hoşt kim teyze falan derim heralde ya :)
(10,047 puan) tarafından
Kiz teyzeyi birak abla bile demiyo kimse boyumda kisa minyonum. Bide kucukle cikiyoruz buyuk okulda goren aa sizinmi diyo bide bunun buyugu var diyoruz dahada sasiriyolar :D
(4,193 puan) tarafından
yav bende 36 yaş ama kendimi cocuk gibi goruyorum cok ütopik bisey benim kadin gibi kadin olmam iki ccklu olmam :) ben cocuk gibiyim kendimce. eskiden annem bu yaslardayken bana yasli kadin gbi kadin gelirbi ben kendimi oyle hissetmiyorum.:)
(2,728 puan) tarafından
Bende 32 yim ama valla ruhum  herseye rağmen  bütün  acilarima yasadiklarima rağmen  asla 32 degil 20 gibiyim tabikide kaz ayaklarım  kilom biraz artti ama ruhum bence yaslanmicak yaa ❣
-Reklam-
0 oy
(4,316 puan) tarafından
34 yaşımı doldurdum. Çalışırken 20 hissediyordum. Çocuktan sonra 50 hissediyorum. 
(696 puan) tarafından
Bir ara banada öyle oldu ama şuan 1 2 yıldır daha çocuk hissediyorum kendimi oysa ufaklığımdan beri çok fazla sorumluluğum olmuştur
(4,316 puan) tarafından
Yaşayamadığın çocukluğa dönmek istiyor olabilir belki bilinçaltın
(696 puan) tarafından
Bak bu konuda haklısın gerçekten hala park görünce oyuncak görünce heycanlanan biriyim eşim çikolata alsın sevinirim belkide yaşayamadığım şeyleri yaşamayi istemektir benimki
0 oy
(5,501 puan) tarafından
Ay bende kendimi küçük hissetsem keşke yaşımdan çok büyük hissediyorum birde şu bir senede birden kilo alimim oldu 
(696 puan) tarafından
Yapma yapma kendini salma senden birtane daha yok unutma
(5,501 puan) tarafından
Yemeden almadım canım haplar stres yeme düzenim aynı hayatim koşuşturmaca ile devam ediyor ama stres en büyük düşman :(
0 oy
(1,046 puan) tarafından
25 yaşındayım 30 hissediyorum
(9,238 puan) tarafından
Çok fark varmış arada :Djdj
0 oy
(551 puan) tarafından
Fizik yaşım 28 ama ruhen 80-90 o derece çöktüm. Olduğun yaştan daha küçük hissedebilmek bir insanın büyük şansıdır. Her şey için bir ihtimal vardır. Başarma inancı vardır. Ne mutlu sana...
(696 puan) tarafından
Daha erken erken salma kendini biz kadınlar çok ley başarıyoruz bu hayatta geçmişine bir dön bak neler neler yaşandı bitti gitti
(551 puan) tarafından
Bunun salmakla alakası yok. Bu bir his sadece yaşanmışlıkla alakalı. Dönüp bakıldığı için insan böyle oluyor. Yoksa her halimize elhamdülillah zaten. Allah ömür verdikçe güne, ana odaklı yaşamak zorundayız. Bu sadece his ve yaşanmışlıkla alakalı. Yine de teşekkür ederim.
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ben kendi yaşımı söylerken ağzıma dilime inanamıyorum o derece:D ne zaman bu yaşa geldim bilmiyorum. 
(696 puan) tarafından
Dimi 20den sonra şu 8 sene 1 sene gibi geçti bana:)
0 oy
(12,667 puan) tarafından
32 olucam Haziran ayında. Yırmili yaşlarda hissediyorum hala 
(696 puan) tarafından
Bende iyi bişey ya içimizdeki cocuğu öldürmemek lazım
(12,667 puan) tarafından
Aynen. İki çocuğumla beraber buyuyorum
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Bende 27 yaşındayım 2 yaşında oğlum var dediğin gii bende hala o ilk okula giden küçük kız gibi hissediyorum kendimi o zamnlarda annemde küçük evlendiği için yaşıtları hem 24 25 yasarinda falandı onlara teyze derdim şimdi düşünüyorum ben onların yaşına mi geldim ama asla öyle hissetmiyorum neden bilmiyorum bende de beyazlar çıktı coktaaaan kaz ayakları dudak etrafında gülünce çıkan hafif çizgiler var görünce üzülüyorum resmen yaşlanıyorum diye boyum 153 bende bekarken hep zayiftim çok şükür hamileliksonrasi çok zayiflamadim suan 46 kiloyum Allah'tan hamilelik karnım kalmadı bi de o olsaydı bilmiyorum nolurdum dün oğlumu parka giturdum su çevirince dönen bi oyuncak varya onda bi kız oynuyo oğlumda binmek istedi belliki abisi başındaki de o da küçük 12 13 yaşlarında hadi en fazla 15 olsun yaklaştım bizde binebilir miyiz dedim binin teyze dedi hala içimden cikmiyo hani 4 5 yanındakiler teyze diyolar 7 8 yaşında yegenlerim de teyze diyo da koca bi çocuk ilk defa böyle bişey söyledi çok zoruma gitti 
(696 puan) tarafından
Banada kasiyerler abla diyor 20li yaşlarda normal diyorum biri teyze dedi bakış attım pardon dedi :) okadarda değil yani dedim :)
(7,043 puan) tarafından
Kasiyer de teyze derse bilmiyorum artık ben minyonum bide boy kısa zayıfım da ondandur belki de
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Yaşım 30 ama çocuktan sonra 60 hissediyorum. Ruhum öldü 
(696 puan) tarafından
Öldürme öldürme en çok ruhumuza bakalım besliyelim onu
0 oy
(996 puan) tarafından
Ben 32 yasindayım ama 18 gibi hissediyorum ;) bedenen yorgun ama ruhen cok sukur  hic 32 gibi degilim. Bazi anlar var yaslandim falan deniliyor ama o an gecince hala 18 misim gibi :)
0 oy
(980 puan) tarafından
Keşke bende küçük hissetsem şuan 23 yaşındayım 3. Çocuğum yolda(35+0)kendimi o kdr yaşlı hissediyorum ki anlatamam çnk yalancı sancılarim falanda çok yıpratıyor beni diğer çocuklar daha küçük ztn birde siz düşünün 3,5 ve 1,5 yaşlarında 
(696 puan) tarafından
Qh kuzum ben 1taneden sonra biraz tövbe etmiş durumdayım sen nasıl yaptın 3 tane  ama olsun ömürlü olsunlar rabbim sağlık versin hepinize
0 oy
(993 puan) tarafından
Hem fiziksel hem ruhsal olarak çok gencimm
(696 puan) tarafından
Ben fiziksel olarak 15 yaşıma indimde pek memnun değilim ya :)
0 oy
(5,331 puan) tarafından
Bende küçük hissediyorum o teyzelerden değilim bende banada büyük görünürlerdi ama ben küçüğüm :) 
0 oy
(790 puan) tarafından
Biz çocukken dediğiniz gibi 28-30 yaşındaki kişilere teyze dediğimiz için o yaşlar bize çok uzak geliyordu. Sonra o yaşlardaki kişiler bize abla demeye başlayınca anlıyoruz yaşlandığımızı.. Bedenim, ruhum ve gönlüm yaşımdan çok yaşlı... 
0 oy
(117 puan) tarafından
37'yi kimse inanmıyor. Ben de o yaşta hissetmiyorum. 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
29un ortalarına kadar gençtim çıtırdım :):):) şu an 30 yaşındayım ama ne gençliğim kaldı ne çıtırlığım. Şimdi oturduğum yerden kalkarken çıt çıt ses geliyor:):) bel ağrısı, boyun ağrısı. Ya bir insanın g*tü ağrır mı :) 30 yaşında g*tte ağrıyormuş :):)
(696 puan) tarafından
Hahahha kahkaha attım yemin ederim :) Allahta sizi güldürsün :)
(1,424 puan) tarafından
Amin :) Allah herkesi güldürsün :)
0 oy
(943 puan) tarafından
26 ma az kaldı:) Bazen yaşım gibi hissediyorum bazen daha olgun. Duruma göre değişiyor:D 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
İç yasin 50 70 dış yaşım 28 olucam :))
0 oy
(340 puan) tarafından

Eskiden çok derdim ruhum 50 diye ama artık öyle dusunmuyorum her yaşın bir guzelli var dolu dolu aynı yasimi yaşamaya karar verdim :)

0 oy
(1,186 puan) tarafından

30 yaşındayım ama bazen 50 bazen 25 hissediyorum. Bebeğimin uyuyup uyumamasına bağlı :D

(696 puan) tarafından
Aaa bak evet sabah saatleri bende huysuz bir nene gibi uyanıyorum :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 241 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde sweetlady (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 389 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 630 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.