0 oy
68 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (5,727 puan) tarafından
yeğenim 11 yaşında, çok seviyor Harry Potterı. ben de hiç okumadım hatta filmlerini de izlemedim, bilmiyorum. 

bu yaşlarda olan çocukların seveceği fantastik, bilim kurgu kitapları nelerdir? o yaş çocuğa sahip anneler sizin çocuklarınız ne tarz kitaplar okuyor?

6 Cevaplar

0 oy
(8,833 puan) tarafından
Ayyy 32 yaşındayım hala filmlerini de kitaplarını da tekrar tekrar izler okudum sjsjsjjs başkası kesmez
(5,727 puan) tarafından
34 yaşındayım, çocukken hatırlamıyorum ama hiç merak etmedim alıp okumadım. çok fanatik arkadaşlarım var. dediğin gibi kitaplarını çevire çevire okurlar, filmlerini ezbere bilirler :) üniversitedeyken bakayım dedim hiç sarmadı beni. o yaşlarda okusaydım ben de fanı olurdum herhalde:)
(8,833 puan) tarafından
Benim ilk gittiğim sinema filmidir. Heralde ondan çok etkilendim. Sonra ablam ve kardeşim de çok severdi. CD sini kiralayıp izlerdik sjsjjsj eşim de hiç izlememis okumamış mesela. Evlendikten sonra beraber izledik bütün seriyi yine. O da bayilmadi benim gibi sjjsjs
-Reklam-
0 oy
(3,608 puan) tarafından
(3,608 puan) tarafından
Hatta bir çocuk mutlaka okumalı çok büyük hayat dersleri var
(5,727 puan) tarafından
o zaman ben de okuyayım:))
(3,608 puan) tarafından
Kral katilin güncesi şiddetle tavsiye ediyorum. Bir çocuğun annesi babasının gözdesiyken başına gelenleri anlatıyor. Kızıma okutmaya çalışıyorum ama sayfa sayısından gözü korktu
(5,727 puan) tarafından
kalın kitap gerçekten göz korkutuyor:)
(3,608 puan) tarafından
Çok akıcı ve nasıl bitti anlamıyorsun. Sonunda vay anasına diyorsun
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Stephen kingin bı serisi vardı Kara kuleydi sanırım birde yüzüklerin efendisi olabilir aklıma bunlar geldi 
(5,727 puan) tarafından
çocuk ama canım bunlar biraz ağır olabilir
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Ooo harry potter okunmaz mi kiz :) alacakaranlık vampir serisi ,percy jackson olimpus hirsizi bunları okuyabilir ama alacakaranlik bu yasta sakintili son kitabi safak vakti cinsel icerikli biraz 
(5,727 puan) tarafından
vampir kitaplarının çoğu öyle cinsel içerikli, o yaşa uygununu bulmak lazım
0 oy
(15,039 puan) tarafından
Bir Harry potter hayranı olarak yüzüklerin efendisi serisi derim ama.belki.biraz daha küçük o seri için. Okumadım ama Percy Jackson şimşek hırsızı serisini sever çocuklar 

Gülten Dayıoğlunun bı çok kitabını tavsiye ederim

Olumsuz Ece 

Parbat dağının esrarı 

Dünya çocukların olsa 

İşin çağı.cocuklari 

Ben de bunları ortaokuldayken okumuştum. Ve okumayi sevdiren kitaplar kesinlikle. 

Kraliçeyi kurtarmak

Haritada kaybolmak hem fantastik sayilir hem öğretici. 
(5,727 puan) tarafından
Gülten Dayıoğlunun kitaplarını okudu. percy jackson a bakayım teşekkür ederim
0 oy
(567 puan) tarafından
Yüzüklerin efendisi

silmarion

Hobbit

Temeraire serisi(majestelerinin ejderhası) 

Malefiz

Yani birebir yaşına uygun olmayanlar da var ama fantastik konusunda benim çok sevdiğim kitaplardır
(5,727 puan) tarafından
yüzükler efendisi falan ağır gelir ama bakayım diğerlerine teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
0 oy
2 cevap 79 göst.
8 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.
16 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 325 göst.
18 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde ezber (213 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...