0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (137 puan) tarafından
Kizlar lütfen gören yazsın bilen kızım kaç gündür afedersiniz özel bolgesinin tam üstünün agridigini söylüyor az önce çok ağladı ağlıyor diyor şurup veriyorum yok doktora giturdum bugün Allah ondan razı olmasın ilgilenmedi yol tayinim çıkacak yok şu yok bu birseyi yok idrar verin dedi moralim çok bozuk agliyacagim  acile götürelim dedik kızım ağladı istmedi şimdi ayağımda sallıyorum eşim de diyor acaba Apantis mi bende hiç anlamıyorum aranızda bundurumu yaşayan var mı Allah kimseyi çocuğuyla sinamasin. Devlet hastanelerine de muhtaç etmesin iyi dotorlarla. Karsilastirsin

5 Cevaplar

0 oy
(5,357 puan) tarafından
Ultrasyon istenmedi mi
(137 puan) tarafından
Allah'ım muhtaç etmesin bilmiyorum ilgisiz doktor hakkımız ona helal olmasın o kadar hastane uzakki gittik boşuna bakmadı bile dediği laf benim tayinim çıkıyor zaten
(5,357 puan) tarafından
Çıkıyosa yerine başkası gelir sonuçta tetkikleri yapması gerekir yinede. Geçmiş olsun. Kabızlık gaz filan olabilir mi
(137 puan) tarafından
Hayır cnm benim kızım zaten rahatsız ben idrarını çekiyorum bir yıldır tümör vardi sırtında ama hiç öyle bir durum ile karşılaşmadık korkuyorum durumumuzda yokki baş parayı git
(5,357 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım üzüldüm inşallah vicdanlı bi doktor bulursun
(137 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Kızımı ben de o şikayetle götürdüm idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Bi değer de pozitif çıktı hatta.
(137 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim bütün hastalara şifa versin insqllah
(1,972 puan) tarafından
Aminnnn inşallah canım benim
0 oy
(1,253 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir. Bağırsaklarında bir durum olabilir. Bence hiç ertelemeden başka bir hastaneye götürün
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Benim kız da 3 yaşına girecek geçenlerde karnım ağrıyor dedi acile gittik idrar yolu enfeksiyonu ileri derece de dedi . Çise alistirirken enfeksiyon kapmış kabız oldu gaz ve büyük abdest de karın ağrısı yapar demisti. Gece ateşlendi serum vs taktilar. Kabızlık sıkıntısı var mı. 2. Si idrar yolunda enfeksiyon olabilir. Bence bekleme götür . Benim kızın travması var doktorlardan yana ama mecburen gidecek. Biz tomografi cekindik karindan .idrar  Test verdik 
(137 puan) tarafından
Geçmiş olsun sizede ins bizimkide geçer çok zor cok
0 oy
(826 puan) tarafından
Canım bu çok önemli. Benim yeğenimde 4 yaşındaydı sürekli karnım ağrıyor diyordu. 3 gün boyunca hastaneye götürdüler kimse bilemedi her gören doktor bir şey söyledi. Yok kakasini yapamamış o yüzden, yok gazdan dolayı saçma sapan teşhisler. En son aile hekimi demiş bu çocuğun apandisitinde bir şey var diye. O şekilde tekrar hastaneye götürdüler. Apandisit patlamış ve 3 gün olmuş düşün yani çocuk az daha elimizde ölüyordu. Acil ameliyata aldılar 10 gün hastanede kaldı. Şükür iyileşti çıktı. Muayene ederken ayaklarının üstünde zıpla demiş bu arada yeğenim ağrıdan zıplayamamış. 
(137 puan) tarafından
Ay Allah korusun insqllah sabah aldım randevu çocuk doktoruna ins bsy yapar dua edin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sibel01 (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
23 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Cemrenin mamasi (8,329 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 177 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...