0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (1,436 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.

12 Cevaplar

+1 oy
(144 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eşini oturma odasına şutla, çocuğun yatakta yatsın madem öyle almıyorsa. 
(1,436 puan) tarafından
Sjsjskskskksjs haklisin valla
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
İlk önce ihtiyaç alması gerekiyor ya tabi birikimde olur ama düşer bizde düştük bişey olmadı demesi şaka mı gercek mı dedi 
(1,436 puan) tarafından
Ben dedimmtek kişilik yatak alalım oda dediki kenarıları açık düşer cocuk bende dedimki  bizde düştük biseymi oldu diye. Kocam demdi ben dedim
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Kaynananla bir olduğunuz için almak istemiyor belki de
(1,436 puan) tarafından
Kaynanamla nasıl bi ilgisi ola bilirki canim? Tek teselim heralde baska eve çıkacaz 4, 5 yillik idare edelim dedi diye boyle düşünyorum , bir kesin dille deseki ev alacaz ayri eve cikacaz desin razi olurum da ama nebilim
0 oy
(10,373 puan) tarafından
Montessoriler gayet kapalı marangoz mu kendi yapacak. Cimri insandan nefret çoluk çocuğundan kısandan ayrı nefret
(1,436 puan) tarafından
Aynen bana diyo fazladan masraf neden yapalımki elimden gelir marangozla senin yaptığn aynimi diyorum yine kime anlatiyom
0 oy
(10,045 puan) tarafından
Bi tarafini duvara yasliyosun diger tarafada bariyer koyuyosun bu kadar basit :) bizimki oyle
(1,436 puan) tarafından
Aynen oyle canim ama anlatamiyorum şu adama yaa parası var harcamiyo yada neye birikim yapiyo fikri nedir demiyoki
(10,045 puan) tarafından
E nerde yatiyo cocuk
(1,436 puan) tarafından
Şuan 14 aylik cocugum hala beşiğinde küçük 2 aylikda bebek arabasında oda artık buyuyo sığmayacak oraya
(1,436 puan) tarafından
Birde bizim cocuk odamiz daha yok kendi odamizda beşikde odamız baya geniş zaten yatak alırsak onuda odamiza koyacagiz
0 oy
(986 puan) tarafından
Yatağın kenarına kenarlık satılıyor koruma amaçlı . Düşer die bahane ediyor bence . Benm kızım 3.5 yaşında 1 yaşından beri tek kişilik karyolada yatıyor 
(1,436 puan) tarafından
Evet bahane sadece para harcamak istemiyo gerçekden bu parası olanlar neden boyle acaba
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Bizde de aynı sorun vardı ama hak veriyorum eşime çünkü benim çocuk odam çok küçük ozamn oda boştu banaa geniş görünüyordu şimdi elbise dolabı dondurucu çalışma masası ile birlikte yer kalmadı ki eşim dedi şu, çocuklar ufak şimdi ranza yaptırırım düşerler filan olmaz büyüsünler sonra dedi ki ben bu evde yatak yaprırmm dedi bana Allah nasip ederse borcumuz bitsin geniş müstakil düşünüyoruz aallahın izniyle ozamna kadar çocuklar da büyür en azından yataktan düşecek durumda olmazlar 
(1,436 puan) tarafından
Peki nerde yatirdin cocuklari. En azından senin eşin borcumuz var falan demis ama benim eşim nedenini demiyo sadece fazladan masraf diyo
(1,499 puan) tarafından
Yer yatağı yapıyorum kızlaraa zaten hep geziyorlar yer yatagı daha rahat oluyor
0 oy
(119,340 puan) tarafından
valla bazi seyler bos yaa 4 tane besik almisim ben suna hic biri ise yaramiyo gercekteb masrafa hic gerek yok
(1,436 puan) tarafından
Ben beşik almıyorumki , birtane beşik var zaten , 14 aylik olan onda uyuyo küçük 2 aykik bebeğimde hala bebek arabasında uyutuyorum şimdi beşiğe küçüye yatirmak istyorum büyüyede tek kişik yatak istyorum Montessori veya normal yatak Montessoride satında alsak yaptırsakda marangoza yine fiyatda pek fark yok eşimde fazladan masraf diyo baska biseye birikim yapiyorum dese anlarımda ama ev alma fikri filanda yok yani deseki baska eve cikicaz ev almak istyorum falanda demiyo onceler hep evi bahane ederdi ama almadı ev o yuzden artık ev almayacaksa niye harcamiyo
(119,340 puan) tarafından
iyide bebek arabasinda uyutcana en azindan kanepeye bi battaniye ser rahatca yatsin cocuk yazik yaa arabada rahat edemez kanepeden duser deme dusmez bende cok yatirdim 2 aylik hic dusmez ev almaz araba alir vardir kafasinda bi yatirim yaa ne bilim
(1,436 puan) tarafından
Arabası var canim , kanepe odamızda yok sadece salonda var.  Eşime kanepe alalım desem almaz onada bi bahane
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Tek kişilik yatak alıp kenarına bariyer yaptırabilirsiniz. Biz öyle yaptırdık 2 buçuk yaşında aldık 5 yasinda kullaniyir hala. 100 cm lik yataklardan aldık hatta daha evlenene kadar yatak yok :)
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Kadın ihtiyaç der erkek alır ne anlarmis neyin daha iyi olacağından çocuğun ihtiyacını almayacakta evi ne yapacakmış o zaman 5 bin fazla bir parada değil bu zamanda netten al kartınla  mesajı gidince söylensin dursun canını sıkarsa herşeyin bı vadesi var 4 5 yıl az bir zamanmi  diye ola çıkar susma bu böyle sürer gider ama tek kişilik yatak almaya tamam diyorsada kenarlarına korumaliklar var onlardan alabilirsiniz düşmez hemde çok uzun süre daha kullanabilir 
(1,436 puan) tarafından
Ama bu sorunuda cozecem inşAılah bende kart istyorum kart açtırmalıyım
(1,662 puan) tarafından
Yavaş yavaş gözüne batırmadan yapmaya çalış maddi olarak kendini biraz daha belli et sadece sana verdiği nakitle olmaz çünkü verirse var vermezse tık diye kalırsın heryerde ailenle oturuyorum ayrı evi her kadın ister kocasıyla çocuğuyla başbaşa ama şuan olmuyo hem maddi hem manevi olarak beni sinirliyor bunaltiyorsun destek olmuyosun ben fedakarlık yapıyorum bizim için ama sen parayı değer görmüyorsun karın çocuğun için harcadığın sana fazla geliyor illaki ihtiyaç olması gerekmiyor birşeylerin ben istedim için neden olmuyo çocuğunun annesi karına neden değer görmüyorsun bunu diye işle ama kızarak kavga ederek değil kırıldigini kibar dille soylerek anlat içli içli anlat olmuyormu çıkan kavga ciksin hem öyle hem böyle olmaz hep onun istediği çünkü
(1,436 puan) tarafından
Çok haklısın boyle başlayacm az once cocuga beşiyi kendi yaptı yarinda devamini yapacak boyayacak falan cekip burdada paylşcam. Ama beşik oldu yatak olmadı sade beyaz ahşap 4ken beşik 3 yasa kadar gider nebilim ya of sonucda harcamadı
(1,662 puan) tarafından
Olsun ondada yatamayinca mecbur alacak sonuçta emek verip yapmış ihtiyacını gidermiş
(1,436 puan) tarafından
Yatar canim cocuk bu ne anlayacak nereye koysam uyuyan bir cocuk, aman eninde sonunda bu yatak alma mevzusundan kaçamayacak
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Düşmemesi için yatak bariyeri oluyor biZde 5 yıldır var hala kullanıyoruz ondan alın yatak şart. Düşer diye bahane etmesin
0 oy
(947 puan) tarafından
Benm kizlarimnda odasi yoktu koltukta yatiordu esimi bi turlu ikan edemiordm hep bahane uretiordu iste ben yapcam falan dedi montsorri yataktan 2 yada 3sene bekledim baktim olmuor bi bebegim daha olcagni ogrendim e haliyle evde 5kisj olcaz covuklrn kiyaftleri bizmjielr tek dolaba sigmadi eve peki ben naptim esimi dinlemedim gittm grnc odasi aldim hicte pisman deilim sesinide cikaramadi pasa pasada odedi sonrada dioki iyimi almiskn he helal olsn sana dio gereksiz sende dinleme bacim bukadr kocalarinza bagli yasamyin tek basinizada kararlar verebilcek durumda olun yani yoksa bu adamlar bizleri kolesi sanio karin tokluguna evde tutmaya calisiorlar
(947 puan) tarafından
Canim bende calismiorm ama basinin etini ywrim bu cocuklari ben babamin evinden getrmedim yapmasni bildysen bakmasnida bilceksn diorm hicbirseyden eksik etmiceksn diorm onceden bende oleydm bak ona bagliydm ama baktim olmuo bu onun hosuna gidio bende artik tek basina carsi pazara cikmaya basladim ki bende koyde oturan biriyim ama toplu tasimaya binip gidiorm onceden parada harcamazdm ama baktm ben harcamiorm baskasi yio dedimki kendjme salakmiskn senim yemedgni baskalari yio parasinida harcamaya basladim tek basina biyere gitmeyede basladim artik hic sormam sadece haberbverirm ben bugun suraya buraya gitcem die bazen alcaklarmi soylerim bazende abi gelisir alirim ben bunu aldim derim ama bole yapmaya baslayinca beni tutamicani anladi artik ses edemio beni yonetemio ben onu yonetiorm maasi oldgu gibi bana verir harcama yaparm ama fuzuli harcamam yoktur hep ihtuyac harcamasi yaparm kenaradq para koyarim birikimde yaparm ama ben kocama bunlari yapabilcegimi gsoterdm oda farkina vardi
(1,436 puan) tarafından
aaaa ay kız nasıl basardın yaa direkmi yaptın
(947 puan) tarafından
Evwt direk canim ilk baslarda cok tepki verdi vermedi deil ama takmadim dinlemedm bile ben yapicagimi yaptm yine pes etmedim o bagirdi cagirdi kavga cikardi die korkup sineye cekmedim devam ettm oda pes etti
(1,436 puan) tarafından
Benim kirilgam bi yapim olduğu için hemen çöküyorum aglamaya basçiyorum titriyorum aşırı tepki verirse şu ozguvensizliyimi bi turlu yenemiyorum bu yuzdende hiç bi ha,lt edemiyorum :( o yuzdende hep boyle devam etmekden korkuyorum
(947 puan) tarafından
Kendine gicen canim hersey bundan gevior zaten kendine guvenirsen hersey olur bak emin ol

İlgili bir soru bulunamadı

380,080 soru

11,378,166 cevap

34,863 kullanıcı

...