0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (587 puan) tarafından
Dün doktora gittik aynı doktora bir aydır gidiyoruz habire yolluyor şunu yap gel sonyca gel vs habire yolladı muayne bile etmeden bakmadan neyse dün sonuca ve cinsiyete gttik 14 haftalık olduk, doktorun bakması en fazla 1 dk sürmüştür başta oturuyor diye yolladı tatlı vs ye su iç diye geri geldik, baktı gene zorlandi sallayıp durdu göbeğimi yemin ederim 2 sn ne gördü ne etti anlamadım erkek dedi kalkti yerine gtti bebeğin altını da gostermedi yani benim gördüğüm anladığım kadarıyla başından savdi bizi yorgunmuss öyle diyordu. Sizce erkek dediyse inanmalimiyim yoksa başka bir doktora mi gideyim( bu arada daha önce ultrasonda çalıştım iyi kötü anliyorum)

14 Cevaplar

0 oy
(2,667 puan) tarafından
Tabiiki görün ama daha erken canım ya, en azından 18/19. Haftaları gör. İllaki de alışveriş yapacaksan unisex al bence 
(587 puan) tarafından
Erkek dedi ya hani değişmez filan mı acaba diyorum, ama altı boş gördüm bı an hevesde ediyorum birşeyler almak için
(2,667 puan) tarafından
Yani anlattığına göre ben öyle bir şey yaşamış olsam net diye düşünmem. Sen başka doktora görün. Bu güven vermedi :D
(587 puan) tarafından
Daha çok şeyi var doktorunda sinirlenmek istemiyorum düzgün doktor da bulmak da çok zor bu şehirde napcam bilmiyorum ya:(
(2,667 puan) tarafından
Sorma ben de 9. Ayıma kadar doktor begenemwdim. En son rastgele özel hastaneye muayeneye gittim acil sezeryana alındım. Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(4,947 puan) tarafından
Bence başka dra daha git, zaten haftanda küçük 
(587 puan) tarafından
Kesin konuştu ama bakmadı da fazla  yüzde şu kadar da demedi fırladı gitti
(4,947 puan) tarafından
Bence başka Dr gene git en azından için rahat etsin
(587 puan) tarafından
Doğru diyorsun cnm haftaya filan gideyim bari başkasına en iyisi
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Kız neden şey ediyorsun:D ben 24 kadar süründük göstermedi kaç tane doktora gittim   takılma bu kadar onlara da cins cins hastalar geliyor felekleri şaşıyor
(587 puan) tarafından
Ay öylede içime kuşkuyuda o düşürdü birde kıyafet vs alayım diyorum
(1,067 puan) tarafından
Erken daha 25 e kadar bekle sen  sonra alırsın ben 38 de aldım :D 42 xd doğdu
(587 puan) tarafından
Abo kız nasıl durdun sen okdr ben catlarim ama sezeryan benim o zamana kalamam:))
(1,067 puan) tarafından
:D ben 42 bitti 43+3 tü hatta doktor bekletti bende karışmadım :D çıksa daha büyük dert diye en son eşi eskidi dendi suni sancı Rahîm açıcı gelmedi cadı 25 saat sancı aralıksız:D dedim kesin alın lan bune
0 oy
(138 puan) tarafından
Sürekli öyle davranıyorsa neden aynı doktora gidiyosunki canım? Eğer imkanın varsa başka doktora görün tabiki. Böyle davranan doktorlara gıcık oluyorum inanki. 
(587 puan) tarafından
İlk gttim 15 gün sonra gel dedi sonra gttim Bakmadan ikili teste yolladı geldim sonra kan ver dedi sonra gene yolladı artık bu sondu 1 ayda
0 oy
(931 puan) tarafından
Ben de hamileyken  devlet hastanesine gitmiştim.3 saniyede baktı tamam dedi.Ne tamam dedim. Bebek iyi dedi.Gönderdi başka hasta içeri girdi ona baktı.Gidip şikayet ettim birkaç saniyede bebeğin neyini gördü de tamam iyi dedi ?Anladık çok hasta var da işi düzgün yapmadiktan sonra istersen saatte 200 hasta bak.Neye yarar?Bence 2 hafta daha bekle tekrar baktır 
(587 puan) tarafından
Devlet hastanesi skintili ama buda özel sözde devlet gibi yoğundu değişik insanlar
0 oy
(967 puan) tarafından
Hemen alışveriş yapmayın bekleyin derim
(587 puan) tarafından
Heves ediyorum cnm ya
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Cıhazı alıp suratına tutsaydın sen ne görüyorsan onu gördüm deseydın ay yogunsa yogun her anne ozeldır hıc bır gelın robot degıldır 
(587 puan) tarafından
Hamileleri bilmemde doktor robot gibiydi aynı:)
0 oy
(721 puan) tarafından
Başka doktora görünme imkanınız varsa görünün sadece cinsiyette değil bebek bu sonuçta hamilelik yani doktor insanın içini rahatlatmali ya cinsiyet doğru müdür bilemem ama ben oğlumu 12+5 te devlet Hastanesi'nde öğrenmiştim de siz yine de başka doktora görünün bence 
(587 puan) tarafından
İlk çocuğumda ben 11+3 de öğrendim bunda göstermiyor deyip durdular ikilide de göstermedi şimdide böyle şallar gibi söyleyince insan kuşku duyuyor
(721 puan) tarafından
Aynen haklısınız ya insan emin olmak istiyor
(587 puan) tarafından
Aynen öyle ya
0 oy
(628 puan) tarafından
Bu doktorlar nasıl bakıyor nasıl cihaz kullanıyor anlamıyorum. Benim doktorum 12. Hafta söylemişti . Tabiki başka doktora gidin anlattığınız gibi hali tavrı olan doktora güvenmem ben. 
(587 puan) tarafından
Yok cnm güven kalmadı zaten yani 14 içindeyim yani okdr da küçük değil yani cihazlarida net değildi sanrm bana öyle geldi.
0 oy
(301 puan) tarafından
Canım başta anlamıştır erken diye söylemiyorlar 14.da kesin belli oluyor erkek bebekler. Bende 2li tarama da bana erken söylemem doğru değil ama hemen kendi belli ediyor erkek dedi. 
(587 puan) tarafından
İşte başta hiç gormedi iki kez bakıldı gizliyor göstermedi dedi şimdide bacak arasına bakmadı bile doğru düzgün
0 oy
(604 puan) tarafından
Başka doktora git bide daha kucuktur 2 hafta sonra tekrar git başka doktora ama
(587 puan) tarafından
En iyisi öyle yapmak olacak ya
0 oy
(13,698 puan) tarafından

Başka doktora da git bakalm :)

Hayirlisiyla gönlündeki olsun 
(587 puan) tarafından
Amin cnm inşallah hayrlisi olsun sağlıcakla inşallah
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Kiz ben 13 haftalikken gittim ne hissediyorsun dedi erkek dedim baktı evet erkek dedi sonra gittim kiz dedi sonra gittim erkek de olabilir kiz da dedi şu an 33 haftalagim pes ettim neyse ne canı sağ olsun doğunca öğrenirim;) usg kağıdı bile vermiyorlar 
(587 puan) tarafından
Ay o ne öyle bı öyle bir böyle ilgi alaka doğru bilgi istiyor insan, çok hızlı baktı tuhaf geldi
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Erkek demişse görmüştür  bende bu haftalarda öğrenmiştim oglum olacağını  saglikla hayırlısıyla  gelsin inşallah 
(587 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla olsun elbette ama hal hareket ve tavırları şüphe uyandırdı işte birde göstermedi yani şu diye

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 636 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Byzzz (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 534 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 292 göst.