+4 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde (947 puan) tarafından
Hiçbirimiz birbirimizi tanımıyoruz, görmüyoruz, duymuyoruz. Hadi övün kendinizi, biz de size 41 kere maşaAllah ile destek çıkalım.

Ben güzelim deyin, el açmasını çok iyi yaparım deyin, sesim güzeldir deyin, harika bir ablayım deyin, çok zekiyim deyin. Deyin. Susmayın. Kibir olmasın tabi, sadece kendi güzel yönlerimizin farkına varalım. Gece dertli bir gece.

Hepimiz zaten bir çocuk dünyaya getirme mucizesini gerçekleştirdiğimiz için övülmeyi hak ediyoruz, bir yerden başlamak lazım

Buyurun;

30 Cevaplar

0 oy
(2,207 puan) tarafından
Çok merhametli ve sevgi dolu bir insanım dingin bir liman gibiyim .azimliyim 
-Reklam-
0 oy
(13,855 puan) tarafından
Değerimin farkındayım ama kendini öven insandan nefret ederim. Anneliğin mucizesininde doğurmak olduğunu düşünmüyorum bir çocuğu gürekten sevmekte bence 
0 oy
(6,781 puan) tarafından
Çok buna inanmasamda 

Sanırım.cok güçlüyüm ve sabırlıyım 
0 oy
(408 puan) tarafından

Çok güzelim çok hamaratim çok sabirliyim akilliyim  . Yemek temizlik herşey elimden gelir . En son misafirlikte teyzemin kaynanası ve gorumcesi bile " ne kadar güzel bı kız ne kadar hamarat ve nerde ne konuşmasını ne iyi biliyor o konuşsun biz onu hayranlıkla izleyelim " demişti . İnsan bı havalanmiyo değil :D. Bunun için beni çekemeyen kıskanan kişi sayısı da var tabi . 

Bence çok iyi bir anneyim . Kızımın bilişsel gelişimi olsun motor gelişimi olsun yemesi icmesi konuşması giyinmesi herşeyiyle mükemmel ilgilendigimi düşünüyorum. Etrafimdski anneleri görünce ne kadar iyi bı anne olduğumu daha çok fark ediyorum ☺️❣️

0 oy
(7,959 puan) tarafından
Pekte övülenecek bir yanım yok ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
0 oy
(6,374 puan) tarafından
Çok güzel şarkı söylerim zamanında kafamı kullansaydım şuan çok iyi yerlerde olabilirdim . Bide çok güzel kurabiye yaparım çok da severim . 
0 oy
(4,711 puan) tarafından

Aaa çok güzel post :)) Ben şarkıyla övmek istiyorum :D

0 oy
tarafından
Kendimi ovmem ama şuan ovucem etrafimdaki herkes beni över :))))))
0 oy
(5,510 puan) tarafından

Ayıp utanıyorum :D bi arkadaşım var ayna karşısına geçip kendine maşallah deyip övgüler yağdırıyor:Dneden böyle yapıyor anlamıyorum

0 oy
(1,651 puan) tarafından
Benim kayınvalideme uygun bir gönderi ajsdj kendisi her ortamda ovunecek bir şey bulur 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,077 göst.
0 oy
24 cevap 688 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 490 göst.
30 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,687 göst.
1 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,069 soru

11,516,672 cevap

35,177 kullanıcı

...