0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından

bebegim ocak 9 da  6

aylik olcak esim daha beli taze oturtma yavas kaldir hart diye çıkar diyo kaynanam gene öyle diyo size sorum ilk destekli ne zmaan oturdu ne zmaan desteksiz oturdu mama sandalyesine ne zmaan oturabilir

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
5 aylıkken destekli oturtmaya başladım 6 da desteksiz oturuyordu 
tarafından
Aynı gitmişiz bak :)
tarafından
Yaaaaa ❤❤❤❤❤❤☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben beşinci ayın başında oturma egzersizleri yaptım köşeye oturtup destekliyordum bir dakika boyunca çok işe yaradı 
0 oy
(271 puan) tarafından
Ocak 9 ne kuzum ne yazmışın anlamadim ki 9 aylik mi olacak yoksa 1 aylik mi olacak  
(12,504 puan) tarafından
Sanırım 9 Ocakta 6 aylık olacak demis canım
(1,210 puan) tarafından
aynen 6 olcak
(12,504 puan) tarafından
Yavaş yavaş oturtabilirsin canım bikaç sn tut kucağında bir süre. 6 ay dolunca destekli oturtabilirsin yine belli süreler ile artıra artıra
(271 puan) tarafından
Tamam canım aşağı yaptım tekrar yorum oturabilirsin bence benim kızım da ayın besinde 6 aylik olacak desteksiz oturuyor biraz ama tam değil yanlara devralıyor arada :)
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Eğer kendini tutabiliyorsa destekle oturur  canım ben 6 aylıkken  göğsüne yastık koyup yüz üstü  uzatıyordum  emeklemeyi  öğrenmesi için 
0 oy
tarafından
6 aylıkken kucagima oturtuyordum bebeğimi 6.5 7 aylıkken kenarlarına yastık koyup koltuğa oturtuyordum mama falan yedirmek için su an 7.5 aylık kendi desteksiz oturuyor yorulunca yatıyor yanına ")) 
0 oy
tarafından
Bence artık destekli oturması lazım 
0 oy
(271 puan) tarafından
Benim kızım altı aylık olacak 1 haftaya kadar ve ben kendim oturuyorum desteksiz oturuyor ama emekleme flan yok ama tam duramıyor tabi yana flan sallaninca biblo gibi devriliyo:)
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Başla ama çok da dik oturtma beli batar
0 oy
(10,047 puan) tarafından
5.5 aylık daha oturtmuyorum destekli falan ebe bana 6 aylıkken yavaş yavaş başla dedi acelesi yok:)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben 5 aylık oğlu mu destekli oturuyorum. Mama sandalyesi için nedt oturabilmesini bekle
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Doktorumuz eek gıdaya başladığında mama sandalyesi de oturabilecek seviyede olmalı demişti.. 5 aylıkken destekli fazla olmamak şartı ile oturtmaya başladık. şuan 8 aylık oturabiliyor. 
0 oy
tarafından
5 aylık destekli oturtmaya başladım 6 aylık desteksiz 
0 oy
(849 puan) tarafından
5 aylikken destekli oturdu şimdi 7 aylik desteksiz oturuyor ama 5 aylikken çok değil 5 dk felan gün içinde toplam da yarım saat felan oturuyor du 
0 oy
tarafından
Doktor onerisiyle 5aylik destekli oturtmaya basladim. 6 aylikken mama sandalyesinde oturuyordu.
0 oy
(409 puan) tarafından
7 aylık tam oturdu benım oğluö canm 5 buçuk 6 aylıkken de desteklı oturdu 
0 oy
tarafından
Doktorum 4 aylıkken oturmaya basla 5 aylıkken mama sandalyesınde sızınle sofrada otursun dedı
0 oy
(15,533 puan) tarafından
Kafasını tutuyorsa destekli oturt yavaştan ama gözetim. Altında 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
5 bucuk aylik destekli 7 aylik desteksiz oturttum

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 285 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek Batur (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 683 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu

377,363 soru

11,292,853 cevap

34,711 kullanıcı