0 oy
44 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (168 puan) tarafından
Eczaneden aldırdım sağlık ocağından verdiklerini kullandım sekizinci ayına kadar tahlil verdim B12 ve demir eksikliği var yerlerde resmen vitamini hiç ise yaramamış zaten paraben var diye çok tavsiye edilmiyordu bizde ocean kan damlası ve D3 aldık dokuzuncu ayına girdi bebeğim kaç damla vermem gerek sağlık ocağında verdikleri ölçü ile mi vermeliyim bilen kullananlar söyleyebilir mi bide dişleri hala çık.adi bu vitamin eksikliklerinden ötürü olabilir mi lütfen cevap verir misiniz ?

1 cevap

0 oy
(951 puan) tarafından
D vitamini eksikliği yüzünden çıkmamıştır o benim başıma gelmedi ama kuzenime doktor öyle demişti yaşına girecek mesela 3. Dişi çıkarıyor sürekli hastalaniyormustu çocuk doktora gider sen buna D vit vermedin mi hiç şimdi ver baride çocuk dişlerini rahat çıkarsın der 
(168 puan) tarafından
Yaaa anladım teşekkürler
(951 puan) tarafından
Sağlık ocağı vermişti bana da kullandım bebeğim sürekli ağladı bıraktım bende 3 aylık oldu 2 gün verdim 2 gün yine ağladı eczaneden alcam galiba değilse olmuyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde UmayUmayy (234 puan) tarafından soruldu

379,864 soru

11,370,980 cevap

34,854 kullanıcı

...