0 oy
814 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından

image

kizlar adetim 2 gün gecikti , test yaptım silik çıktı, sabahtandir ama çok yoğun bir karın ağrısı çekiyorum. Şu an dua ediyorum inşallah adet olurum . 3 çocuğum var en küçüğü daha 11 aylık. Sizce gebelik varmı dir :'(

27 Cevaplar

0 oy
(1,075 puan) tarafından
Keşke spiral taktirsaydin canim ya ben taktırdım oğlum 7 aylık bu ay taktirdim
(1,075 puan) tarafından
Ettim canim benim emziren anneyim inşallah duam kabul olur ❤️
(679 puan) tarafından
İnşallah canım, Allah razı olsun senden
(679 puan) tarafından
Merhaba canım buradan yazacaktım demiştim bugün gidip kan verdim çok şükür negatif çıktı emin olmak için küçük testlerden de alıp yaptım negatifmiş boşu boşuna diğer test beni o kadar korkuya soktu bir de kalitelisi sözde demek ki testler yanılabiliyormuş ama Rabbime çok şükür o kadar rahatım ki şu an.
(1,075 puan) tarafından
Ay çok şükür canim benim ya sevindim senin adına hemen spiral taktir
(679 puan) tarafından
Hemen gidip takıyorum:)))
-Reklam-
0 oy
(5,472 puan) tarafından
Bnmde geçen gün byle oldu kan verdim çok yeni var din yine kan verdim hayrlı olsun varsada nasip üzülme 
0 oy
(31 puan) tarafından
Bende ikinci çocuğu istiyorum olmuyor dua edin benim için
(679 puan) tarafından
Ay canım inşallah Rabbim bir an önce sana nasip eder bana da adet olmayı vallahi senin için bol bol dua edeceğim.
(31 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim sana da hakkında hayırlısı neyse onu versin
(679 puan) tarafından
Amin İnşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütmek nasip etsin diyelim çünkü 3. Çocukta bende de öyle olmuştu 
0 oy
(74 puan) tarafından

Maddi olarak gücünüz varsa korkulacak bişey yok:)

(679 puan) tarafından
Vallahi canım maddi olarak gücüm yok kiradayım üstüne borçlar var eşimin sorumsuzluğundan dolayı böyle oldu ben de artık onun gözünü korkuttum bir güzel bugün yardımcı alacağım dedim mecbursun parasını da vereceksin çünkü ben yataklara düşüyorum aylarca bu böyle sorumsuzca davrandıysa sonuçlarına da katlanacak.
0 oy
(6,751 puan) tarafından
Kocaya güven olur mu hiç. Sevmiyorum prezervatif ne demek? Valla benim eşim takmadığı sürece asla yakınlaşma yapmıyorum ki benim tek çocuğum var ikinci çocuk psikolojisini kaldıramam hayata çocuk bakmaya mı geldik. Biraz hayatınızı yaşayın ya canınıza yazık. Çocuk büyütmek kolay mı ? Hakkınızda hayırlısı olsun ne diyelim.
(679 puan) tarafından
O kadar haklı konuştun ki canım ne yazık ki öyle Bu sadece çocuk da olsun evde baksın sanki gibi hissettirdi bana çünkü tekrar açık öğretime kayit oldum acaba gitmemi istemeyip böyle bir tuzak mı kurdu gibi de düşünmüyor değilim çünkü her seferinde hazırlıyordum veriyordum yok adam zorla da olsa onu takmadan yanıma yaklaşıyordu kaç kere böyle küstüm de umurunda bile olmuyordu. Dediğin gibi o kadar zor ki bu üçüncüyü de istemeden oldu Rabbimin var bir bildiği günaha girip de aldıramadım ama o kadar zorlanıyorum ki taki birini büyütüp rahatlıyorum diyorum üstüne başka bir tane çıkıyor en güzel yıllarımı çocuklarıma verdim 19 yaşında evlendim şu an 28 yaşındayım.
(6,751 puan) tarafından
Neyse ki genç yaşta anne olmuşsun gençliğin çocuk bakmakla geçmiş buna üzüldüm ama 30 lu yaşlarda güzel canım inşallah tadını çıkarırsın. 40 lara geldin mi artık oran buran ağıracak gezmekten de keyif alamayacaksın. Ne varsa gençlikte var. Eşin bunları düşünmez sen düşün
(679 puan) tarafından
Kesinlikle öyle insan zaten en güzel anlarını gençliğinde yaşamak ister yoksa dediğin gibi 40'tan sonra ne bir anlamı kalır benim tüm ömrüm çocuk bakmakla mı geçecek o yemeğini yer arkadaşları ile gezer  ben işte evde çocuk bakmakla ömrümü çürüttüm.
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Silik çizgi var canım hayırlı olsun, Rabbim kolaylıklar versin inşallah 
(679 puan) tarafından
Amin İnşallah canım Allah razı olsunAmin İnşallah canım Allah razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 768 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,017 puan) tarafından soruldu