0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,850 puan) tarafından
11 aylık oğlum var ben cok zorlanıyorum. Hergun bı yerım agrıyor genelde başım. Midem zaten cpkk bulanıyor. Kızımı emzirirken rahat tutmuştum ama 2 cocuk zorluyor sanırım beni. Yarın bı de tutmadan denicem. Rahtsızlıklarım oruçtan kaynaklıysa kazaya bırakcam :( sizde nası durumlar, etkileniyor musunuz? 

16 Cevaplar

+1 oy
(994 puan) tarafından
sizinki bahane geliyor bana tutmak zorundasınız tabi her koyun kendi bacağından asılır ama bahane geldi bana 
(3,850 puan) tarafından
Bi de artı vermişler :) baş ağrısından oturdugun yerden kalkmıyorum tüm güm uyuyorrum mide bulantısından yemek yiyemiyorum. Günah almak ne kadar basit
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından

3 buçuk aylık bebeğim tutuyorum rabbim sabrımı versin 3 yaşında bir oğlum daha var 
(3,850 puan) tarafından
Maşallah canım
(912 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(387 puan) tarafından
Canım benimki de 3 ay 2  günlük bende başında dört gün tuttum kendim zorlanmadım ama sütüm azaldı sagdim biberinun dibinde hafif cikindi varya onun etrafı doldu sadece sütüm cok azaldı bir gün tutup bir tutmamayi denedim yine etki etmedi yeyince duzeldi sennde anne sütü mı alıyor swdexe
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Benim de 7 aylık brbeğim var ilk bi kaç gün tuttum sonra adet oldum ama tuttuğum zaman baya azaldı sütüm ek gıdaya ağırlık verdim bu sefer de kabız oldu bebeğim
(3,850 puan) tarafından
Süt konusunda ben sıkıntı yaşamıyorum da işte... Zeytınyagı içir beslenmede
0 oy
(1,416 puan) tarafından
18 aylık emziriyorum bu aralar meme bağımlısı oldu her dk emziriyorum şuan için çok iyi gidiyor çok şükür zorlanmıyorum 
0 oy
(530 puan) tarafından

6 aylik olcak onun disinda biride 33 aylik yinede iyi gidiyo sukur bugun tek kotu oldum oda dun camasir suyuyla burda bi deney ogrendim ondan :D

0 oy
(15,168 puan) tarafından
Benom bebeğim 9 aylık oldu bugün. 3 gündür tutmuyorum. Sütüm azaldı. Bebeğim kilo almamış. O yüzden . Ek gıda da yemiyor malesef. Yoksa ben zorlanmadım pek. Normal zamanda tutar gibi 
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Benim kız 8 aylık hemde ek gıda bile geçmedim sadece emiyo. Oğlumda 27 aylık ikisi beni uykusuzlukta zorluyo ama açlıkta hiç zorlanmıyorum sahurda baya güzel yiyorum ondan heralde. 
(499 puan) tarafından
8 aylık neden ek gıdaya baslamadiniz merak ettim
(2,134 puan) tarafından
Başlatamadım :/ sanki ilk bebeğim gibi acayip bi acemilikteyim. Oğlum 8 aylıkken 2 yumurta yiyodu :D kızın ağzına yoğurt koysam midesi dönüyo
0 oy
(969 puan) tarafından
Oğlum 7 aylık kızım 21 aylık tutuyorum çok şükür sütün azalır diyorlar da alakası yok bende olmadı şahsen akşam 1 saat kalımı biraz zorlanıyorum saolsun çok zorlanınca eşim diyor biraz uyu yada yemekleri ben yapım diye öyle öyle gidiyoruz bakalim
(3,850 puan) tarafından
Yok valla eşim de yardımcı olmuyor hiç bi kahveyi zorla yaptırdım başağrısına belki iyi gelir dıye. Yardım etmek surda kalsın.
(969 puan) tarafından
Baktın yapmıyor kaldırma elini biseye hastayım çok de yat
(3,850 puan) tarafından
Yapma dıyor da ev aldı başını gidiyor. En büyük yardımı yapma demek zaten
(969 puan) tarafından
Üsten bir topla yeter canim ya ayrıntıya girme
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Benimki 5 aylık 9 gün tuttum sonra adet oldum. Zorladı haliyle ama tutmaya calisacam kalanınıda
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Benimki 2 yaşını doldurmak üzere 2 haftası kaldı günü dolmadan bırakmak istemedim doğum gününde birakcam inşallah emiyo yani ama öyle çok aktif değil günde toplasam 3 kere emiyodu hadi 4 kere olsun onda da dudak tiryakisi gibi azıcık emip birakiyo zaten çok zorlanmiyorum şükür 
(3,850 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(1,658 puan) tarafından
Valla zorlanıyorum hele iftardan sonra beş dakka durmuyorlar ikiz gibiler biri ağlıyor biri başlıyor ne uyuyorlar ne duruyorlar sabahın yedisinde ayaktalar küçüğü sürekli memede ama mecbur tutuyorum tek düşündüğüm Kur'an kadir gecesinde teslim etmek istiyorum ama yetisemeyecem gibi 
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Benim kizim da 20 aylik bende emziriyorum. Bazen zorlaniyorum ama geciyo zaman bi sekilde. Surekli emmek istiyo maalesef Allah gucunu veriyo yine de
(3,850 puan) tarafından
Malesef bugyn dakıkaları saydım halen dahha basım agrıyor. :(
0 oy
(756 puan) tarafından

Benim de 2 çocuğum var canım 

Bebeğim 4 aylık 
Rabbime çok şükür tutuyorum orucumu 
Herkesin bünyesi farklı tabi :angel:
0 oy
(961 puan) tarafından
3 çocuğum var ikisi bebek sayılır . 3. 13 aylık hamd olsun tutuyorum son bı saat kalan bitkin oluyorum o kadar 
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Geçen sene oğlum 4 buçuk aylikken 10 gün tuttum ama sütüm azaldı hemde çok kötü oluyordum kazaya bıraktım. Suan 18 aylık aşırı meme sevdalısı ama çok rahat tutuyorum. Bebeğiniz küçük değil neden böyle zorlaniyorsunuz anlamadım:)
0 oy
(97 puan) tarafından
Açlık oluyor biraz normal o da. Sahırda 3 hurma ve 1 bardak diye içiyorum sahur yapıyorum rahat geçiyo naş ağrısı vs olmuyo

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 241 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
+1 oy
12 cevap 197 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 191 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (249 puan) tarafından soruldu