0 oy
782 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Kızlar sosyal medyada diyarbarkirli aile var selvi nazar var kardeşi iste onların bitane vidyosu var selvi tavuk yiyor diyorki beni tavuk kümesine gömün ölürsem elle yiyin tavuğu diyor videoda bende onu whatsapimda paylaştım şöyle yazdım ayni fatoşun küçüklüğü kaynanamin küçüklüğü böyle değilse bende ben deilim yazdım paylaştım görümcem sen benim annemle nasıl dalga geçersin dedi bende ben dalga geçmedim sevimliliği öyle demek istedim yazdım diğer gelin öylemi asla öyle şeyler paylaşmaz dedi gelinleride değil nisanlilar daha bende sildim ama çok üzüldüm benim annem yok buarada 

27 Cevaplar

+11 oy
(13,702 puan) tarafından
Ama sen baya baya terbiyesizlik yapmışsın.

Sen benim annemi örnek vererek bişi paylascan.

Seni mahvederim o gene medeniymis
(48,695 puan) tarafından
Allah Allah küfür etmemis bisey yapmamis sevimli bir bebeğe benzetmiş yok hani en basiti kediye falan benzette kesip parcalayacaksiniz heralde merve sakin ol
(13,702 puan) tarafından
Gerçekten ben mi fazlaym şu konuda?
Yani sizin annenizi gelinimiz wpta alay konusu ederek durum yapabilir öyle mi?
(48,695 puan) tarafından
tamam belki bende kızarım kaldırmasını isterimde bu kadarda tepki vermezdim
(2,157 puan) tarafından
Valla benim annemi sevimli bebeğe benzetiyo diye böyle aslan kesilmem eğer bi abin yada erkek kardeşin varsa karılarına sabır versin allah senden iyi sağlam görümce olur ha. Gelinde el değil sonuçta o ailenin evin parçası o samimiyeti görmese tutupda onu zaten paylaşmaz
(48,695 puan) tarafından
aynen  demek ki sakalasma samimiyet var aralarinda
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Bence ayıp etmişsin..
(94 puan) tarafından
Neden ki
+2 oy
(416 puan) tarafından
Ben olsam öyle bir şey yazmazdım alınmada haklı olabilir
+2 oy
(3,701 puan) tarafından
Tavuk yiyen kadının beni kümese gömün demesinde zerre espiri göremedim, IQ su kümes seviyesinde belli ki. Bunu paylaşmanın mantığını da göremedim, velev ki hoşuna gitti, olabilir herkesin mizah zevki farklıdır karışamayız ama kaynanamın adını alet etmem, gerek yok. Ayrıca görümcen haklı. Yersiz bir yazı olmuş. 
(6,255 puan) tarafından
Kadın değil zaten selvi çocuk;)
+1 oy
(6,226 puan) tarafından
Valla o kıza gıcık oluyorum 

Bide ailesine ayrı gıcığım o çocuğun o hasta o kilosu ne yazık günah ilerde daha çok zorlanacak 

Ve sende ayıp etmişsin evet senin için sevimli gelebilir ama burdan bakınca hoş olmamış 
(5,953 puan) tarafından
Aradığım  yorum+++ üstüne  ekleme yapim  gorumcem  az demiş  ben olsam yolardım  netttttt
(6,226 puan) tarafından
Ayy çiçeğim sen gördün mü o videoyu
Cocuk aşırı şımarık her videoda ayrı bir hareketler falan kıtlıktan cikmis gibi yemek yemeleri
Başka bir kızları daha var oda hasta bu kızın parmaklarında sorun var ve babası bunu kullanıyor resmen gıcık oluyorum

Evet bencede az demiş düşünüyorum da bana öyle yapılsa baya zoruma gider
Kendisi çocuğu sevmişte bakalım kaynanası gkrumcesi sempatik buldu mu
(5,953 puan) tarafından
O kızı biliyorum  aile vasat cocugu kullanıyor  yazık  aile seçme hakkı olsaydı o aileyi emin ol secmezdi  canım
0 oy
(1,420 puan) tarafından
Yok artik hahshahahaa 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Yaşın kaç canım 
0 oy
(1,461 puan) tarafından

Sen dua et bukdarla kalmış görümcen :D kız ne sevimlilğinden bahsediyorsun sen kafanmı güzel böle sevimlilik olmaz 

(7,744 puan) tarafından
Götümce☺️¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
(1,461 puan) tarafından
Yanlış harf koymusum :D
(7,744 puan) tarafından
Fark etmez aynı benim için ☺️☺️ tövbe tövbe
(1,461 puan) tarafından
:D hahahah
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Çok saçma olmuş kaynanan taşıtın değil ki ayıp olmuş bence görümcen Haklı 
0 oy
(477 puan) tarafından
Bence özür dilemelisin kendinden büyük biri üstelik eşinin annesi bu şekilde yazman hiç hoş değil 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kız deli misin sen :)) görümcem paylascak öyle haddini baya baya bildiririm 
0 oy
(893 puan) tarafından
Yok artık sen bıraz abartmısdın bısey yazmadan paylassaydın neyse
0 oy
(635 puan) tarafından
Aslında iyi niyetle demiş olabilirsin ama yanliş anlaşılır ben olsam bende iyi niytle düşünsem bile yine derim annem hakkında böyle şeyler yazma millet yanliş anlar diye
0 oy
(267 puan) tarafından
Güzelce söyleyebilirdi

Sende bida yapmazsın canım

Canını sıkmaya gerek yok
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Kusura bakma yada bak 

Sen hatalisin kadın yine fazla bisey dememiş 
0 oy
(3,401 puan) tarafından
Kusura bakma da gelinim var gelinim beni öyle madara edecek düşünmek bile istemiyorum gorumceyi geç yani
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Çok ayıp ya görümcen dibine kadar haklı bide herkese açık bi şekilde paylaşman ele güne karşı kötüler gibi . İlk defa burda bi görümceye hak verdim 
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Ohaaa senin eglencenmi byle şeyler paylasyorsun yoksa oyuncağınmi kaç yaşında kadın yanlış anlama ben bisye asla cesaret edemem artı eşim parçalar bni arkadaşın değil farkindamisin kaynanann?..
0 oy
(558 puan) tarafından
Kız kaynananı niye katıyorsun görümcen haklı 
0 oy
(2,290 puan) tarafından
Ohaaa yani büyük saygısızlık görümce haklı 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 810 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 573 göst.