0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (212 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim oruç tutuyor ben 9 aylık bebeğim var düzensiz uykularma rağmen beni kaldryo tamam ona sahur hazrlyorum gece pide yap diuo yapıyorum başka bişey diyo yapıyorum bugünde adet oldum karnım ağrıyor yatağımı yap dedi ayrı yatırıyorz zaten ben de dedim adet olmuşum karnım çok ağrıyor sen yap dedim neyse suratı beş karış oldu noldu diyorum beni deli etti bende bagrdm ona bana benimle bir daha muhattap olma dedi zaten olmasam konusmaz aylarca napim sizce ben hakszmym bana akl verin

22 Cevaplar

+3 oy
(1,205 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü yesin üstüne su içsin 
(212 puan) tarafından
Bacm bana değer verse yaptgm şeyler yorucu gelmez ama gram değer gormuyorum
(1,205 puan) tarafından
Eşim bana öyle davransa su vermem 7 aylık bebeğim var emziriyorum aralıklı tutuyorum ben çok borcum olmasın hemde sütüm çok etkilenmesin diye tutmadigimda ben koyar yatarım kendisi teşekkür eder toplar yatar
(212 puan) tarafından
Teşekkür den geçtim ama hiç bir şekilde değer görmüyorum bacm
-Reklam-
+1 oy
(2,995 puan) tarafından
Şunları tepenize çıkartıyorsunuz herseyi siz yapmaya mecbur sanıyorlar yapmayınca haksız oluyorsunuz ne hali varsa görsün 
(212 puan) tarafından
Doğru soyluyosun canm valla artık o kadar kendimi iğrenç hissediyorum ki valla daha çok şey varda işte
(2,995 puan) tarafından
Kalksın sahuru hazırlasın hazırlanıyor mu baksin sabaha kadar çocuğa sahura da hazırla yatagida yap hem niye ayrı yatiyosunyz
(212 puan) tarafından
O öyle istior canm tek yatmayı zaten sevgi yok içinde bana karşı bu çok belli de işte gidecek kapım olsa
(2,995 puan) tarafından
Ayrı yatmak istiyorsa yatağınıda yapsın
(212 puan) tarafından
Bacm artık o kadr doluyumki yani taş olsam çatlardm çok çok kötüyüm ne ailem değer veriyor ne bu adam
0 oy
(212 puan) tarafından
Yokmu tavsiye verecek olann
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Muhatap olma sahur da Allah için hazırla geceden köy mutfağa sen kalkma derim benimkide aynı çoğu zaman yardımcı olmamak için direnir iş zor gelir ya bizde insanız ben çocuktan ince çalışıyordum ev hanimligi gerçekten daha yorucu daha da zor nedir yani yatağını yazsa koca adam yakacak tabi taviz verme 
(333 puan) tarafından
@elifmelek yanlış hatırlamıyorsam sen eşinin ayağında sorun vardı geceleri onla hastaneye bile gidiyordun şekerinde ondan çıkmıştı değil mi doğru hatırlıyorum kaç haftalık oldun canım yanlış hatirladiysam k.bakma lütfen
(790 puan) tarafından
@Yrdsn Evet tatlım eşimin bacağında tümör çıktı 3 cm miş şuan 37+3 olduk çarşamba günü inşallah  sezeryana alacaklar özelde devlet yol gösterdi  sen burdayken çocuğu küvezle 2 saat ötedeki hastaneye sevk ederiz dediler zaten kordonda bebeğin boğazının yakınındaymış bu hafta doktor muayene etti eşimin bacağındaki sorunda şuan ağrısı sızısı yok diye doktorlae ameliyat etmeyelim bakalım bir büyüme eğilimi felan gösterecekmi dediler sağlam sandığımız bacakta sorun vardı ameliyat bu sonuçta riskli dediler  şimdilik 6 aydan 6 aya kontrol edelim dediler
(333 puan) tarafından
Ay az kalmış doğumuna sagsalim al kucağına inşallah bizede haber ver :)) sevindim o zaman sağlık önemli herkes için . Eşin de sana destek olsun inşallah doğumdan sonra ayağı iyiyse o zaman . Aman boşver biz kendimise odaklanalim bebeğimize:)
(790 puan) tarafından
Doğuma az kaldıda   4 ay kudurmayan adam kudurdu işte  doğumun son dönemleri yapmadığı halt kalmadı sayesinde ünsülün kullanıyorum oda gün içinde birden şekerimi sıfırlıyor baygınlık seviyesine geliyorum geçen devlet hastanesinde tokluk şekerim 60 lara düştü hemşirelerden yardım istedim bir allahın kuluda yardım edeyim demedi telefonda oyun oynuyordu git ağzına küp şeker at gel dedi dedi demesinede ben mahvoldum alkahtan yanımda vardı ama unutmuşum keşke o an küp şekerdense meyve suyu içseymişim  kantin yakınlarda değildi eve dönüş sürecine girmiştim annemlerin oraya giden dolmuşa atladım gittiğim hastaneyle annemlerin evinin arası yarım saat annemi aradım eşim sağolsun annemin evine attı kaçtı ananem geldi dolmuş durağına dedim baygınlık felan geçirirsem müdahale edersiniz  küp şeker yedim ama dedim  hemen eve geçtik  85 leri görene kadar ayağa kalkamdım kustum bir kaç küp şeker daha yedirdiler  yarım saat sonra kendimi zor toparladım   aklınızda bulunsun şekeriniz düştüyse ve ölçüm aletiniz doğruluyorsa 4 tane küp şeker atıp dilin altında emcekmişsiniz 15 dk bulunduğunuz yerde bekleyip 15 dk sonra ölçüm yapıp düşükse tekrardan 4 küp şeker atacakmışsınız ağzınıza  yükselene kadar durum böyle devam edecekmiş ha hastane bana 1250 tl lik cihaz önerdi bende 300 400 tl lik cihaz vardı ananemdede aynı cihazdan vardı aldım 2 sinide ölçüm yapıp onaylıyprum adamlar cihazcılarla anlaşmış sanırım  hemşirenin dediği git o pahalı cihazdan al demek oldu düzgün ölçsün dedim 2 cihazdamı yalan söylüyo ha o zaöan git kantine küp şeker al ağzına dedi dedim sizede yapacağınız işede
(333 puan) tarafından
Ahh inşallah doğumdan sonra gebelik şekeri düzene girermis tekrsr geri inşallah sizinkide düzelir hiç gerek kalmaz ilaç insulinlere . Hemşireler de ne demek yani küp şeker at insan bı ölçer bakar hani ne bileyim hamile bı kadin var karşılarında bazıları insanı cileden çıkarıyor gerçekten. Eşler de biz gibi anlayisli olmalılar ya hele ki bu donemde
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Niye böyle heriflerin go.tunu kaldiriyorsunuz canim .Allah bilir de boule bencil insanların orucu nereye kadar kabul olur .eziyet ediyor sana resmen.sahurda kalkip pide yapilirmi ya yesin peynir zeytin yatsın asagi 
(1,197 puan) tarafından
Niye herkes sana tavırlı peki bişey mi yaptın geçmişte veya şimdilerde.Telafiler zor oluyor bazen geçmiş unutulmuyor cunku
(212 puan) tarafından
Yok canm bak postuma anlarsn önceki yani biri değer vermeyince oburude vermiyor kimse vermiyor şimdi ben burdan diyelim çıktım hiç bir kapım yok
(1,197 puan) tarafından
Baktın mı is ilanlarina falan bak kurtar Ozaman kendini
(212 puan) tarafından
Bacm bakıyorum da çocuğu nereye bırakacam işte bebek var
(1,197 puan) tarafından
Anladım ozaman sabır çekeceksin yapacak bişey yok
0 oy
(212 puan) tarafından
Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum napacgmi gerçekten şaşrdm
0 oy
tarafından
Ben burada böyle şeyler okuyunca çok üzülüyorum iyi ki evlenmeden filan karşıma çıkmamış merakımdan böyle siteye girip bakmamışım yoksa değil evlenmek erkek kelimesin duymak bile istemezdim ne yapacağın hakkında bir fikrim yok ama Allah yardımcın olsun … 

Beni sakın yanlış anlama lütfen yorumumdan üzülme çünkü ben kötü niyetle yazmadım ama bazen duygularımı gizleyemiyorum .
tarafından
düzenlendi
Canım kendimi senin yerine koyuyorum ailem yanımda değil maddi durumum yok 9 aylık bebeğim var bilmiyorum ki çekip gidemezsin galiba çünkü öyle kolay değil bu devirde çekip gitmek kimse de sana sahip çıkmaz herkes kendi cebini düşünür gerçeklerden bahsedelim … öyle çok güvendiğin akraban varsa amca hala teyze dayı kuzenler  vs sığınabileceğin onlara giderdim en fazla yoksa da mesela  p sikopat değilse hani şiddettir öldürme teşebbüsü yoksa bir baş kaldır sende kadın ol karşısında ezilip büzüşme
(212 puan) tarafından
Kimsem yok bacm var da yok mecbur işte çekiyorum ve bana seni bosucam zamanı var diuo
tarafından
Valla hayat çok zor gerçekten keşke benimde maddi imkanlarım yüksek olsa da senin gibi onlarca kadına yardım edebilsem :/ çok üzgünüm
(212 puan) tarafından
Allah razı olsun bacm Allah beni görüyor bu mübarek ayda bu adam bana neler ediyo
tarafından
Senden de canım
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Sahurda pide yapmak mı gitsin fırına alsın çeşit çeşit alıştırma şunu ya benim de 9 aylık kızım şu saat oldu uyumadı bide pide mı yapacam sahur bile hazırlamıyorum sadece su içer yatar sahur yapınca daha kötü oluyo, ha yese hazırlayacağımı sanmıyorum dişi çıkıyo acayip huzursuz akşamdan hazırlamış olurduk sadece çay yapardı. kendimede poğaça yapıp dolaba attım onu yiyorum yook anam yook konuşmazsa konuşmasın canına yazık koca dediğin de halden anlayacak 
(212 puan) tarafından
Bacm aynı yatakta yatmaz asla benimle ve yüz kere dedim hadi gel iftari evde aç dedim gelemem dedi
(2,912 puan) tarafından
O zaman b.k yesin boşver
(212 puan) tarafından
Benimle muhattap olma birdaha dedi ve yattı
(2,912 puan) tarafından
Sahur hazırlamayacaksn bide dimi
(212 puan) tarafından
Yok bacm asla
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Konuşmasın Allah aşkına kendini neden köle gibi kullandırtıyorsun ki sahurda da pide yemesin ve bir gün de kendi yapsın yatağını ölmez ya bırak kendi kendine yapsın tribini konuşma bence o kendini düzeltsin önce 
(212 puan) tarafından
Ben işte hep gidiyorum özür diliyorum o yüzden böyle
(3,097 puan) tarafından
Bir kez de gelsin o özür dilesin biraz kıymet bilsin canım
(212 puan) tarafından
Ben duramıyorum işte nasıl durdurablrm kendimi
0 oy
(754 puan) tarafından
Anlaşarak çözmeye çalışın birbirininizi dinleyin eşinde sorunlar var  gördüğüm kadarıyla sizi sizden başkası anlamaz ki en iyisi aile arasında halletmek
(212 puan) tarafından
Bacm aile olsa halledrz de kimsem varda yok
(754 puan) tarafından
Olmayacak gibiyse de zorlamaya gerek inan yol yakınken
0 oy
(5,909 puan) tarafından
Bak böyle postlarda brnim adamın olumsuz birçok yönü oldugu için hep kendimi görürdüm aha bundan bende de var yazardım. İlk defa iyi bi yönü oldugunu fark ettim öyle antin kuntin şeyler istemez gece gece ne koysam yer yatar yani . El insaf . Gece gece kalkıp pide mi yapılır gitsin fırından alsın beyefendi . Bide bebekli kadınsın . Yaptığı çok bencilce
(212 puan) tarafından
Canm bu adam beş kuruş değer vermiyor bana çöpüne verdiği değeri vermiyo
(5,909 puan) tarafından
O zaman zıkkım yesin anasının evinde sanki sahurda ev yapımı pide mi yiyordu. Ay böyle bencil adamlara ayar oluyorum kusura bakma neticede kocan da . Bu kadar da olmaz yani.
(212 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun bacm benimle asla muhattap olma dedi ve yattı
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Hazırlamayin kendi yapsın. Siz alttan aldıkça mecbur görülüyorsunuz. Muhatap olmazsa kendi her işini kendi yapar o zaman anlar
(212 puan) tarafından
Onun bana asla minnetti yok bacm
(1,618 puan) tarafından
Kendi sahurunu hazırlasın o zaman. Adet sancısı nedir bilmediklerinden, kendi burunları aksa dünya durdu saniyorlar
(212 puan) tarafından
Birdaha benimle muhattap olma dedi ve yattı
0 oy
(457 puan) tarafından
Gece pide yaptım cümlesine takıldım ben kahvaltı zor hazırlıyorum Allah'm benmi çok tembelim ya sızmı çok marifetlisiniz:)
(212 puan) tarafından
Bacm marifetle alakası yok çok değer vermsm ben değer vermeyene
(457 puan) tarafından
Verme kuzum verme ben bi kahvaltı hazirlarsam ona şükretsin valla fazlasına gerek yok
(212 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapacam benimle muhattap olma dedi yattı
(457 puan) tarafından
Ego tavan yapmış maşallah
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Değer görmesin hiçbir yerde inşallah
(212 puan) tarafından
Amin bacm amin
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Bacım senin bi çocuğun varmış bida niye yaptın
(212 puan) tarafından
Ben ***** olduğum için çünkü
(1,091 puan) tarafından
Kocan olacak herif kendine hanım aldı hizmetçi değil kendinin farkına var sen onun anneside değilsin
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Tamam muhattap olma daha da sahura felan kalkma kendisi kalksın hazırlasın haspam
(212 puan) tarafından
Aynen öyle daha asla kalkmicam
0 oy
(13,091 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla muhatap olmasının bir hayrı yok olmazsa olmasın muhatap fiziksel engeli olan insanlar ve gerçekten çok zor uyananlar var yatıp kalıp aç tutanlar öyle değilse sizi kaldırmasına bile gerek yokmuş ha kalktınız yaptınız da gecenin yarısı zahmetli hazırlık yapılmaz bence. Posttan anladığım bencil ve kadını hizmetçisi gören bir eşiniz var 
(212 puan) tarafından
Evet canm ve bana asla değer vermez ha ** ha ben
0 oy
(605 puan) tarafından
Gerçekten bütün erkekler böyle rahatlarina düşkün çalışıyorum evde bir halta elimi sürmem modundalar ve en acısı bu kafada olan erkek karısı işe girip çalışsa da aynı oluyor malesef yazık onlari yetiştiren anneye bir insan nasıl kendi yatağının bir carsafini sermeyecek duzenlemeyecek kadar aciz olur 

Her erkek yattığı yatağı en son kalkan kendisiyse toplayıp düzenlemeli 

Kişisel bakım ve hijyenine dikkat etmeli 

Sofra kurarken yardım etmeli ta da ediyor gibi nezaketli davranmalı 

Kalkıp suyunu kendi alıp içmeli

Çoraplarını çıkarıp evin rastgele bir yerine firlatmamalii 

Eğer tek başına bir sey yiyorsa tabağını masada bırakmamalı 

Ama malesef benim de şimdi küçük oğlum var farkında olmadan ben de rahata hazıra alistiriyorum biz anne olarak çok fedakar ve malesef cinsiyetciyiz kızların belli bir yaşa gelince iştir yemekdir sorumluluktur üzerlerine yüklüyoruz ama aynı yaş grubu erkeğin de suyunu bile biz ayağına götürüyoruz yanlış inşallah bu kinadigim şeyleri benim oğlum yapmaz 
(212 puan) tarafından
Bacm mesela oruç diyorum gel evde beraber iftar yapalım o annesi gili seciyo orda aciyo
0 oy
(426 puan) tarafından
Durumuna üzüldüm yani seni bı eş olarak değilde hizmetçi olarak gördüğü bariz belli. Bence eşini dolduruyor olabilirler ayrıca bu duruma nasıl sessiz kalabildin? Ben olsam sktr git ananda ye iç yat deyip kovardim evden!!! Adama bak hem benimle yatmıyor hem anasinda yiyip içiyor sonra da beni hizmetçisi gibi kullanıyor yok öyle bı dünya.
(212 puan) tarafından
Bacm bana bu benim evim sen git diuo kirasını ben veriyorum diyo begenmiyosan sen gidersn diyo ve ailem de beni kabul etmiyo
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Benimde. Dokuz aylık hiç yapmam yemek bulunca bile sevinir oldu ağzı dili soylemeyen bebekle uğraşıp yapamadım beklentisinde olmadı
(212 puan) tarafından
Ben yapsamda değer görmüyorum bacm yapmasamda
(1,662 puan) tarafından
Hiç uğraşıp kendini yorma o zaman

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 230 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 287 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu
0 oy