0 oy
836 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Evleneli 5 sene oldu daha 17 yaşında salakk gibi geldim bı itlerin kapisina neler çektim bir ben bir Allah biliyor herkesin içinde kaynanam salakda dedi anan iş ogretmemis de dedi 1 bardak kırdım diye eli kolu çarpık dedi yanımda surekli Allah'ım şerli insanlardan seytanlasmis insanlardan uzak tut dedi durdu ananı sevmedik babanı sevmedik halan gibisi kapımızın önünden geçmesin dediler bana halamı sigara icerlerken gördükleri için teyzemin kızları dar kot pantolon giyor diye orosp.u  gibilerde dediler doğum yaptım 18 yaşında 3 gün kuru ekmeğe domates sıktım onu ağlayarak yerken ekmek islaniyordu :'( altlı üstlü oturuyoruz bı tas çorba vermediler görümcem gelip anasinda iş yaptı diye durmadan bensiz sizin gotunuzden bokk çıkmaz diye laflarda konuştu ben hala iyi olacaz diye çabalarken ben hala onlara her iftarda eşim yemeğe gelmemesine rağmen inip çeşit çeşit yemek yaparken bir gün olsun eline sağlık demeyip kızlarına yemeğe gittiğimizde eline koluna sağlık demeleri çok zoruma gitti beni hiç sevmediler eşim hiç inanmadı Burdan tasinalim dedim çok kavgalar ettim söz verdi evi ayıracam dedi üstünden 1 sene geçti ev yaptırmaya kalktı ama 2 katlı anasını babasını da götürecekmis cok zor durumdayım nefret ediyorum hepsinden silah var evde ya o şeytan kaynana kayınpederi tehdit edecem benden uzak durun artık diye ya da eşimin gözü önünde silahı alıp kendime dayayacam bunu yapana kadar eşinle konuş onlardan uzak dur diyeceksiniz denedim yemin ederim neler denedim olmadı yapmadı sürekli onlara hizmet etmemi istedi bana hiç inanmadı beni hem çağırıp hem kapıyı açmadılar çok laflar duydum ezildim ezildim ezildim canımdan bezdim günlerdir kusacam artık sinirden içim dolu son çarem bu eşimi korkutmak için yapacam başka yolu kalmadı :(

24 Cevaplar

+1 oy
(4,937 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Saçmalama bu aptall. İnsanlar için değmez böyle bir şey yapmaya, göz dağı vermek istiyorsan topla çocukları çek git babanın evine kocan evi taşımayana kadar da gelme, şart koy eğer gidemem böyle imkanım Yok diyorsan gir evine bir daha kaynanana gitme ,onlardan biri gelirse de kapını açma telefonunu engelle, ateş ol sen dar et onlara hayatı sen ezilecegine sen ez
tarafından
Hiç yapamadım salakk gibiyim aynı insan anasına babasına laf edilirde susarmi sustum kursa giderdim beni takip ederlerdi 8 aylık hamile halimle telefonla konusurdum hangi erkekle konuştun dediler biktim
(4,937 puan) tarafından
Bundan sonra bu dediklerimi yap o zaman bunlar daha kolay silah vs düsüncenden öyle bir degiski senden cekinsinler
tarafından
Birkaç kere yapmayım uzak durayım dedim denedim bu sefer eşim de benim ailemin suratına bakmadi
(4,937 puan) tarafından
Olsun hiç kimse senden değerli değil
(1,427 puan) tarafından
Ay canim yaaa sen ayni annem gibi olmuşsun oda elinde telefon annesini kardesini arasa hemen hangi erkekle konusyosun diyordular hatda babamda en son bosandılar artık 1 yildir . Eşin arkandamı destek oluyormu anasının babaısn tavrina ne diyo peki? Neden ezdiriyo seni? Ayrica meryemnisaa haklı bi yorum yaptı
-Reklam-
+1 oy
(15,145 puan) tarafından
Sana bişey diyeyim mi . Bu son çare mon çare değil. Bu kadar mutsuzsan bosan. Ne diye kendini vuracakmissin ya da katil olacakmissin pislik insanlar yüzünden. Çocuğun varsa al yanına. Niye çocuğunu her halükarda annesiz birakiyormussun. Olan o yavruya olur. Sen yaptığın hatalarinin bedelini çekersin. Ama o masum Yavrucuk senin hatalarinin bedelini öder. Kocan da evlenir bı daha çocuğuna üvey ana getirir. Olan senle evladına olur. O yüzden aklını başına al . Madem böyle yapiyolar inip yemek yapma arkadas. Bugün evde isim var de çık yukarda ye yemeğini. Böyle böyle kes ayağını. Onların iyiliğini düşüneceğine yavrunun iyiliğini düşün braz . Annesin sen . Güçlüsün başarırsın 
tarafından
Eşimi seviyorum mutlu bı yuva istedim çok şeyim istedjm ama zehir ettiler hayati
(15,145 puan) tarafından
Dostum mutlu yuvanın sırrı bu değil sana söyleyeyim. Biri benim anneme silah cekse onunla mutlu olamam haliyle. Çocuğunu da senden âlirlar ayrıca haberin olsun. Yasin küçük aslında çok da küçük değil de hadi küçük diyelim dusunemiyosun. Ama dsuncen çok saçma. O silah sen korkutmak isterken patlayabilir. Elinden almak isterken biri yaralanabilir ölebilir. Aklını başına topla. Boyle saçma düşünceleri kafandan at. Psikoloğa git. Normal dusunemiyosun suan. Çocuğunun başında saglam dur. Onlar sana bı laf söylediğinde bozuldugun zaman sen benimle böyle konusamazsin de çık evine. Bir iki konuşur sonra söyleyeceklerini tartarak konuşmaya başlar
tarafından
Bunu hiç yapamıyorum ben korkagim galiba bı silahın arkasına sığınacak anca cesareti olan korkak
(1,107 puan) tarafından
Bu nasıl korkaklık silahla tehdit etme durumuna geliyorsun bundan ala yürek yemek olur mu ?sakın böyle şeyler yapma.Linkin arkadaşımız ne güzel öğütler vermiş sana.
(15,145 puan) tarafından
Psikolojik destek al bence
0 oy
(2,242 puan) tarafından
Silahla korkutma olmaz sakin ol derin nefes al gözdağı vermek istiyorsan çık gir babanın evine bir süre gelme düşüncen çok tehlikeli Allah korusun sonucu çok çok kötü olabilir yazık günahtır sana 
tarafından
Biliyorum ama dünden beri ağlıyorum su vakitte bile çok sıkıştım çok dua ettim beş senedir Allah'ım bunları benden uzak et diye ama daha çok burnuma hirmeye başladılar bak dün aşağı saat 5 de indim diye akşam normalde 2 gibi iniyordum kaynanam eşime diyoki akşama kadar sıkıntıdan patladım kimse yoktu eşimde dediki gelinin var cocujlar var oda diyor onlar yoktu yeni geldiler delirdim ya niye sıkıntıdan patlıyor göbeği benle birmi de ben 7/24 yanlarında duracam
(2,242 puan) tarafından
Iste o öyle diyince hiç takma konussunda konussun sen bildiğini yap sen kafana taktikca onlar daha çok üstüne gelecek bak ben 16 yılık evliyim senden kat kat tecrübem var dediğimi yap pişman olmazsın
tarafından
Yapamıyorum işte benim seslenmiyorum ya yaptığı hareketler söylediği lafları bı duysan çekemiyorum artık bir gram saygı yok yok
0 oy
(244 puan) tarafından
Çocuk kaç tane bilmiyorum ama sabah al onları da çık ailenin yanına git biraz kimseye de bir şey yansıtma biriyle evlendin diue ömür boyu çile çekecek değilsin olmuyorsa boşanırsın dünyada bunu yaşayan milyonlarca insan var her şeyin bir çaresi var düşündüğün şey hiç doğru değil yaşadıkların eminim ki çok zor ama en yanlış olan yol senin düşündüğün. Sen her şeye sustugun için biraz da böyle oluyor rest çekip bazen gitmek gerek eşin de cabalarsa cabalar çabalamazsa kendi kaybeder. Bu düşündüğün şeyle daha kötü seni şikayet edip çocuğunu alırlar elinden anlattigin gibi olan insanlar Allah korkusu yoksa silahtan mi korkacak lütfen mantıklı ol 
tarafından
Çok korksunlar istiyorum lafa gelince en korkusuz onlar en iyisi onlar kaynanam şimdiden 4 yaşındaki kızıma bile hicbiseyden korkma herkes senden korksun korkusuz ol deyip duruyor silahı gösterince altına yapsın pislik
(244 puan) tarafından
Biz sana ne desek dinlemiyorsun hala aynı şeyi söylüyorsun canım biraz dinlesen mi insanlari bak herkes sana aynı tavsiyeyi vermiş dinlemeyeceksen neden bize soruyorsun lütfen kendine gel biraz sakin ol
(85 puan) tarafından
Tedavi ol o yaştaki çocuklar herşeyi anlıyor sen nasıl annesin ya millet korksun diye saçma sapan plan yapıyorsun Allah akıl fikir versin inşallah kendini değil çocuklarını düşün
tarafından
Eşimle konuscam
(4,937 puan) tarafından
Sen o silahı eline aldığın an çocuklarını kaybedersin bunu bil,seni polise şikayet Edip silah çekti derlerse en önce devlet senin elinden alır o çocukları o zaman hepten delirirsin benden söylemesi
0 oy
(117 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Allah şu mübarek gecede o insanlari ıslah etsin ssnada sabır versin ilk önce eşin senden tarag olmali ezdirmemeli sakın silaha davranma bir müddet ayri kal ya da boşan 
tarafından
Eşimi seviyorum aslında mutlu bı yuvam olsun istiyorum o yüzden korkutsam düzelir diyorum ailemin yanına gitsem mesele çok büyüyecek diye bunu deniyim çare olmazsa zaten gidecem diyorum :((
(4,937 puan) tarafından
Hayır bu şekilde korkutsan hiçbir şey düzelmeyecek aksine bu sefer de senin adını deliye psikopata çıkaracaklar
tarafından
Çok zoruma gidiyor yaptıkları gelmişler 60-65 yaşına insanlık saygı sevgi nedir bilmiyorlar
0 oy
(67 puan) tarafından
Benim halamda gencecikti yurt dışındaydı çocuklarından aileden çok çekti birgün onları korkutmak isteyince yazın ortası eline çakmağı alıyor benzin de döküyor üstüne ve bakın canıma kiyicam deyip çakmağı yakmasiyla alevler içinde kalması bir oldu üstelik hamileydi ikiz ne oldu olan ona oldu eşi tekrar evlendi kendine Zarar vereceğine ailenin evine git 
tarafından
İnan insan doluyor halani çok iyi anladım şu an biliyomusun aynı durumdayim delirmek üzereyim aklımdan geçen tek şey o silahla kaynanamı korkutup özür dilettirmek anamdam babamdan bile özür dilettirmek istiyorum yalvarsin istiyorum çok sıkıştım
(67 puan) tarafından
Sana ne kadar sabret desek TE teselli boş cnk senin yerinde olmayan ne çektiğini bilemez ama bol bol dua et emin ol işe yarar cnk ancak Allah onları ıslah eder kul naparsa yapsın boş
0 oy
(790 puan) tarafından
Seni kınayamam sana akılda veremem zira bendede birtane var ha benimki 10 dk ötede ve benim kocam yüz versem eşyaları satıp savıp ona taşınacak  ben görücü usulü evlendim kaçarak değil eşim şuan 37 ben 25 yaşındayım 22 de evlendim dedilerki olgun erkek iyidir seni çekip çevirir yalan kardeş yalan benimkini ben kendim gözüne soktum ha her hafta gidiyoruz kaynanaya marketinide manavında torununun birinin lazer epilasyonuyla diş telini okul masraflarımıda frlan herşeyini biz karşılarız ama en sevilmeyen gelinle oğluyuz benim karnımdakine beddua ediypr ve birşey daha fiyim çarşamba günü doğumuma gelecekmiş beddua ettiğin çocuğun doğumuna ne yüzle geliyon ben ama en azından istediğim lafı yüzüne söyleyebiliyom çünkü tatlımı yapar haftasonu kendim derim hadi mevlüt yemeğe annene gidelim diye gittikren sonrada kaynananın 1 haftalık yemeklerini biraz eşime vururum alttan alttan hadi kalk annenlerle pikniğe götür derim öteki türlü götürmez başbaşa öyle olunca götürüyor beyimiz orda kaynana burnundan getirir eşimin ha eşimde çok fena kaynana evlensin istemiyormuş bunu daha doğrusu kimseyi bunlar çalışsın ben yiyimcilerden kaynana benide eltimide istememiş kaynım eşimi evlenmeye ikna etmiş sağa sola haber salmış vs.  Ben mesela eşime geçen dedim hadi kalk bizi kahvaltı salonuna götür havamız değişsin diye aslında amacım bir sonrakinde annemide eşimleyken götürmek ananı götürdün hadi şimdi sıra benim anamda demek silahla şaka olmaz derim işin başka yönünü bul ben denizde boğuldum öldüm kalp masajıyla döndüm kaynana o kadar kilolusunki denizin dibine beton gibi battın allahtan torunumuda kendinle beraber sürüklemedin dedi torunu kurtarmış kalp masajı yapmış felan   bana ikidebir oğlumu çok bunaltıyprsun seni boşayacak diyor dedim bende gitsin yarın davayı açsın mahkeme masrafıyla bir fincan kahvenin parasınıda ben karşılicam oturığ karşılıklı içersiniz ana oğul  diyorum eyvallahım yok eşim bendeki manyaklığıda biliyor arkamda kalabalık bir sülalem odluğunuda ha sülale kalabalık ama beş para etmezler ordusu çaktırma en ıfak birşeyde mezarına toprak atan ilk onlar oluyor  ama eşime göre biz birbirimizi.çok tutuypruz  öyle gözüktü 
tarafından
Benimkiler de çok fena bıktırdılar artık insan anasına babasına laf soylenirde susarmi sustum hep sustum bunu fırsat bilip her zaman laf soktular pislikler
(790 puan) tarafından
Yavrum benim kaynana fena ben sana daha fena bir kaynanayı ablatayım o yüzden ben benimkine tolerabslı davranıyorum benim babannem çok şirletti hem oğluna istedi annemi sebebi dedemin köyde hiç gitmediği bir yerde tarlası olmasıymış babadan kalma  bizim baba tarafıyla anne tarafı uzaktan 2 3 nesil önceden gelen bir akrabalık söz konusu ve babamlarda kız yabancıya gitmesin nar olan kız nar olan erkekle evlensin kafası var babannem hem annemi almış hemde eziyetler etmiş altlı üstlüde değil bizzat aynı eve gelin gitmiş annem benim annem çarşaflıydı küçük yaşta tarikata gitmiş bu kızıl goncalar dizisindeki gibi bir nevi namahrem diye annem yatak odası dışında evin içinde sürekli çarşafla dolanıyormuş babannem bu mevzuya sinir olup bak karnında ben varken babamı dolduruşa getirip annemi dövdürmüş ben 30 haftalık doğmayım hatta o dönemletde yaşamas ölür felan demiş kimi insanlar sık sık babannem babamı doldurup anneme daldırtıyormuş kadın ruh hastası birgün babama demişki nihat senide evlendirdik ama karınla çok birlikte olma suyla elektrik faturası çok geliyor kadın eve biri gelip gitsin çöp kovasını karıştırıyordu hemde tuvaletteki yada annem tuvalete girip çıksın annem boşabmadan önceki dönemde annemi takip edip 7 ay boyunca adet olmadığını farketmiş annemi hamile diye adını çıkarmış anneme hayırlı olsun 7 aydır adet olmuyorsun hamilesin boşanma hayalleri kuruyordun 2 çocuğunla bakalım snei anan gilde kabul edecekmi demiş anneme büyüler yaptırmış sadece anneme değil ailede sevmediği herkrse büyü yaptırırdı ruh hastası annem boşanırken öz dedemle annemin babasıyla annemin adını zina işliyorlar benide dedemin annemden olma çocupu diye göstermeye kalktılar beni kaçırdılar  polisle ananemlere dayandılar hırsız ettiler dul bu kadın kocalarınızı saklayın erkek ister tebelleş olur dediler mahalleyi anneme düşman ettiler bak bunu akraba yaptı ve aynı zamabda ananemletin karşı komşusuydu beni 3 aylıkken babam askere gitti diye vabannem annemle beni evdrn kovdu size verecek bir lokma ekmeğim yok benim  git babanın evine dedi babamada karın zora gelemedi anasına taşındı dediler babam mı baban hiç masum değil  hadi benin anneme yaptılar ses çıkarmadı dövdü aldattı bana bakmadı annemden sonraki karısıyla babannem aynı yatakta uyumasına izin vermemiş babannem eğer bu kadınla aynınyatakta uyursan sütüm sana haram olsun drmiş evlendiği gün karına terbiye için işini halledeceksin gideceksin banypnu edeceksib gidip başka odada uyuyacaksın demiş bak üvey annem 20 yıllık evli 1 ay aynı yatakta uyumamış babam anasını dinlediği için daha babannemi anlatsam şirletliğini ha dedemle ananemede hakaretler aşağılamalar neler neler benim annem hep benimki gibi bir kaynanaya düşmedin gene bunada şükür kızım der ha arkamda annem babam değil babanneme göre okuyan çalışan kadın orospudur. Ben üni mezunuyum ve yeri geldi çalıştım ve şuan kpssye hazırlanıyorum yeniden yani babamların yüzkarasıyım annem ben 2.5 yaşındayken boşandı şimdi ben kızım için istiyorum kpssyi benim çektiklerimi çekmesin yarın birgün diye ben çalışırsam kimseye eyvallahım olmaz eşim bile diyor sen taşı sıksab suyunu çıkarırsın diye kendini öyle kapı koyverme kendi ayaklarının üserinde durmanıb yolubu ayarla bu süreçte eşinede ılımlı davran derim sana benimki asla çalışamazsın diyordu şimdi kpssyi kazansa kendi evimizi alalım kiradan kurtulalım diyor ama ben onun götü büyüsün diye değil karnımdaki kızım için kpssyi kazanmak istiyorum o bunu bilniyor
(426 puan) tarafından
Senin babaanne de tam cehenneme bilet almış insanlardan
tarafından
Gerçekten annen iyi sabirliymis Allah yardımcısi olsun kurtulmuş yine
(790 puan) tarafından
Boşandı annem ama babam halen uzaktan uzaktan anneme müdahalelerde bulunmaya kalkıyor millete kötülemeye devam ediyor lise 2 deyken karşıma çıktı 3 yaşından sonra görmemiştim annem tehdit etti nafakamı isterim devletten devlette sen buncs zaman ödemediğin için seni hapse atar bırak yakamı dedi birde dedem anneme dişli bir avukat tutmuştu annemi duruşmaya gitmeden boşadı adam geçen babam ne diyor biliyormusun ben senin annene halen aşığım dedim utanmaz terbiyesiz benden utanmıyorsan 4 çocuğundan karından utan karısıda yanında onuda seviyorum diyor çocuklarımın anası ha dedim sende sadakatsiz volkan vibe ı var o ne diyor dedim boşver ama annemden uzak dur ben nar olmayan bir adamla evlendim diye benle neredeyse tüm ilişkisini kesti daha doğrusu annem ben 20 yaşındayken ölümcül bir hastalığa ve bu hastalık sonucunda doktor ya ölüm ya felç dedi dikkatli ol dedi anneme beyninde ve şah damarlarında tıkanıklık varmış tansiyonu yükselirse basınçtan damaralrı patlarmış annemde ben 22 yaşımdayken kızım benim hastalık ciddi bana birşey olursa baban seni rahat komaz hemde dünya gözüyle torunumu göreyim uygun bir kısmet çıkarsa kaçırma dedi ogünde görücü usulü randevum vardı eşimle ilk görücü randevusunda he dedim yani eşime ha o zaman biraz farklı gelmişti gözüme ailesiyle tanışmamıştım o zamanlar sen ayrı ailem ayrı ben bunun ayrımını yapabilevek kapasitede bir erkeğim işte evet arkadaşlarımla çok buluşurum çok çalışırım ama senide ihmal etmem diyen biriydi bende tabi cahil ve tecrübesiz evlendik işte baktım başlarda eşim annesiyle alakalı birşey dediğimde köpek gibi saldırıyor bende iyi huylu davrandım kaynana makarna pilav ve kuru fasulye dışında yemek yapmaz kuru fasulyeden hoşlanmadıpımı bildiği için bazen çorbaya bile katar bende sık sık eve davet ederim eşime derim hadi kalk ananı getir diye ama 7 çeşit yemeğim hazır olmuştur gecede bizde kalır tatlısı tuzlusu felan ha kaynanaya kalsa israf ama kocam artık eskisi gibi değil eskiden en ufak birşeyde geçimsizsin diyordu ya kaynanam benden erkek 3 üz çocuk bekliyordu kocamıda o şekikde doldurmuş kocamı ince işçilikle işledim şimdi hamileyim kızımızı bekliyoruz geçen anası kız doğuruyon ama mevlüt kızlardan nefret eder sevmez dedi sevmesin dedim benim kızımı sevmeyen benim kapımda yeri yok oğluna kalmadık  evladın kızı erkeği değil hayırlısı istenir dedim o zaman eşimde ben senin büyük kızının kızlarını sevmiyorum çok yaramazlar diye yoksa gayette kız çocuklwrını severim dedi ilk defa annesine kız olsun erkek olsun hayırlısı olsun dedi ama bu süreçte eşime bazı şeylerin terbiyesini verirken saçımda siyah tel kalmadı kolay değildi ama bazen ben boşanmayı bile düşünüyorum gerçekten ya ailecek bunlar bana kısır dediler 2.5 sene çocuğum olmuyor diye kocamdw dahil adam 10. Hsftaya kadar baab olacağına inanmadı sen kısırdın bu çocuk nasıl çıktı doktor seni kandırdı sana acıdı dedi tahlilleredr hastanede evraklwr karışmıştır dedi  kızıma hamileliğimin başında bile düzgün sevinemedim adamın lafına ha annemde eşimin halini en son gördü kpssye çalışmamı destekliyor  diyor kazan bu adamla ne kadar ömür geçer belli olmaz kendi ayakların üzerinde dur çocuğuda beraber büyütürüz yeri gelirse diyor geçen dedim anneme bilseydim evlilik böyle birşey sittin sene evlenmezdim diyorum saçmalama diyor
0 oy
(1,241 puan) tarafından
Sana sahip çıkacak ailen yok mu :( 
tarafından
Ailem var sahipde çıkarlar ama benden korksunlar artık ezmesinler istiyorum çok ezdiler
(1,241 puan) tarafından
Ama bu silahla olacak birşey değil insanın en büyük silahı sözleridir
tarafından
Ben niye bişey diyemiyorum acaba salakk gibiyim ayni
0 oy
(454 puan) tarafından
Kendini sürekli ezdirmişsin bende 5 yıldır evliyim ilk zamanlar çok şey yaşaadım ama asla boyun eğmedim sen iyi davranfıkça batmış onlara ama dinsizin hakından imansız gelir gibi davransaydın el üstünde tutulurdun emin ol ailen arkandaysa bi dakika bile durma tek çocukluysan kadın sığınmaya git çekilmez bu hayat ve herşey eşte bitiyor arkanda durmadıkça daha çok ezileceksin sana neler yaşadığımı anlatsam senin yaşadıkların küçük kalır ama ben asla alta kalmadım bizde altlı üstlyüzz bana sürekli laf söyleyen kaynanam beni görünce kendine çeki düzen veriyor çünkü her defasında çok fena tartıştım şuan iyiyiz herkes evnde evin ayrıysa mecbur değlsin sürekli yüzlerini görmeye ve silahla olacak iş değil ya kesin dille konuş yada bitir bu evliliği 
tarafından
Altlı üstlüyuz eşim gitmiyor yanlarından bıktım artık onlari korkutmak istiyorum benim senelerdir en ufak laf sokmalarında bile sinirden titreyp bişey yapamadığımi bende onlara silah dogrulttugumda korkudan titresinler istiyorum
(454 puan) tarafından
Laf soktuysa sende alta kalmıycaktın sen sustukça dahada cesaretlenmişler niye susuyorsun bacım yazık değil mi sana dedikodumu yaptığı zaman ortlığı  ayağa kaldırdım tam o esnada bastım ağzıma geleni söyleedim çünkü ben hamile halimle kendimle meşguldum dedikodum yapılacak hiç bi hareketim yoktu bu yüzden haksızlığa asla gelemem sessiz sakinken birden duyunca delirip kriz geçiriyordum şuan bi sıkıntımız yok tüm huyunu bıraktı korkuyor benden bu kesin hata sende nasıl ailene söylemezsin ailene duyurmazsın ben ortada evlilik görmüyorum malesef anasının dibinden ayrılmayan kocayla ömür çürütemem
tarafından
:(( bilmiyorum eşim işte şu an gelsin konuşmayı deniycem çok çaresiz hissediyorum
(454 puan) tarafından
Kesin bi dille konuş evinde oturup kendine çocuklarına yemek yap mecbur değilsin sürekli yan yana gelmeye anasından kopmuycaksa ailene söyle git ailende kal gör bak 1 haftada köpek olur ayağına kapanır
tarafından
Konuscam
0 oy
(869 puan) tarafından
Ben assagı ınmıycem de esıne zprlamı ındırecek assagı
tarafından
Eşimle konuscam kesin bı şekilde bıktım artik
0 oy
(4,142 puan) tarafından
oyle saygisiz seviyesiz insanlarla ne muhattap oluyosun sana ***** demelerine elinkolu carpik demelerine ne musade evdiosun . seytanlasmis insanlardan uzak yut dediginde amin amin bende uzak kalmak istiyorum noyle insanlardan ama aksam yuzun dabah yuzun deyip sende laf varpaydin o sira.. evin ayriysa kapilarina bile inme . esinle beraber kirk yilin basi bayram seyran mecburi oldugunda gor yuzlerini. safmisin ki inip yemek yapiosum derdin ne seni ezene tesekkur eder gibi hizmet ediosun. esin sana boyle hakaret ederken iki kelime soyleyemedimi inlar . valla allah yardimvin ilsunda sen okadar gider eder hizmet edersen daha cok ezerler seni
tarafından
İnan bir gram sevgi saygı bilen insan değiller delirdim onlar yüzünden
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Böyle yaparak anca kendini rezil eder küçük düşünürsün anne babana girmeye de yüzün kalmaz haklıyken haksız duruma düşersin ve çocuklarını bi daha rüyanda görürsün aklını başına al cahillik yapmayı bırak bunları yaşayan bir sürü kadin var silkelen ve kendine al çocuklarını al çık o evden. Zaten deliydi iyice delirdi dedirtme kendine 
tarafından
Teşekkür ederim biraz sakinledim çok şükür eşimle kesin bı dille konuscam
(2,818 puan) tarafından
Konuş sakın böyle şeyleri aklından bile geçirme çocukların için
0 oy
(2,510 puan) tarafından
Kusura bakma ama çok film izliyorsun galiba silahla korkutmak falan çocuk gibi boşan ailenin yanına git en iyisi
0 oy
tarafından
Kafayimi yedin işin sonu cinayet.olur...basina iş gelir.esinin arkanda durcagini mi saniyon aptallasma ....Ayrı eve çikin.temin yazmışsın anasını oturtcak yaptığı eve diye hayır dicektin restini çek eğer öyle birşey olursa anamın evine giderim de biraz burnunu sürt eşek gibi kabul eder 
0 oy
(5 puan) tarafından
Valla ben 25 yaşında evlendim küçük de değildim bana birkaç ay yapmaya çalıştılar ben gardimi dusurmedim kıyameti kopardım aileme de anlattım çevresine de duyurdum kimse kusura bakmasın. Kimse kimseye mecbur değil. Ailenden acilen destek iste seni orda birakmasin. Koca, koca olmayınca böyle oluyoruz işte. Ne aile dertleri bitiyor ne aldatmalari. Allah belalarını versin. Silaha sakın dokunma saçma sapan hareket etme, şuan çok gerginsin seni çok iyi anlıyorum ama yapma ani bir şey olursa çocukların ne hale gelecek onları düşünerek ailene konuyu acilen aç, onlar destek olmazsa polise git çocugunla kadın sığınma evine git
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun okurken içim bir tuhaf oldu. Nasıl böyle insanlar var anlayamıyorum ya. Sen silahı felan boşver kendine yazık ediyorsun. Ailen arkandaysa çık git ailenin evine eşinde farkına varsın biraz. Sana alışmışlar bunlar avuçlarının içine almışlar seni her lafı da yemişsin valla yazık ya 
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Canım yaa nasıl bir noktaya gelmişsin, sığnma evine filan gitsen polise gitsen olmaz mı? Silahla belki korkarlar ama cocuk kaç tane ve onlarada travma yasatmış olursun boyle yaparsan. Sonra cikip gitmek istediyinde şikayet ederler intar etmeye kalkıştı diye cocuklarıda elinden alırlar. Bence silahla cozulecek bişey değil silahdan korksalarda en fazla 3 , 5 gün sonra yine ayni olurlar ki, sen oraya düştüğün günden beri onlar kotu insanlar.
0 oy
(32 puan) tarafından
Sakin ol öncelikle rabbim sana imtihan veriyor ağır bir imtihan seni sabrınla sınıyor sakın yanlış bişey yapma dua et bol bol rabbim içten ağlayarak edilen duayı asla geri çevirmez bak ben ilk evliliğimde ilk gittiğim geceden başladı herşey ilk gece düşün damat olacak adam kına yerine gidecekti ben çıkın üstümü giyecem dedim he çıkalım içeri adammı alacaksın dediler bak ilk gecede aile zoruyla evlendim 3 ay boyunca şiddet ilk gecemde şiddet gördüm bütün ailesinin önünde TV izler gibi izlediler asla ailemle konuştumzlardi ne zaman arasaydilar bı bahaneyle konuşturmazlardi en son ailem haber almayınca supheye girdiler geldiler benim halimi gördüler babam aldı evlelsi gün bosandirma açtı babam kurtuldum onlardan bı Allah biliyor onlardan ne çektim sabrettim dua ettim Rabbime cok ağır imtihanda geçtim çok şükür başka biriyle evlendim şuan Rabbime sonsuz şükürler olsun bı kızımızda va rabbim önce ağır imtihan verir sonra feraha çıkarır
0 oy
(216 puan) tarafından
O deli evde durana kadar al çık git kendini ordan okadar basit insanmisin sen o silahla kendini varacak kadar akılı ol çık git o evden delilerin içinde çocuk büyütme 
0 oy
(368 puan) tarafından
Silahla tehdit edersen şikayet ederler seni onlardan herşey beklenir bırak git babanın evine çekmek zorunda değilsin ailen sahip çıkmıyorsa kadın sığınma evine yerleş 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 502 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 188 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 740 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 624 göst.