0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Geçen ay bugün düşük yaptım eşim ilk kez dün geldi birliktelik oldu ama korunmadım hamile kalma ihtimalim var mı, Bide daha adet olmadım hiç , Doktorum 20 gün sonra bile gebelik düşünebilirsin ama yinede 4 ay korun dedi . 

4 Cevaplar

+1 oy
(2,818 puan) tarafından
Hamile kalabilirsin ama yine aynı şeyi yaşama ihtimalin yüksek o yüzden rahminin ve vücudun toparlanmasini daha sağlıklı bir gebelik geçirmek için korunup beklemende fayda var
(2,818 puan) tarafından
En sağlıklı gebeljkte bile düşük ihtimali hep var kesin yok diye bi tanı koyamaz kimse
(299 puan) tarafından
Bnm enfeksiyon çok vardı resmen yeşil akıntım var dı , randevu yoktu gidemedim hep aksattım gittiğimde de geçti artık
(2,818 puan) tarafından
İşte şimdi düşük yaşadın ya dpgim yapmış gibi düşün rahmin toparlaması zaman alır o yüzden 4 ay korun demiş doktorundan korunup gebelik düşünürsen daha sağlıklı bir gebeliğin olur. Acele etme yani
(299 puan) tarafından
Ama gebeliğim çok yeniydi 8 hafta da kalmıştı gelişimi
(2,818 puan) tarafından
Ne kadar yeni olursa olsun rahim bir doğum yaşıyor
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Orasını biz bilemeyiz ama hem rahmin hemde psikolojinin toparlanması için biraz beklesen mj acaba
(299 puan) tarafından
Ben istiyorum zaten çünkü bebeğimi kaybettiğimden beri hayatımdan zevk almıyorum, elin karnıma gidiyor ağlıyorum yokluğu canımı çok yakıyor belki yeni bir gebelik bana iyi gelecek,
0 oy
(881 puan) tarafından
3 ay hamile kalmaman gerekir canm rahiminin toparlanıp sağlıklı gebelik oluşması için
(299 puan) tarafından
Tekrar öyle olma ihtimali yok dedi doktorum çünkü ilk gebeliğin sağlıklı dedi ve büyük ihtimalle bebekte bı sorun vardı ondan düştü dedi
(881 puan) tarafından
Düşük yaptım ben de üç ay öncesinde hamile kalırsan gene düşükle sonuçlanır dedirin toplanması gerekiyor vücudumun dinlenmesi gerekiyor dedi 13 haftalıkken düşük yaptım
(299 puan) tarafından
Bn evet 10 haftalıktı ama gelişimi 8 haftada kalmıştı doktor dedi çok küçük
(881 puan) tarafından
Canım benim doktorum böyle söyledi kuzum
(299 puan) tarafından
Tm cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(131 puan) tarafından
Valla doktorlar bu konuda çok ikiye ayrılıyor ben kürtaj olduğumda doktorum 15 gün enfeksiyon olmasın diye ilişki yasağı diyorum ama sonrasında korunmana gerek yok dedi ben bi sıkıntı olur mu diye sorduğumda vücut hazır değilse rahimde hazır değildir hamile kalamazsın zaten demişti dediği gibi de 2 ay korunmasız ilişki olduğu halde hamile kalamadım 3. Ay kaldım gayette sağlıklı bir bebeğim oldu. Darısı başına inşallah rabbim gönlüne ferahlık versin 
(299 puan) tarafından
Ayy işte aradığım yorum çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun. İnşallah rabbim banada nasip eder çok istiyoruz eşimle , ben en çok psikolojik anlamda çok istiyorum çünkü bebeğimi Kaybettiğime hala inanamıyorum
(299 puan) tarafından
Bide canım kürtajdan ne kadar süre sonra adet oldun . Bnm bir ay oldu daha olmadım , bnde vakumlu Kürtaj oldum
(131 puan) tarafından
Ben kürtaj sonrası düzene girsin diye doktorumun yazdığı doğum kontrol hapını kullandım canım bi 10 gün sonra ara kanama yaptı öyle olunca doktorum bırak dedi ertesi ayda o ara kanamaya göre regl oldum yinede 40 günü geçerse bi doktora görünmek lazım ihmal etme hiç sağlığına kavuş ki sağlıklı bir bebişin olsun hiçte üzülme kendiliğinden hamile kalmışsın ne güzel sevin buna millet tedavi ile uğraşıyor bak yine olur moralini yüksek tut herşeyden önemlisi o
(299 puan) tarafından
İnşallah Canım Allah senden razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 315 göst.
0 oy
12 cevap 781 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Dilansbyyyy (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 219 göst.
0 oy
9 cevap 422 göst.