0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (562 puan) tarafından
Kızlar üst katındaki artık son raddeme ggetirdi sirkeleme yapıyor birşey demiyorum ama yeni doğmuş bebeğimin elbisesine deterjan geldi bugün çamaşır suyumu diyim bulaşık deterjanı gibi birşey döktü cildiricam kapısına gitsem kocamda yok kavga ederim sıkıntı değil ama böbrek hastasıyım zaten stres yapmamam lazım nereye şikayet edeyim ben bunu

4 Cevaplar

0 oy
(425 puan) tarafından
O sorun bebdede var hergun kil pislik toz kirinti artik oturdugun evden tiskiniyorum gercektn 
(562 puan) tarafından
Valla hasta olmasam çok güzel dayak yerdi benden şiddete karşıyım aama böyle laftan anlamayan insana ancak ondan anlar insana psikolojik şiddet yapiyor
(425 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun sagligin hic birseydn onemli degil sakin ol kimseyle mulakasaya girme bosver Allahdan korlulari kalmamis insan der benim tozumu pisligimi neden ataki ceksin bende 4 katta oturuyorum altimda  kiraci var inan yoluklaprimi bile evin icinde bi kosede sirkeliyirum ayda bir camdan yapuyorum onuda cami aciksa elbusesi asiliysa haber yoluyorum oyle keske ustekilerde bana oyle yapsalar
(562 puan) tarafından
Keşke cnm Allah korkusu kalmamis daha bebeğe aldığım yeni elbisenin üstüne döküldü çok zoruma gitti
-Reklam-
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Heryerde var benim tepede de var ya Allah'ın belası sürekli bişey silkeleyip duruyor dışarıya çamaşır asmiyorum şimdilerde ama eğer ki devam ederse çıkar söyleriz olur mu öyle şey.yada yöneticiye söylerim o konussun
(562 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
(704 puan) tarafından
Yöneticiye şikayet ettim olmadı, asansöre üst kattakilerin alt kattakilere karşı saygılı ve anlayışlı olması gerektiği konusunda ricada bulundum olmadı. En son kocasıyla sağlam bir kavga ettim, arabasını parçalayacak kadar döndü gözüm. Çünkü yıllardır birikti içimde bi anda patladı nasıl olduğunu bende anlamadım. O günden sonra adam meleğe döndü, arada ufak tefek şeyler oluyor ama sorun edilecek kadar büyük değil. Yani bazı insanlar ricadan falan anlamıyor maalesef.. 
(562 puan) tarafından
Ben bir kere eski komşumla öyle yaptım rezil oldum resmen bu aefer o yaşadığım yerden soğudum taşındım birdaha soğumak istemiyorum cnm sikaywt edicem en son polise
(704 puan) tarafından
Polis geliyor canım. Ona çıkıyor ya idare et diyor, sana geliyor idare et diyor hiçbir çözüme ulaşmıyor. Yani polisten sonra daha beterini yapmayacaklarsa dene istersen belki işe yarar..
(562 puan) tarafından
Valla canm cama küt küt vurdum sinirden insAllah anlamistir
0 oy
(117 puan) tarafından
Ayyy her yerde böyle seviyesiz üst komşu var zabıtaya şikayet edin resim çekin ama delil olsun
(562 puan) tarafından
En son öyle yapicam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 188 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
17 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Eylülüm (2,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 362 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,237 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 801 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu

379,394 soru

11,356,555 cevap

34,832 kullanıcı

...