0 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Oglum yaramazlık yaparken biz kahve içme peşindeyiz siz neler yapıyorsunuz

16 Cevaplar

0 oy
(2,667 puan) tarafından

image

bizde durum buuu
tarafından
Maşallah ya ❤️
(2,667 puan) tarafından
Sağ ol canım size de afiyet olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️❤️
tarafından
Oyy maşallah kaç aylık canım
(2,667 puan) tarafından
8 buçuk olmak üzere canım , sağ ol
-Reklam-
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Valla bi kendime gelemedim dün geceden kalmayim akşama kadar kipirdayamazdim bi yandan da oruç yordu oğlan yatağa istedi kirli sepeti dolmuş iftar sofrasını daha toplamadim eşim sagosun oyuncakları topladı WC merasimini halletmeye girdi çıkınca sahur yapar yatar bende oğlanı uyutmam lazım o çıkana kadar sohur hazirlicam çünkü çocuk ayağımda kahve içiyorum afiyet olsun size de 
tarafından
Valla benimkide
(7,039 puan) tarafından
Nankör bacım nankör
tarafından
Aynen öyle ne çamaşır bitiyo ne bulaşık ben bittim yapmaktan işler bitmedi
(7,039 puan) tarafından
Aynen öyle bi de ramazanda daha zor oluyo
tarafından
Evet hem de çok zor oluyor gelen giden de oluyor ister istemez
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Bende aglayacam neredeyse biri 8 aylık diğeri 28 aylık sabahtan uyumadilae halen zorla uyutuykrjm uyuyanlar bende uyuycam 

Afiyet olsun canım 
tarafından
Kıyamam ya çok iyi anlıyorum seni uykusuzluk her şeyden zor inşallah gece deliksiz uyurlar sende uyursun canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,656 puan) tarafından

Afiyet olsun cnm 2 gündür evde yoktum geldim yemek yap mutfak topla şimdi çamaşır astım sgara içiyorum oğlumu yıkıycam uyutcam

Afiyet olsun bol bereketli keyifler 

tarafından
Teşekkür ederim canım evde olmasanda işler birikiyo değilmi en zor iş ev hanimligi
(1,656 puan) tarafından
İster istemez erkek evde tek kalıyor birde üstüne eşim arkamdan rahatsizlandi bende keyfine göre takıl birşeyle uğraşma dedim oda salmış tam salmış :)
tarafından
Onun da hiç yapası yokmuş zaten canım anladığım kadarıyla:)
(1,656 puan) tarafından
Sanırım öyle canı sağolsun cnm eve geldim beraber yaptık çocuğu baktı oda Yeter
0 oy
(7,650 puan) tarafından

Eşim seçim toplantısına gitti :D

Bizde ben buralarda bebelerim TV cips keyfi yapıyorlar:)

tarafından
Bacım sen kendine ne yaptın 110 kilo nee
tarafından
Canım hamilelik başlangıç kilo çok yüksekti benim ilk hamileliğinde 65 kilodan 128 kiloya çıktım bunda da 80 küsürlerde hamile kalıp şu anda 110 kilo oldum 8 ayıma girdim
tarafından
Çok fazla ya balım doğumdan sonra sağlığın için zayıflaman gerek
tarafından
Evet canım diyetisyene de gidiyorum ama çok oburum bildiğin gibi değil
tarafından
Yaptığın menülerden görüyoruz :D boyun kaç canım
0 oy
(59 puan) tarafından
Afiyet olsun :) bende bir tane canavar sallıyorum 1 saattir 
tarafından
Uyumuyomu canım ya uykusu gelmemiştir belki daha
(59 puan) tarafından
Uyudu uyudu :) doğdu doğalı uyku saati bu zorlasa da bozulmasın alışssın diye zorluyorum işte :)
tarafından
Evet canım uyku düzeni bir kere şaştığı zaman bir daha düzelmiyor zaten kolay kolay
0 oy
(1,715 puan) tarafından

image

evde 4 tane beşik var otomatiği hamağı ne arasan aldık ama benim civciv illa ayağımda uyumak için çıldırıyor:D delirmek üzereyim artık :woot:

image

Oğlumda oyuncaklarını topluyor Deniz hanım uyursa demir beyin sütünü ısıtacam ki içsin uyusun:D eşim bey evde yok arkadaşlarıyla 5 yıl sonra ilk kez iftara gitti:Devlendigimizden beri ilk kez arkadaşlarıyla buluştu herşey bana kaldı şuan deliriyorum :D

tarafından
Haha benimki anlamiyo anlasa keşke
(1,715 puan) tarafından
Anlar zamanı geldiğinde annesi ilk zamanlar ben oyuncak toplarken cinnet geçiriyordum:))) hep koltuk altlarına atıyordu :))))
tarafından
Ay evet gerçekten benim de en büyük sorunum koltuk altına atılan oynayacaklar hamileyim de eğilip alamıyorum
(1,715 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inş canım ❤️
tarafından
Sağol canim benim şimdi misafir bekliyorum ❤️
0 oy
tarafından

Uykusu geldi tepemde tünüyor :D şimdi uyutuyorum valla benim de bir kahvem var .D afiyet olsun canım ❤️

image

tarafından
Sana da afiyet olsun canım uyutunca içsen çok iyi olur rahat rahat içersin en azından
tarafından
Uyuttum içtim eşimle kız çok şükür :)
tarafından
Oo afiyet olsun canım bende şimdi oğlanı banyo yaptiricam tırnağında siyah çizgi oldu sabah Dr a goturcem aksamada misafir var isim çok valla yarin
tarafından
Misafir gerçekten çok zor Rabbim kolaylık versin :)
tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(984 puan) tarafından
Çay içiyorum canım

Bebekler durmuyor yeni pişirdim

Bugün mutfak dolapları temizledim kileri de detaylı bir temizlik yaptım yorgunum dıştan dolaplar kaldı:-(
tarafından
Afiyet olsun canım ev işi hiçbir zaman bitmiyor
(984 puan) tarafından
Gerçekten de bitmiyor:-(
tarafından
Evet canım ya bide sabaha Dr a goturcem oğlanı tırnağında düz siyah çizgi oldu onu gostericem erkenden kalkıp aksamada miaafir var
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Yarınki işleri düşünüp hayattan soğuyorum. Bir ton çamaşır birikmiş tuvalet banyo berbat halde. Ben boynumdan bi iş yapamıyorum hemen ağrıyor. 
tarafından
Vallahi yarın benim de çok işim var canım hastaneye gideceğim Sabah akşam misafir var
(1,938 puan) tarafından
Hastane işi başlı başına bi iş zaten bende fizik tedaviye gidiyorum aksam beşe kadar bütün işleri bitirip üstüne yemegimidr yapıp gitmem lazim
tarafından
Geçmiş olsun canım ya sen ne için gidiyosun fizik tedaviye
(1,938 puan) tarafından
Boyun düzleşmesi ve fıtık için canım
0 oy
tarafından
Bebeğim kucağımda damlasıni bekliyorum emdi uyur inşallah yatircam 
tarafından
İnşallah canım bebişler uyusun annelerde dinlensin
0 oy
(13,027 puan) tarafından

Afiyet olsun:)

Sigara içiyorum gökyüzünde uçakların geçişi ile X işareti oldu :)

image

tarafından
Afiyet olsun canım gerçekten tesadüf olmuş
0 oy
(1,417 puan) tarafından
Afiyet olsun ❤️ eşim nöbette oğlum bana iftarı zor yaptırdı baya hareketli geçti şimdi uyudu o uyanmadan bizim gece nöbeti başlamadan kahve iccem bende ruh olarak bitkin hissediyorum bı kendime gelmem lazım :D 
tarafından
Demek ki bilinç altında yatan problemler var canım zihnimizi yoran onun için icimiz daralıyor bence
(1,417 puan) tarafından
Bencede doğru tespit ❤️ bazı problemler var harbiden polyana gibi takmıyorum aman sağlık olsun diyorum da bilinçaltında duruyo onlar işte caktirmadan işliyor ruha
tarafından
Benimde öyle işte canım ya ❤️
(1,417 puan) tarafından
Hayırlısı be ☺️❤️
tarafından
Evet canım bu hayatta her şeyin hayırlısı❤️❤️
0 oy
(2,706 puan) tarafından

image

Bebişleri uyuttum kahve ve sigara molası :)
tarafından
Afiyet olsun canım ❤️ bende oğlana duş aldırdım sabah hastane var yarın askam misafirde var 9 ayın pazartesisi yarın benim için
(2,706 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Hayırdır inşallah neden hastaneye gidiyorsunuz. Benimde yarın hastane işim var. Küçük kızımın kontrolü var.
tarafından
Tırnağında siyah bir çizgi oluştu canım uzunlamasına baştan sona kadar Google da da hiç iyi şeyler yazmiyo o yüzden:(
(2,706 puan) tarafından
Hmm inşallah kötü birşey değildir
tarafından
İnşallah canım ya bakalım yarın ola hayır ola
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Eşimle film izlicezz 

Afiyet olsunn
tarafından
Sağol canım sizede iyi seyirler ❤️
0 oy
(538 puan) tarafından
Benim minnaklar uyumadı gün boyu çığlık çığlığa ağladı ikisi de . Biri üç yaş diğeri bir yaş sendromunda. Evi savaş alanına çevirdiler. Elime iğne alamadım bu gün ev berbat. En son tepem attı oturuyorum. 
tarafından
Amannnnn bişey diyimmi canım Canları sağolsun de otur boşver benim oğlanın tırnağında siyah bir çizgi çıktı inanki iki gündür hayat dar oldu bana korkudan ne bu diye int dede kötü kötü şeyler yaziyo boşver şükret

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 277 göst.
28 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Merirem (2,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 265 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 960 göst.
+1 oy
2 cevap 96 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merve1112 (7,039 puan) tarafından soruldu