0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (2,031 puan) tarafından
Nasil büyüdü ya da büyüyor çocuklarınız günler nasıl geçiyor 

12 Cevaplar

+1 oy
(6,909 puan) tarafından
Valla benim eşimin ancasinin gelini var yani eşimin kuzeni diyim onların 1 buçuk yaş arayla yaptılar kadın 2 çocuk akıllı insan işi degil deli olmak lazım diyo 
(2,031 puan) tarafından
Aynen herkes aynı şeyi söylüyor
(2,123 puan) tarafından
Valla öyle:)) ikizi olanlar nasıl yapıyo bende yaparım dedim ama hiç alakası yok Valla birinin aklı az da olsa yetiyo diğeri sabi iksiide anne ilgisine muhtaç ben iflas bayrağını çektim 8 ayda
-Reklam-
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Güzel geçiyor artık her gün dişarı çikartıyorum parka yada yürüyüşe

İlk başta dünyam şaştı Efe kolik çıktı sonra oturdu her şey 
(2,031 puan) tarafından
Masaallah ne güzel hep böyle olumlu düşünürsünüz insaallah :))
0 oy
(3,614 puan) tarafından
Benimkiler ikiz, aklı dengemin yarısını doğumhanede bıraktım. Kolay diye birşey yok zoru falan da sevmem. Verdi işte napalım yüce Mevlam :)) 
(2,031 puan) tarafından
Ay ne çok isterdim.ikiz bebeklerim olsun diye
 Şimdi planlasam gene ister8m ama gervekten çok çok zordur hem hamileliği hem anneliği:)
(3,614 puan) tarafından
Hamilelik çok kolaydı ya. Hiç hissetmedim bile. Anneliği zorlayan tek şey hakkaniyet duygusu. Birini öpünce mecbur diğerini de öpeceksin :) ah o vicdann
0 oy
tarafından

Korkutmak gibi olmasın ama eminim çok zordur ikisi de bebek çünkü ben ikinci çocuktan çok korkuttuğum için hiç yapasım gelmiyor gel git yaşıyorum bu konuda çünkü hayatım ister istemez kısıtlandı tabii yine alışverişimi yaparım gezerim oğlumu gezdiririm oturuyorum ama mesela üniversitemi falan tamamlamak istiyorum kendime işyeri açmak istiyorum hele ki büyüdükçe rahatı görünce birdaha bebek bakmayı manevi olarak kaldırabileceğimi düşünmüyorum bu benim fikrim tabii aslında postundan çok uzak bir konu oldu :D ama bir içimi dökesim varmış kız kusura bakma :S

(2,031 puan) tarafından
Ahahaa iyi yapmışsın kız. Gebelik durumu yok da 2 gündür bayağı korktum bugün test yaptım.yine negatif ama regl olmadım.hala bakalım ne olacak:)
tarafından
2 günden birşey olmaz ya ama ta bende Yusuf Yusuf çekerdim yani Rabbim e güzelini nasip etsin bizler için onun sözüne ne denir :)
0 oy
tarafından
Bütün gün evdeyiz :))
(2,031 puan) tarafından
O da zor sanki :)
0 oy
(61 puan) tarafından
Yap yap beraber büyür diyolar ya öyle diyenlerin aklı hiç yok helede yapanlarin hiç aklı yok biride bnm akılsız 

Tamam benim kızlar büyüdüler beraber ama nasıl büyüdüler ikiz bebek gibi aralarında 15 ay var 5 ve 4 yasindalAr şuan biri uyurdu diğeri uyumazdi tam o uyurdu bende uyucam diğeri uyanirdi bu defada onunla otururduk bu yasa geldiler ama nasıl 
(2,031 puan) tarafından
Allah kolaylık versin dicem de zaten zoru atlatmissiniz geçmiş olsun :D
0 oy
(4,933 puan) tarafından
Burdayım cnm . ;) zorluğu zor ama arkadaş gibi oluyorlar buna inananark ayakta kalıyorum . ;) kızım 32 oğlum 14aylik  çok çok zor rabbim sabır selâmet veriyor vala akıl işi değil canları sağolsun 
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Benim araları 1.5 yaş ilk az zorluğu oldu tabi ama iyiki olmuş, beraber büyüdüler ve şuan birbirlerinin en iyi arkadaşlari, kimseyle ihtiyaç duymuyorlar 
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Benim çocukların arada tam 18 ay var :) büyüyo ya başka çare yok ruh gibi olsam da uykusuzluktan ağlasam da, yemeğim tabakta suyum bardakta kalsada evlat çok güzel bişey ya tabi arada kuduruyoruz olur o kadar :))
0 oy
(5,435 puan) tarafından
Şu 2 3 aya kadar bu kadar zorlanmadıydım şimdi ne durdan anlıyorlar ne sustan bebekken bundan çok iyiydi valla biri 4 biri 2.5 yaşında ikisi de kız 
0 oy
(457 puan) tarafından
İkisinin arası 16 ay bir buçuk yaş bile yok. Ben sağlık sorunlarından dolayı arka arkaya yapmak zorunda kaldım. Ama ilk 26 yaşındaydım anne olduğumda şimdi 29 a doğru gidiyorum ama ister inan ister inanma 45 gibi gözüküyorum. Benim hiç destekçim yok eşim işi dolayısıyla evde değil bir kaç ayda bir kaç gün görüşebiliyoruz anca. Önümüzdeki aylarda da Suriye gidecek 6 aylık. Yani hiç kimse olmadan iki tane bir de Doğu şartlarında büyütüyorum düşün. Kışın 2 metre kar oluyor. Yaşam duruyor. Şu an bile yarım metre kar var. Hiç bir şey olmasa bile aklımı kendimi kaybetmeye hazırım dersen hemen yap hemen. Benim büyüğü hiperaktif. Küçüğü de şu an öyle gibi. İkisi de küçük biri 30 diğeri 14 aylık. İçimi döktüm kusura bakma ama özellikle bu durumlardan benzeri bile varsa aman sakın derim. Bilmiyorum hangi akla hizmet yaptım ama bu yalnızlıkta kızıma her anlamda yetişemeyecwğimi bildiğim için biranönce olsun dedik böyle oldu işte:)
0 oy
(927 puan) tarafından
Allah yardımcn olsn bacım 
(2,031 puan) tarafından
Gebelik yok şu an ama reglim gecikti testler negatif düşünceler aldı beni
(927 puan) tarafından
Kız bndede 2. Çocuk yok hayal ettim sadece :) arkadaşımın var bir an onun hali gözümde canlandı :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 272 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 83 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu

378,978 soru

11,344,039 cevap

34,809 kullanıcı

...