+1 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından

2 3 aydır devamlı altını ıslatıyor 22 aylıkken tuvalet eğitimi vermiştim şuan 30 aylık özellikle 3 gecedir yatagida ıslatıyor ne yapıcam bilmiyorum randevu aldım yarın doktora götürücem nedeni ne olabilir kızlar ya. Çişim geldi diyo götürüyorum bakıyorum yarısını çamaşırına yapmış hiç kuru kalmıyor hep ıslak :(((( ne yapmalıyım neden olur bu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde üç yaşını geçti daha çiş demeyi bilmiyo :(
(262 puan) tarafından
Benimki biliyor çok güzel ilerledik 8 ay oldu hiç kaçırma falan olmazdı ama iyice sıklaştı ve hiç kuru olmuyor dün 8 kere pijama değiştirdim
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Birseuden etkilenmis olabilir korkmuş olabilir kuzum oku bol bol 
(1,015 puan) tarafından
Yapar kuzum yanma yaptığı için tutamaz benim kronik idrar yolu enfeksiyonum var yani 6 ayda bir fix olurum birde doğum yaptım çok şık kacirdigim oluo hemen gitmezsem sende o zaman direk hastaneye götür sıkıntılı
(262 puan) tarafından
Yarın çocuk doktoruna randevumuz var canm götürücem inşallah çok önemli çıkmaz
(1,015 puan) tarafından
Idrarı ne renk sarı yesilimtrak?
(262 puan) tarafından
Sarı canım hatta sarıdan biraz daha açık
(1,015 puan) tarafından
Koyu sarı değil ona sevindim varsa bile enfeksiyonu çok yoğun değildir birde sabah gidiceksen tuvalete götürmeden gitmeye çalış derim daha net sonuç aliosun
0 oy
(847 puan) tarafından
Cnm bende bu konudan muzdarıptım oglum tuvalete gıtmryı bırden bıraktı ve korkru meger bocek gormus :((
(262 puan) tarafından
Tuvalete gidiyor baya da yapıyor normal şekilde ama yarısıni kaçırıyor:(( napicam bilmiyorum ya
(847 puan) tarafından
Belkide bitti sanıp kalktıgı ıcın olabilir cnm
(262 puan) tarafından
Evet o da olabilir yapıyor kalkıyor hemen yine de bir yarın götürücem ne olur ne olmaz ya inşallah bişey yoktur
(847 puan) tarafından
Insalşah cnm ıcını ferah tur
0 oy
(216 puan) tarafından
28 aylik hala birakamadim demiyor yapsa da öyle geziyo
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Usutmus olabilir 
0 oy
(804 puan) tarafından
Enfeksiyon vardır belki canım. Gelince tutamiyordur. Tuvalete gidene kadar kaçırıyordur. 
0 oy
(1,005 puan) tarafından
Benimki 28 -29 aylık çiş *** biliyor bez takmayalım popo acımasın diyorum hayır bez takacaksın popo temizleyeceksin diyor :DD 2-3 ay diyorsun üşürmüş diyecektim geçerdi çoktan sen doktora git belli olur :DD benim cadıya da dua et bıraksın bezi ayda 1000 tl pokuna gidiyor en az

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 332 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 195 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 164 göst.