+1 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (305 puan) tarafından
Cocugum 2 hafta sonra kalp amaliyatina girecek tecrubesi olan varsa beni bilgilendirebilir mi 

5 Cevaplar

+1 oy
(261 puan) tarafından
İnşallah ameliyatı iyi geçer canım. Çocuğun kaç yaşında . bildiğim kadarıyla bu ameliyat Bebek altı aylık olunca yapılıyor. Benim bebeğimde vsd. den ameliyat oldu. Ameliyatı yapan doktor çok iyi bir doktor du ameliyatı çok iyi geçmişti.
(642 puan) tarafından
Benim kızım 4 yadinda doktor lar bı müdahale etmiyorlar kendiliğinden kapanır diyorlar sizin neden 6 Aylıkken amaliyat yaptılar?
(261 puan) tarafından
Bizkine altı aylık yapılması gerektiğini söylemişlerdi. 6 . Aydan sonra ameliyatı zor olur demişlerdi. Benim bebeğimin temiz ve kirli kanı ayıran duvarcik yoktu.
(642 puan) tarafından
Hm anladim geçmiş olsun,bizim sadece iğne ucu kadar delik var dedi 4 yıldır kendiliğinden kapanmasını bekliyoruz .
(261 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah rahat bir ameliyat geçirir
(305 puan) tarafından
Bizimde vsd amaliyati canim buyuk bir sorun teskil etmedigi icin 2 yasa kadr bekledik suan 2 yasnda ve artk kapatilmasi gerek dendi.acik amaliyat mi oldu vsd icin ve doktorunuz kkmdi . Hangi sehir hangi hastane .bize onerilen ankara bilkent ve ankara baskent
-Reklam-
0 oy
(4,490 puan) tarafından
Ne için cnm ne operasyonu olacak
(305 puan) tarafından
Vsd delik kapatma operasyonu canim
(642 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuğunuz?
0 oy
tarafından
Erkek kardeşim 1 yaşından sonra 2 3 kere oldu. Ne ameliyatı olacak sizinki?
tarafından
Allah en doğrusunu bilir. Delik kapatma zor muymuş?
Kardeşimin kalp kapakçıkları birleşikti onları ayırdılar. Kirli kan ile temiz kan aynı damardaydı onu ayırdılar. 2 sefer anjiyo oldu. Küçüktü bunların ameliyatı olduğunda. Korkma inşaAllah hayırla sağlıkla ayaklanır yavrun
(305 puan) tarafından
En kolayi imiş.fakat netice de bir kalp amaliyati dedi doktorumuz yine acilacak kaburga kemikleri ve kalbi makinaya baglanacak sürec ayni surec sizlerede gecmis olsun nerede oldu
tarafından
İstanbulda. Kartal koşuyolu hastanesinde
Allah yavrunuza tüm hastalara şifa versin
(305 puan) tarafından
Vaktiniz varsa ozelden biraz bana bilgi verirmisiniz surec hakkinda
tarafından
Merak ettiklerinizi yazın tabiki cevap veririm
0 oy
(759 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 

Ameliyat çok iyi geçer inşAllah canım 

Bilmiyorum post üste çıksın 
(305 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(7,815 puan) tarafından
Bilgim yok ama Allah yavruna şifa versin sizlere bağışlasın 
(305 puan) tarafından
Insallah canim

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap 19 göst.
25 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaaa33 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AsyaSare23 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde ahlas04 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde ahlas04 (70 puan) tarafından soruldu

379,922 soru

11,373,135 cevap

34,855 kullanıcı

...