0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar benım ara ara gözlerimde bulanıklık oluyordu bu arada şöyle oluyor hanı tl fonda yazı okurken sayfa kaydırırız ya bıraz hızlı şekilde öyle olunca yazılar puslanıp kayıyor birbirne geçiyor Can'ım sıkılıyor neden böyle oldu kı netten baktım kötü şeyler yazıyor birde astıgmat falan da yazıyor bu durumu yaşayan var mı

5 Cevaplar

0 oy
(1,972 puan) tarafından
Göz doktoruna git canim kötü birşey yoktur korkma uzağı görmede sorun yasiyorsan astigmat yani miyop olabilir onun içinde gözlük yazıyorlar. Ben uzağı net göremiyorum o yüzden gözlük kullanıyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Astigmatım var aynı zamanda uzağı pek göremiyorum. Özellikle akşamları zor oluyor bana. Mesela otobüs dibime gelene kadar yazısını okuyamıyorum. Televizyon izlerken kitap okurken telefona bakarken kullanıyorum. Netleştiriyor takinca yoksa seçemiyorum yazılanları. Ekran veya ışık varsa bana sadece parlaklık geliyor net görmüyor gözüm ışık olan yeri. 
(221 puan) tarafından
Anladım geçmiş olsun peki böyle ekranı bıraz hızlı kaydırınca yazılada puslanma sanko bir bine geçiyor yazılar öyle oluyor mu
(1,961 puan) tarafından
Evet oluyor
(221 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederım
0 oy
(684 puan) tarafından
Astigmat ve miyopum gözlük kullanamiyorum sevmiyorum evde gözlük dışarda lens kullanıyorum uzağı goremiyorum 
(221 puan) tarafından
Pekı benim dediğim gibi oluyor mu yazılar
0 oy
(1,089 puan) tarafından
3 senedr gözlük kullanıyorm. Gözlüğü takınca dünya ne kadr netmis.meger dedm. Sevmiyorum hiç takmayı amw mecbur takiyorm
(221 puan) tarafından
Peki benim dediğim gibi oluyor mu yazılar
0 oy
tarafından
Benimde oluyo canım sanki kamra birsnda bulaniklasiuormus gibi demi
(221 puan) tarafından
Öyle işte bırde hanı bu sayfada gezerken sayfayı kaydırıyoruz ya işte öyle olunca yazılar puslu oluyor bırbırıne geçiyor sanki
tarafından
Aynı canım bendede var tedavisi varmiymis
(221 puan) tarafından
Gözlük galiba sen gitmedin mi

İlgili bir soru bulunamadı

380,184 soru

11,381,772 cevap

34,876 kullanıcı

...