0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
İyi günler hanımlar , zorlandığım bir konu hakkında fikir almaya ihtiyacım var. 18 aylık kızım kardeşi olduğundan beri (53 günlük oğlum) gece çok sık uyanıyor ve sürekli ayağımda yatıyor , bıraktığım an uyanıyor . Ay olarakta zorlayıcı bir dönemde, farkındayım içten içe kardeşini kıskanıyor ama kendini ifade edemediği için bu şekilde ve hep peşimde ve çok sık ağlamaya başladı. Ağlama demiyorum ki zaten o kendini o şekilde rahatlatıyor , ağlaması bitene kadar kucağıma alıyorum ve yavaş yavaş rahatlıyor ama bu seferde oğlumda var hep kızıma yönelip onu ihmal edemem onunda bana ihtiyacı var. Sizler nasıl yapıyorsunuz nasıl bir yol izlesem daha sağlıklı olur, bazen şaşırıyorum nasıl davranacağımı.

2 Cevaplar

0 oy
(5,631 puan) tarafından
Şu an tek çocukta olduğum için fikrim yok, ama doğru yolda gibisin. Kızın artık bir şeylerin farkında anlıyor ama oğlun çok küçük. İlginin çoğunluğu kızında olsa daha sağlıklı olacak gibime geliyor 
(114 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım , annelik gerçekten hem bedenen hemde ruhen çok çalışılan bir şey.
(5,631 puan) tarafından
Dünyanın en zor ve en mükemmel işi anne olmak bence
-Reklam-
0 oy
(7,014 puan) tarafından
Küçük bebek daha anlamaz aglamadikca emme alt değiştirme gibi ihtiyacı olmadıkça sürekli ilgilenmek zorunda değilsin çoğunlukla kızımla ilgilen ki kardeşini rakip olarak görmesin zamanla alışacaktir kız o zamana oğlumda büyür daha rahat ilgilenirsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 903 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu

379,840 soru

11,370,320 cevap

34,853 kullanıcı

...