0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (10,784 puan) tarafından
Dün sabah 7 de karın ağrısı ve yüksek ateşle özel bir hastahaneye gittim.İki kere aranmasına rağmen anca geldi doktor.Kan idrar bakıldı.hic birşeyin yok kist olabilir bir kadın doğuma git dedi doktor.eve geldim.dunden beri yüksek ateşten titreme kusma ağrı kas ağrısı yaşadım.atesim ilaçla 38.5 a anca düştü.ama hep 39 da seyir etti.Bu sabah dayanamayip o özel hastahanenin başka şubesine gittim.tekrar test istedi .bu sefer ne hikmetse kanda ,idrarda hatta boğazda bile enfeksyon çıktı.kulaklarima kadar sarmış.Dun testte çıkmadi dedim.doktor bir daha eski testlere baktı.e var bu testte de enfeksyon.o an antibiyotik verilip önlem alınsaydı bu derece olmazdın dedi.ben bunları cimere şikayet ettim başka nereye edeyim.verdigim para Tunaya köprü oldu .paramla canımdan oluyordum

8 Cevaplar

+1 oy
(336 puan) tarafından
Cimere yazılanlari üni. Dekanları felan okuyor hiç biri onemsenmiyor ne yazikki. Hastanenin kendisine yap şikayeti. Hasta hak. Gerekirse bashekime .Google dan yorum yap hastaneye. Instagram sayfasına yaz. Hatta şimdi hastaneyi ara telefondaki kıza şöyle o seni ilgili bölüme bağlasın. Hatta ücret iade talebi oluştur. Haram zıkkım olsun ya devlet özel farketmz kim ki işini hakkıyla yapmadan para kazaniyorsa ağzından burnundan gelsin aynı şeylerle sinansinlar 
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
O hastanenin hasta hakları birimine de şikayet edebilirsiniz. 
(10,784 puan) tarafından
Evet canım haklisin.
(625 puan) tarafından
Şikayetvar.com'a da yazabilirsin canım şimdi geldi aklıma.
(10,784 puan) tarafından
Evet hemen oraya yazayim
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Özel hastanede doktor 7 de kesin uyuyordur ondan gelmemiştir uyanıp gelince de başından savmistir. Hastanenin bashekimine yada sitesine şikayet et hatta Instagram hesabından yorumlara filan yaz hemen geri dönüş olur
(10,784 puan) tarafından
İnstegramim yok .evet uyuyordu.bir kere aradı hemşire bekledik yarım saat 40dk ben titriyorum ama bir daha aradı ondan 10dk sonra geldi.
(2,818 puan) tarafından
Resmi sitesi vardır googlede oraya şikayet et
0 oy
(138 puan) tarafından
Sağlık bakanlığı ni ara hemen dönüş yapıyorlar 1 ay önce doğum yaptığımda ağrı kesici yapmıyorlardi tedavi de baslanmamisti sağlık bakanlığını aradım hemen olaya el attılar 
0 oy
(15,026 puan) tarafından
Hastanenin sayfasına da yaz 
0 oy
(2,842 puan) tarafından
 E yuhhh diyorum ya

Bunları ahırdan mı getirmiş

Elinden geleni yap

Hiç vazgeçme 
0 oy
(128 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benimde kızım ameliyat oldu tm ameliyatı yapti ama sonra her zmn emaremar. Yediler somurduler bizi elde avucta bsy kalmayımca devlete gittik rabbim doktorun da herseyimde hayırlısı versin ne paralar verdik bosuna
0 oy
(75 puan) tarafından
Hem bir sürü para almışlar hem bişey yok diyip başından savmışlar hem de hastalığın ilerlemesine sebep olmuşlar.Özellikle Google yorumlara yazın.Kendimden biliyorum özellikle o yorumları dikkate alıyorum.Hastanenin şikayet birimine gidin ama sonuç çıkacağını sanmıyorum ya.Yine de şansınızı deneyin .

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 661 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde My life (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde bsradgn (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 259 göst.
0 oy
2 cevap 119 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu