0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

image

kullanıp memnun kalan varmi biraz pahalı  alipda işe yaramazsa diye korkuyoeum faydası varmi

5 Cevaplar

0 oy
(1,234 puan) tarafından
Ipl tüyleri sadece uyutuyor bir süre sonra tekrar çıkıyor diye biliyorum
(339 puan) tarafından
Aynen uyutuyormuş geçen bende lazer epilasyon için bi kliniğe gittim tüm cihazları anlattı bunlar içinde uyutuyor boşuna para veriliyor dedi. Biraz daha para verip lazere gitmek daha mantıklı
(1,921 puan) tarafından
Lazere gidince de bitmiyorki bende bir merkeze gidiyorum yuzde 70 anca bitti iki ay gitmeyeyim olduğu gibi çıkacak gibi geliyor lazerede üç paket falan devam eden arkadaslarim var benim ilk 10 seanslık paketim ama bitme garantisi hiç bir merkez vermiyor bulunduğum şehirde
(339 puan) tarafından
Hangi cihaza gittiniz bilmiyorum ama benim bildiğim diode modeller uyutuyor ama %100 bitirme garantisi hiçbir cihaz vermiyor, azaltsa bile kâfi ya bende araştırıyorum gitmek istiyorum artık emzirmeyi bi bıraktırsam :)
(1,921 puan) tarafından
Buz lazere gidiyordum canım azalttı cilizlasti evet ama ben her ay her ay insan gidiyor uğraşıyor bitsin istiyorum  ,3 seansım kaldı yeni bir yere başlayacağım o bitince onlarda buz lazer , Alexanderite lazer ve diode karisik yapıyorlarmış öyle dediler kişinin kıl köküne göre uyguluyoruz dediler seanslarim bitince oraya başlayacağım
(339 puan) tarafından
Benim görüştüğüm klinik sadece alexandrite önerdi, buz lazer diode tabanlı olduğundan uyutuyor kılları dedi tabi doğru söylüyormu onu da bilemem. Alexandrite ta 2 seçenek sundu epicare ve cynosure varmış, anladığım kadarıyla epicare daha kaliteli bi cihazmış. Benim de kafam çok karıştı bi kaç yerle daha görüşüp bakıcam artık
-Reklam-
0 oy
(480 puan) tarafından
Bende almak istiyorum Braun sanki daha iyi gibi. Karar veremedim . Youtubeden kullananları izledim derleyip toplayıp öyle karar vereceğim 
0 oy
(480 puan) tarafından
Arkadaşım aldı da 6 ay sonra tekrar çıkmaya başlıyor Muş 
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnunum 
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Bunu alacağına lazere git çok pahalı bunlar tüyleri de uyutuyor bı güzellik merkezine yazıl lazer daha uygun dur bundan 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 249 göst.
14 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde mrcn06 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
6 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Princess_s mother (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
25 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 213 göst.
19 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...