0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhabalar 5.5 ay önce doğum yaptım bikac gündür dikiş yerlerim çok ağrıyor aciyor neden olabilir yaşayan varmı ?

6 Cevaplar

0 oy
(695 puan) tarafından
Bacım ben doğum yapalı 11 ay oldu hala yaşıyorum bu saydıklarını. Ayaklarını sıcak tutman gerekiyor, dikişlerin soğuk rüzgar vs. görmemesi gerekiyor. Duşta sabun, şampuan dokunsa yanma yapıyor. Dar bişey giysem acıyor. Tempolu yürüme falan imkansız zaten. Üff içim şişti kendime :/ 
(4,187 puan) tarafından
Niye böyle oldu yaaa :D bize niye böyle oldu yaaa :D gece gece niye dert sahibi olduk şimdi biz :D
(695 puan) tarafından
Sen başlattın yaş konusuna girmesen bişey yoktu :D
(4,187 puan) tarafından
Hiçte bile. Sen ben yaşlandım dedin önce :D
(695 puan) tarafından
Demez olaydım :D
(4,187 puan) tarafından
Fena oldu :D
-Reklam-
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Benimde 9 ay olacak bu aralar sanki içerden bisey batıyor gibi 
0 oy
(3,627 puan) tarafından
Sezaryen eşittir ayak üşümesi. Ben bunu bilir bunu söylerim. Ayağını sıcak tuttuğun sürece sorun olmaz. Neredeyse çıplak gezerim evde, kışın bile. Ama mini eteğin altına patik giyerim, düşün :)) 
0 oy
(5,866 puan) tarafından
bebeğim 8.5 aylık ara ara hala oluyor
0 oy
(326 puan) tarafından
Canım ben 5 yıl oldu dogum yapalı hala arada usutunce filan ağrıyor sızlıyor bazen usutmemeye çalış 
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Cok zorladın mi kendini agir falan kaldirdin mi mesela ilk 6 ay agir is yasak  eger kendini zorladiysan ondandir benim hic agrim sizim olmadi ama ben agir iste yapmadim ilk 6 ay dikkat ettim 
(6 puan) tarafından
Çocuğumu taşıyorum işte onun haricinde öyle ağır pek kaldırmadim ama bebeğim 8.5 kilo karnıma baskı oluyor gezdirirken baya huzursuzdu annemlerde kalmıştım saatlerxe kucagimda durdu yatırıyorum ağlıyor falan öyle geçti 4 gün ama
(3,388 puan) tarafından
Ondan degildir canim beberimizi hepimiz tasiyoruz :) istersen yarin bir saglik ocagindaki ebeye sor bir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 144 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 13,943 göst.
6 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aişe Betül (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
22 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu

379,111 soru

11,348,186 cevap

34,812 kullanıcı

...