+1 oy
242 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,943 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar eşimin en büyük halasındaydı bakma sırası herkes 1 ay sırayla bakıyor kadın adamın öüne çorba koyuyor sabahtan akşama kadar gezmeye gidiyor eve geldiğinde adam yere düşmüş kalçası kırılmış yengem gitti yardıma ambulansı arayalım demiş oda gerek yok ambulansa naz yapıyor demiş hastaneye götürmeye tenezzül etmeyip yengem eşine haber veriyor beraber götürüyorlar kalça kemiğinin kırıldığını öğreniyor bir dahada ben babama bakmam demiş ne vicdansız insanlar var zaten para için bakıyor herkes ben bile el kızıyım 3 ay baktım fotosunu gördüm zayıflamış saçını sakalını kesmemişker adama bakmamışlar ve bu adam 92 yaşında bakıma muhtaç yarın saat 9 da ameliyatı var dua edin olurmu başarılı geçsin rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah kimseyi kimseye muhtaç etmesin 

8 Cevaplar

+3 oy
(1,353 puan) tarafından
Eksikmi yazdınız kime bakılıyor kim ameliyat oluyor 
(1,943 puan) tarafından
Eşimin dedesine o ameliyat olacak sırayla bakılıyor sıra eşimin halasındaydı bugün düşmüş ambulansı aramayın diyor bide cani mayıstada ben bakcam allah izin verirse ameliyattan kurtulursa
-Reklam-
+2 oy
(7,358 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım işallah iyleşir 
(1,943 puan) tarafından
Inşallah
+2 oy
(324 puan) tarafından
Kime bakıyorsunuz onu anlamadim kayinbaban mi baktığıniz kişi yoksa başkası mı 
(1,943 puan) tarafından
Eşimin dedesi
+2 oy
(1,424 puan) tarafından
Benim babaannem daha gençti ama felcliydi iki kez kiriktan arka arkaya ameliyat ettiler ikinciden sonra kaybettik :( Allah'tan ümit kesilmez inşallah iyileşir.insanlar çok vicdansız olmus
(1,943 puan) tarafından
Aynen öyle canilik bu kesinlikle allahtan ümit kesilmez
+2 oy
(67 puan) tarafından
Amin . Allah şifa versin inşallah çok zor bakıma muhtaç olmak. Bende dedeme baktım.  iki sene gece gündüz saat başı tuvalete götürdüm. Prostattan ameliyat olmuştu oda. Bı sene yaşadı sonra kalp krizi beyin kanamasi bir arada olunca vefat etti.  Hep derdi Allah yatalak etmesin buna şükür diye. Allah mükâfatını verir sizede. İnşallah bişey olmaz olursada acıdan kurtulur bı yandan böyle düşünün. Benimde bı yanım buruktu ama bı yandan dedem adına rahatlamıştım çok zorlanıyodu çünkü yaşasaydı felç kalırdı . Kendide istemezdi zaten. Her şey olacağına varır hayırlısı olsun hakkinizda
(1,943 puan) tarafından
Amin inşallah eşimin dedesi oluyor kendisi ondada prostat var
+2 oy
(3,333 puan) tarafından
Allah kimseyi ele ayaga dusurmesin. Gervekten zorm bakana da baktirana da. 

Rabbim iki iyligin birini versin canım üzüldüm 
(1,943 puan) tarafından
Amin inşallah bide bebiş oldu ya nasıl bakcam bilmiyorum ama hrmşirede ölebilir demiş allah korusun ay bide miras kavgası başlar vefat ederse
(3,333 puan) tarafından
Hele bi adamin akineti belli olsun da canim. Ölüm hak miras helal. Sen karışma hic derim
(1,943 puan) tarafından
Yok beni ilgilendirmez banane zaten de olan eşime olur diye korkuyorum zamanında eşim çok bakmış babaannesine dedesine falan dedeside eşime para vermişti yıllar önce onun bile lafını yapıyolar karışmam ben ama eşim için korkuyorum
+2 oy
(503 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah eşinin halası kime bakıyor orayı anlayamadım canım ?
(1,943 puan) tarafından
Eşimin halası babasına bakıyor sözde bakmak denirse tabii
+1 oy
(1,943 puan) tarafından
Şimdi konuştum kayınvalidem hastaneye gitti ameliyatı kalsıramaz diyolar lütfen dua edin 
(1,086 puan) tarafından
bende postu okuyunca aynı şeyi içimden geçirdin,yaşı çok fazla ,belli ki başka hastalıkları vs de var , ameliyat riski çok fazla . Rabbim yardımcınız olsun.
(1,943 puan) tarafından
Amin ama şaşırabilirsin sadece prostat var tansiton şeker falan yok

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Emine eftelya (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nudem (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,503 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu

378,318 soru

11,323,498 cevap

34,775 kullanıcı

...