0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızım 2 yaş dört aylık olabildiğince öz verili ve iyilikle yaptırmaya çalışıyorum ama ben öğle yaptıkça dshada abartıyor kızlar herşeye her olmadığı şeye ağlıyor artık dişlerimi sıkmaktan dişlerim ağrıyor oyun oynamak isterse sğrekli benimle oynamak istiyor ben çok sıkıldım artık bunaldım şuan ağluyroum deli olucam artık daha sonrada üzldüğümü görüyro mahsun bakıyor ozmanda jendimden nefret ediyorum ama sonra yine aynı şey bir insan herşeye ağlarmıya kurban olduğum allahım yarfım etsin delirivem ben artık

8 Cevaplar

0 oy
(12,893 puan) tarafından

4 yaş kızım da her şeye ağlamaya meyilli ağlayan çocuk çok zor :(

(89 puan) tarafından
Ben şUan ağlıyorum saçlarımı yoluyorum sürekli ağladığı için artık annemlerede gidemiyorum herkese sıkıntı veriyor nefes alamıyorum artık
(12,893 puan) tarafından
Bende dün akşam öyle oldum artık en sonunda ağladım
Neden ağlıyorsun diyorum cevap yok

Bazen oluyor insan öyle yıpranıyor sinirler
-Reklam-
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bir aglar iki aglar valla delirttirler bizi ya. Su tramva bu tramva diye diye. Bebeler bizim patronumuz oldu. 

Artik anne saati ben burdayim sen kendin oynayabilirsin de canim. Sen dirayetli durunca susacaktir emin ol. 3 gun de alışır bu duruma. Nefes alacak vaktimiz kalmadi. Benim kizim hala zorla elime tutusturuyor hayir suan benim anne saatim diyorum. Bi ağlıyor etini sıkmısim gibi. Suan alistirmaya calisiyorum bende 
0 oy
(2,352 puan) tarafından
benim kızda 3 e giricek oda öyle herşeye ağlar ya babasını görünce yada başka bi insan görünce nazlanır kendini yere atıp ağlar bende deli olucam bi gün az kaldı
(89 puan) tarafından
Valla ben artık yıldım aman bapırmıyım aman düzgün büyüsn yıldım
(2,352 puan) tarafından
bende öyleyim inan bagırmıyorum ama iyice insanı çileden çıkarıyor geçen ablamlar bize kalmaya gelmişti bak inanırmısın geldiği geceden ertesi güne kadar yıldım kızımdan sebepsiz ağlamalar nazlanmalar kendini yerlere atmalar ağız tadı ile bir düzgün oturtmadı beni ablamlar gittikten sonrada oturdum ağladım hıçkıra hıçkıra o kadar bıkma derecesine getirdi beni artık
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Aynı aynı benimkide öyle. Neyseki bana fazla ağlamıyor artık çünkü ağlayınca hiçbir dediğini yapmıyorum. Ama babasi evdeyse herşeye ağlıyor 
0 oy
(324 puan) tarafından
5 yasinda kızım var bebekken beni hiç yormadi 3 yaşına kadar hiç yorulmadim 3 yaşından sonra anamı aglaytti diyebilrim hele şimdi mahfediyor beni dediğim dedik çaldığım düdük diyor asiri inatçı dediği olmayınca elinden gelse evi yakar valla şaşırdım ne yapacağımı 
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Şu hissiyatı yaşamayan anne varsa bende adımı değitiririm
(89 puan) tarafından
Valla varsa ben de +1
0 oy
(119,139 puan) tarafından
krese gonderin 
0 oy
(9,169 puan) tarafından

Aboo postlara şöyle bi baktım bugün herkes bebelerden dert yanmış :woot:

Ana olmak zor valla Allah canlarını sağ etsin de bi şekilde hepsi geçiyor, nasıl büyüdüklerini anlamıyoruz bile..<3

İlgili bir soru bulunamadı

378,320 soru

11,323,336 cevap

34,774 kullanıcı

...