0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (2,278 puan) tarafından
Ben şimdi robot veya dik Süpürge alicam ama acaba hangisini alsam robotmu alsan dik mi alsam karar veremedim kızlar sizce hangisi daha mantıklı aslında gönlüm robotan yana ama sorun şu ki ewde wifi yok nasıl baglicam dik alsam kaboluyla aynı olur diyorum yani gene kendim supurecem çalıştığım için bana kolaylik olsun istiyorum sizce hangisi daha mantıklı kızlar 

11 Cevaplar

0 oy
(433 puan) tarafından
Bence robot alma koltuk üstü tabanlarda biriken toz örümcek ağı bunlarıda düşünerek al dikey bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben oğlum doğduktan sonra robot süpürge aldım onu aldığımdan beridir hiç elektrikli süoürgeyle vermedim neredeyse arada bir haftasonları veriyorum çok rahat hele ki çalışanlar için bence ekstradan rahat olur evet wifisiz olmuyo ama benim kayınvalidemde aldı onların evinde de wifi yoktu ben onun kendi İnternetirnr bağladım yani wifi şart değil aslına bakarsan 
(704 puan) tarafından
WiFi'siz de oluyor dediğin gibi haritalandırmadan da dip bucak her yeri atlamadan kendi kafasına göre güzelce süpürüyor
tarafından
Evet ama hani wifi olunca istediğim odaları tek tek verdirebiliyorum çekim gücünü seçebiliyorum öyle bana daha rahat geliyo wifisiz de kullanılıyo yorumlarda denk geldim gıtgır gibi yazmışlar benim robot süpürgem xiaomi robot süpürge s10 plus kesinlikle gırgır gibi değil ben çok memnunum 6 aydır kullanıyorum istersen özelden sana 1 günlük toplafığı tozu da atabilirim çalışan biri olduğun için benve sana çok kolaylık sağlayacak
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Dikey bence bide robot süpürgede kamera varmış kendiliğinden yanma riskide var kullananlar memnun değil gırgır niyetine kullanıyorum diyolar bende sormuştum istiyordumen iyisi dikey 
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Ben dik aldım karacadan bu gün robotu koltuk üstü yatak üstünü alamazsın bence şarjlı dik süpürge daha mantıklı 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
O zaman dikey süpürge almak daha mantıklı çünkü robotlar wifisiz çalışıyor mu bilmiyorum ben eşleştirdim öyle çalıştı
(2,278 puan) tarafından
Çalışırken demi surekli wifiye bağlı olmak zorunda canım vifiden cikarinca calismiyomu
(3,097 puan) tarafından
Haritalama yaparken çalıştırırken evet hep Wi-Fiye bağlı olması gerekiyor öyle bas çalıştır güzel yapacağını sanmıyorum hele ilk başta zaten haritalama yapması gerekiyor o da uygulamadan yapılıyor uygulamada da Wi-Fi eşleştirme yapılıyor
(704 puan) tarafından
Yok yok çalışıyor. Wifi sadece haritalandırmada ve uzaktan kumanda etmek için kullanılıyor.
(3,097 puan) tarafından
Mopu nasıl çalıştıracak sadece süpürme yapar heralde
0 oy
(244 puan) tarafından
Normal süpürge varsa robot alabilirsin şu yönden iyi oluyor benim koltuklarımın ve yatağımın altını da süpürüyor çekme itme derdim olmuyor silme özelliği de var ama onun için halıyı kaldirman lazım cunku halinin üstünden geçerken halı da biraz ıslanıyor ve ortalıkta süpürgenin takılacağı hiçbir şey olmaması lazım yani evde yokken evi komple toplayıp çıkman lazım bazen halı püskülüne bile takılıp durabiliyor bir de zaten wifi ile çalışıyor uygulaması var onun üzerinden yönetiyorsunuz bende Beko var ama çok aşırı iyi değil daha iyi markalar var benimki günlük süpürüyor koltuk altlarini halıyı vs çok aman aman çekiş gücü yok ama günlük temizlik için ideal bana hediye geldi ama ben olsam dikey Süpürge tercih ederim bir de her süpürmede toz haznesini boşaltmak gerekiyor çünkü küçük bir hazne benim evim 120 metrekare falan 1 saate yakın sürüyor temizliği ama ben supursem 15 dk benim 11 aylık oğlum var ve hamileyim benim için iyi oluyor ama dikey Süpürge benim için daha ideal 
(2,278 puan) tarafından
Aslında bende dik aliyim diyorum tabi gonlum robotan yana ama onuda supurmek mesele yani gene ben supurecem için üşeniyorum biraz
(244 puan) tarafından
Diğerinin de kolaylığı var ama teferruatı da var
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Robot aldım baza kanepe hepsininde ayaklarını yükselttim Allah'ıma şükürler olsun ev kendi kendine temizleniyor eşime geçen sene almadığının lafını yapıyorum sürekli kendime yaptığım en büyük iyilik 
0 oy
(1,658 puan) tarafından
Robot kafası karışıyor canim ya halı altlarina girmiyor memnunum ama ne bilim o zaman aklım olsa şarjlı alırdım süpürge bide miymiy iki saat bir mutfak süpürecek öbür odalari sadece supurtuyorum mutfağı ben supuruyorumm o suourene kadar ben mutfağı kirkliyorum sen hesapla canjm
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Dik Süpürge alırsan + yer silme yapman lazım tek aletle iki işi aradan çıkarmak daha mantıklı geliyor bana 
0 oy
(5,285 puan) tarafından

Normal süpürgende varsa kesinlikle robot. 

Aldığım model marka iyiyse wifi şart değil. Bendede vayfi yok bir haftadır kullanıyorum. 
Tüm evin haritasını kusursuz çıkardı girmediği tek bölge bırakmıyor
Kapıları açık bırakırsan 2 kullanımda harita işi tamamdır
Tek odada kullanmak istersen o odaya koyup kapıyı kapat orayı temizleyip istasyona geri dönüyor yani kapı kapalı olursa tek odayı temizlemesi gerektiğini kaydediyor
Bir odanım yarısını yaptı koridora geçti diğer bölümü yapmaz sandım koridoru bitirip odanın diğer bölümünüde yaptı
Postuma bakabilirsin. 

0 oy
(2,407 puan) tarafından
Bende ikisi de var. Robot gunluk supurme yapar. Yani oyle mutfaga dokuldu gel supur tabiki yapmiyo. Eger boyle dokuldu hemen supuriym iste koltuktu yatakti supurme istiyosan sarjli dik supurge alsan daha iyi olur. Ikisininde islevi farkli yani anlayacagin. Ne icin istedigin onemli.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 572 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tugba.3409 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.