0 oy
40 göst.
Diğer kategorisinde (2,345 puan) tarafından
Kızlar hastayım 2 aylık bebeğim var doktor ilaç verdi antibiyotik ve soğuk algınlığı için bebeğim hastamı cok anlamadım yani benden bulaştımı sabahları genelde doğalgazdan kaynaklı genzi filan kapalı oluyorda sorum şu benim içtiğim antibiyotik ona emziriyorum ya sütten geçip hastaysa onuda iyileştirirmi bide hastaysa napıcaz doktor ilaçda vermez

2 Cevaplar

0 oy
(1,068 puan) tarafından
Bizde 3 aylıkken hasta olmuştuk. Hava verildi serum takıldı 1 hafta hastanede yattık ama öksürük vardı bizde. Size de hava verirler ilaçda vermişti canım.
(2,345 puan) tarafından
Peki yuttugum antibiyotik ona faydası olurmu sütten gecermi
(1,068 puan) tarafından
Tabi sütten geçme ihtimali var. Doktor ona göre bişey yazmıştır. Benimde çok bilgim yok ama. Doktorumuz her ağrı kesici bile alma geçer diyip sadece parol içmemi önerdi. Çok geçmiş olsun içiniz rahat etmezse bir doktora götürün. Bizim cuma günü biraz öksürdü 2 gün girdi araya kötü oldu. Pazartesi randevu almıştım ama çok pişman oldum acile götürseydik bu kadar hasta olmayacaktı. Bende kendi doktoru görsün istemiştim.
(2,345 puan) tarafından
Tamam canım bol bol emzirmak iyi olur değilmi
(1,068 puan) tarafından
Şu an elinden bol bol emzirmekten başka bişey gelmez zaten canım. Bebişlere bişey olmasın ❤️
(2,345 puan) tarafından
Çok saol canım
-Reklam-
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Bebeğin hastaysa senin içtiğin antibiyotik onu iyileştirmez. Hele sen bi git doktora hasta mı değil mi öğren de ona göre hareket edersin. Çok mu fena hastasın, bebeğin küçük diye aslında soğuk algınlığı ilacı yazmazlardı ama.. 
(2,345 puan) tarafından
Boğazım cok şiş düşük mg vermişler zaten bebek antibiyotiğini
(11,093 puan) tarafından
Allah şifa versin..
(2,345 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gozdeh (5,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.