0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Var mı başına gelen şunu yaptım geçti diyen doktora gittim krem şampuan şurup verdi ama bu sabah göbek bölgesine de yayıldı 2.5 haftadır var doktor bundan sonra 3 hafta içinde geçmesini bekliyoruz dedi ama kafayı yicem o kadar havalandırıyorum her bez değişiminde hatta öğlen uykusuna dün bensiz yatırdım uyurken içemiyor diye (bundan sonra da yatırmıycam)  ortam çok sıcak değil kalın giydirmiyorum valla deli oldum

4 Cevaplar

0 oy
(1,481 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızınız kaç yaşında 

image

(1,403 puan) tarafından
2 yaşında
(1,481 puan) tarafından
Travazol mantar kremi var cnm onu dene benim oğlumda 2 yaşından beri ara ara mantar oluyor bize bunu vermişti gerçekten çok faydasını gördük resim ekliyorum
(9,504 puan) tarafından
Benim kızda bebekken olmuştu travazol+pişik kremi kullan dedi geçti çok şükür
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Benim kızım da 2 yaşında, 1 ay once genital bölgesinde mantar oldu. Doktor mantar kremi verdi. Ben de hava alsın diye bezi çıkardım. Bu vesileyle tuvalet eğitimine de başladım. Doktorun söylediği şekilde kremi kullandık ve hiç bez bağlamadık. 1 haftada tamamen iyileşti. Tuvalet eğitimi de başarılı oldu 1 aydır bezsiz. Kendini hazır hissediyorsan sen de başlayabilirsin 
(102 puan) tarafından
Her akşam zeytinyağlı sabunla banyo yaptırıp güzelce kuruttum bir de
0 oy
tarafından
2 hafta önce benimde başıma geldi doktoumuz travazol ve hametanı karıştırıp sür 1 hafta dedi ben ara ara altını açık bıraktım bezini çok bekletmedim altında sürekli değiştim geçti
0 oy
(167 puan) tarafından
Benimde kızım aynı durumda doktor tracovol diye bir ilaç verdi 3 gün sürüp 1 hafta ara ver dedi doktor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 386 göst.
11 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Svq (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 455 göst.
0 oy
5 cevap 234 göst.

378,372 soru