+1 oy
500 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (232 puan) tarafından

Bebeğim 2.5 aylık kolik olduğu için kucağa alıştı dik durmak istiyor sürekli bu ana kucağını alsam faydası olur mu durur mi biraz içinde kullanan hanımlar yorumlarınızı bekliyorum 

image

18 Cevaplar

0 oy
(5,719 puan) tarafından
arkadaşım kullandı mnun baya ben tipik ana kucağı kullandım.
(232 puan) tarafından
İnşallah iyidir yaa bakalım yorumlara göre karar vereceğim bende
-Reklam-
0 oy
(119,131 puan) tarafından
benzerinden suan evde 3 tane var bide moms4 var hic biri bi ise yaramadi
(232 puan) tarafından
Yaq öyle mi peki satmayı düşünüyor musun canım eğer kullanmıyorsan alabilirim hepsini de yeni almışsın galiba
(119,131 puan) tarafından
ben turkiyede olsam satardim belki ama belcikadayim ☹️
(232 puan) tarafından
Yaa öyle mi üzüldüm valla
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Hiç güvenli gelmiyor bu bana ya sanki çok sallıyor çocuğu ben çok sallanan şeyleri sevmiyorum ya beynim çalkalanıyor gorunce:D güzele benziyor

(232 puan) tarafından
O kadarda gevşek sallanmiyordur herhalde yaa
(27,339 puan) tarafından
Bilmm ki artık nasıl
(232 puan) tarafından
Bakacaz artık bakalım:))
0 oy
(2,989 puan) tarafından
Canım bunlar iyi benim kız hiç yatmadı bence ikinci el temiz birşey almak daha mantıklı yatacakmı yatmıycak mı belli olmaz çok para vermemek lazım 
(232 puan) tarafından
Yaa ikinci el baktım ama bulamadım bişey o yüzden sıfır almak istiyorum
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Baby björn vardı aynı bu şekilde bence baya kullanışlı, ayına göre ayarlanabilir diklik seviyesi de vardı. Yer de kaplamıyordu kapatıp kaldırabiliyordum. Kumaşı çıkıp yıkanıyordu vs. Baya pratikti. 
(232 puan) tarafından
Yani al diyorsun
(2,735 puan) tarafından
Biz memnun kaldık açıkçası ama her çocuk sever mi bilemem :)
(232 puan) tarafından
Bizimki sever bence yinede emin olamıyorum tabi
0 oy
(25 puan) tarafından
Benim bebeğim de kolikti maalesef bir şekilde kucağa gelmek istiyordu zaten ağlayınca, bu işe yarar diye düşünmüştüm ama sevmedi maalesef.  Şimdi de ben yere koyuyorum ki dönmeye falan çalışsın. O açıdan çok uzun ömürlü değil bence. Seninki de büyümüş az çok.
(232 puan) tarafından
Peki ne kaç aya kadar kullanılır bu canim
(25 puan) tarafından
Ben de aldığımda seninki kadar falandi. Şu anda da üç ayını geçti. Ben ikinci el aldım ki genelde kısa süreli kullanılacak şeylerde öyle yapıyorum. Çoğunluk az kullanıyor böyle ürünleri zaten temiz olanları tercih ediyorum. Bı de biz elektrikle çalışandan aldık, dedim kendi sallanır bebek uyur diye ama öyle olmadı. Umarım sizinki sever.
(232 puan) tarafından
Anladım canım sağol inşallah işe yarar bizde
0 oy
(1,706 puan) tarafından

image

bizim ki bundan canım ☺️

image

(232 puan) tarafından
Bunlar pahali canım yaa alamam
(299 puan) tarafından
Bizim bundan var satmayı düşünüyorum
(232 puan) tarafından
Ne kadara satmayı düşünüyorsun
(1,706 puan) tarafından
Dolapta çok temiz ürünler var canım bak istersen ben alsaydim dolaptan alacaktım ama eşim Hepsiburada da almış ☺️
(299 puan) tarafından
Bn aldım bebeğim hiç girmedi başka yere taşındım evde kaldı geçen gün eşim eşyaları getirirken onuda getirdi hiç kullanmadık , kızım şuan 11 aylık
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Tavsiye ederim ben alamadım ama alanlar baya memnun hatda coxukların cogu burda sakin kaliyomus
(232 puan) tarafından
İnşallah bizde de işe yarar
0 oy
(592 puan) tarafından

Gayette kullanışlı ama bebeğin karar vercek işe yarayıp yaramadığına :D

(232 puan) tarafından
Ahahhaha demi bak bu çok doğru
(592 puan) tarafından
Öyle ☺️♥️
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Aynısından kullanıyorum sadece marka farklı şu an 8 aylık artık çok kullanmıyorum ama bayağı iyi. Elim ayağım kolum oldu. Kesinlikle alll. Aldirrr
(232 puan) tarafından
Kaç aya kadar kullanılır canım
(2,674 puan) tarafından
Şu an 8 aylık hâlâ kullanıyorum bazen sadece asılıyor kemerine ondan korkuyorum. Öbür türlü en az 7. Ayına kadar kullanirsin
(232 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
(2,674 puan) tarafından
Ben 3 aylıktan itibaren kullanmaya başladım. Rica ederim canim
0 oy
(92 puan) tarafından
Evet ben cok memnun kalmistim oglumda kullandim. Allah nasip ederse simdiki cocugumdada kullanmayi dusunuyorum. Buyunce kendi kendini salliyor ayaklar kimildayinca cok hosuna gidiordu ve daha saglikli
(232 puan) tarafından
Peki kaçıncı ayda kullanmaya başlamak lazım bide kaç aya kadar kullanıliyor
(92 puan) tarafından
Valla ben baby björn kullanmistim 0 yastan 2 yasina kadar kullanilior cnm
(232 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Bende almak istedim de görümcem kızına almış en fazla 4 ayına kadar kullandık sonra hareketlendiği için düşürdü deyince bende almadiydim canım 
(232 puan) tarafından
Allah Allah nasıl düşürdü ilk defa biri düşürdü diye yorum yaptı
(5,368 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım işe felan daldı da mı düştü nasıl oldu demedi
0 oy
(324 puan) tarafından
Benim kızım 3 aydan sonra ana kucağında kafasını kaldırıp oturmaya çalışıyordu, alsanız dahi çok kısa süre kullanabilirsiniz
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Bende almayı düşündüm sonra vazgeçtim tavana bağlanan hamak aldım. İyiki bundan almamışım benim oğlan 4 aylıkken dönmeye başladı.5 aylıkken dönüp emeklemeye başladı.pusette hiç oturmadı  Bunda hiç durmazdı
0 oy
(79 puan) tarafından
Bebeği sakinleştiriyomuş diye biliyorum denemekte fayda olabilir
0 oy
(522 puan) tarafından

Ben çok memnunum valla. Bebeğimi ona koyup her işimi yapabiliyorum yanımda her yere taşıyorum. O ana kucağı benim herseyim :D

0 oy
(335 puan) tarafından

imageccanim bende bundan vardı 5 ay falan kullandık benim çok işime yaramisti ek gıdaya erken geçirdi doktor mama yemiyor diye ozaman bunun üstünde yediriyordum. Yemek yaparken yanıma alıyordum epey iş gordu. İkinci el almıştım. Bence seninkide güzel ben olsam alırdım 

0 oy
(294 puan) tarafından
Canım sana tavsiyem hamak al benim bebeğim komikti hamak çok işime yaradi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 136 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde TutkuErkan (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.
23 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
28 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde atakurnevruz (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.

378,283 soru

11,322,566 cevap

34,770 kullanıcı

...