+3 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (1,615 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hjn........................

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Boyası bir kaç yıl dayanır canım ama boyadan boyaya değişir,sen baktın sarardı tekrar boyarsınız.bence çok güzel olmuş:)yanlar için de beşik kenar koruyucular dan al daha iyi olur bebek kafasını falan çarpmasın diye.
(1,615 puan) tarafından
Evet canım bitek onu alcam bide yorgani yok var bitane ama onu şimdilik bunun uzerine orterim kızımın uzerini bataniyeyle orterim uyku tulumu olmadığı için mecbur ustlerini boyle ortmem lazım. 3 yila kadar dayansa yeterlidir valla zaten sonrası inşAllah şehirden ev alıp çıkarız
tarafından
Hayırlısıyla canım inşallah❤️
(1,615 puan) tarafından
Amin aminn ayri ev kismet olsun banada Y Rabbim amin
-Reklam-
+1 oy
(3,093 puan) tarafından
Yo canım neden sararsın 
(1,615 puan) tarafından
Ahşap kendine cekiyomus diyorlar
(3,093 puan) tarafından
Ben de ahşap boyadım hiç öyle birşey olmadı canım
(1,615 puan) tarafından
Ahşapla tahta ayni şeymi canim ven turkceyi tam bilmiyorum bazı kelimlererin tam kaşrılığnı. Tahta yani tahtadan yaptı eşim biz tahta diyoruz
(3,093 puan) tarafından
Nerelisin canım Özbek misin
(1,615 puan) tarafından
Yok ya ne ozbek ahhahshajs nerem benzediki ozbeye. Azeriyin
+1 oy
(14,170 puan) tarafından
Güzel yapmiş canım ellerine sağlık. Bizde kızıma Montessori yatak ahşap alıp boyadık. 2 seneye yaklaştı sararma falan olmadı. 
(1,615 puan) tarafından
sizinki mdf filanmıydı acaba sonucda hazır almışsınız eşim tahtadan yaptı aslında ahşap tam olarak turkce ne demek bazı kelimeleri bilmiyorum tahta ahşap aynımı yani biz tahta diyoruz
(14,170 puan) tarafından
Bizimki çam ağaciydi canım.
+1 oy
(2,208 puan) tarafından

Bence çok güzel çok özel olmuş bebeğin için ilk beşiği babasının ellerinden hangimizin kocası yapar ki nadirdir bence :)) sen bunu başkalarına anlatırken kocam cimri deme de bebeğimizin ilk beşiğini kendi elleriyle hazırlamak istedi de :D çok güzel valla hazırlan büyüsün yavru

(2,208 puan) tarafından
Fkolgun canımsın :))
(1,615 puan) tarafından
Evet şu erkekler pohpohlanmayi baya seviyo benimkide hemen kendini kahraman saniyo ahhahah cocuk gibi taklit edilmeyi cok istyormus erkekler hahahaha
(2,208 puan) tarafından
Aslında indan sevdiğinin gözünde yücelmeyi seviyo bence eşimde bana azıcık bi şımartacak şeyler söylesin sanki evdeki bebeklerden daha bebek oluyorum ahahah. Ay bi ara ben bebek gibi konuşarak istediklerimi yaptırıyodum kız biz o evreyi ne zaman geçmişiz valla yeni aklıma geliyo ahahah :))))
(1,615 puan) tarafından
Nasıl yaptırdın kız nasıl konusdunki ahshah :D
(2,208 puan) tarafından
Kız şimdi yüz şeklimi gösteremem ama eşim de mimik takıntısı var böyle yüzümü değişik bi hale getiriyodum onuda nerden çıkardıydım bi filmden mi esinlendim nasıl başladı hatırlamıyorum ama :D bişey isterdim yapmazdı o mimiklerle isteyince kabul ederdi :D bazende o öyle istersen yaparım derdi hahah. Valla ben onu yapmayalı baya oldu unutmuşum hele adam benim istekleri red edip duruyo bak bundan mış :D
+1 oy
(5,820 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım güzel olur benim eşim bu işin içinde kendisi yapıyor mobilyayı vs ama  yapması pahalı tutuyor alması uygun diye ranzayi kızlara hazır aldık :D 
(1,615 puan) tarafından
Çok sagol canim benim eşimde evde kırık sokuk biseyler yapardı ama bu kadarını hiç beklemiyorduk valla
(5,820 puan) tarafından
İyi olmuş canım
0 oy
(579 puan) tarafından
O sararana kadar çocuk büyür bacim. Güzel olmuş ömürluk değil ya sonuçta. Allah'ın emride değil azıcık ta sarı olsa ne olacak 
(1,615 puan) tarafından
Sjjsjsjsjs evet çok Haklsın canim :D . Evet en fazla 3 yil dayansa yeter kaliteli boya dedi

İlgili bir soru bulunamadı

386,261 soru

11,548,335 cevap

35,224 kullanıcı

...