0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından

Bir gün önceden havuç tarator çorba yapsam olur mu küçük çocuğum var müsade etmiyor bişey yapmama durmuyor kesinlikle aslında kolay şeyler ama hiç bir şekilde mutfakta kalmama izin vermiyor gün içinde de uyumuyor 

Yarında ızgara pirinç salata yaparım

11 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
Bence bir şey olmaz yap gitsin canım 
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Bence bir şey olmaz yap gitsin canım güzel olur 
(215 puan) tarafından
Tarator sulanır mı acaba
(523 puan) tarafından
Sulanıyor ama tekrar karıştırıver hicbir şey olmuyor. Ben yapmıştım kalanı dolaba koydum saklama kabına koyup ertesi gün yine yedim. İstersen sarımsagını servis edeceğin gün ekle sorun olmaz
0 oy
(966 puan) tarafından
Yap canım öyle durumlarda ben soğanımı bile doğrar dolaba koyarım etimi dograrim sebzelerimi dograrim bazen çorba yaptığımda oluyor
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Havucu kavur zaten soğuyunca ekliyeceksin. Misafirlerin gelmee yakin yogurtlarsin. Corbayi da yap. Salata malzemelerini yika hazir olsun. Bi dogramasi kalir. Masandq salonda olacaksa aksamdan masayi bile hazırlayabilirsiniz 
(215 puan) tarafından
Kız eşim bugün çağıracağımı biliyormuş daha yeni ızgarayıda getirdi nasıl yapacam
(3,333 puan) tarafından
Isitirsin canım bisey olmaz. Sogunca dolaba koy
(215 puan) tarafından
Fırında mı
(3,333 puan) tarafından
Evet önceden isit firini fansiz olsun 160 180 derecede yarim saatte isinir
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Havuclar karariyo ertesi gune canim o olmaz ya 
(1,123 puan) tarafından
Kavurunca kararmaz canim
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Çorba olur bence kıvamını bekleme süresine göre ayarların. Ama tarator olur mu bilemedim sulanabilir. 
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Havuç tarator yoğurtla yacagın için belki sulanabilir çocugun önüne 1-2 oyuncak koyup bi havuçlaro rendelesen biraz oynasan sonra diğğer işlemleri yapsan gidip gelip yorulacaksın ama biraz çorbayı akşamdann yap birleybolmaz 
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Dun yaptım canım havuçlari kavurdum soğuttum saklama kabına koydum ertesi gün iftara yakın yogurtladim hiç bisey olmamıştı. Böreğimi de yaptım aksamdan sodalı dolaba attım iftara yakın pişirdim. Kadayıf tatlımı yaptım 1 gun onceden iftara yakın serbetledim... 
0 oy
(394 puan) tarafından
Tarator sulanıyor ben yapmştm kötü gözüküyot ya
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Havucu yap yoğurdunu ayrı hazırla karıştırma canım salatayı da yap streç çek üstüne at dolaba sosunu dökme iftara yakın koy çorbayı da yap geri kalanı zaten halledersin 
0 oy
(2,043 puan) tarafından
Yoğurdunu misafir gelmeden karsitirisan olur önden kavurup hazır edebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 339 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 414 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
18 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu

379,340 soru

11,354,646 cevap

34,829 kullanıcı

...