0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (426 puan) tarafından
Kızlar evde yenidoğan banyosu yaptırırken UFO, ısıtıcı vs şart mı? Ben Nisan gibi doğum yapıcam, bebeğime banyo yaptırmak için ısıtıcı almalı mıyım?

12 Cevaplar

+1 oy
(15,040 puan) tarafından
Evde ısıtıcı başka bişey yoksa al bence. Lazım olur. Nisanda çoğu zaman doğalgaz ya da soba ya da klima çalışmıyor. Senin bebeğin küçük daha 
(426 puan) tarafından
Hmm alayım o zaman sağol canım
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Oldugun sehre bagli. Bizim 15 nisan gibi petekler kapanir sitenin. Yani istesemde yakamam. Ikinci oglum mayista dogdugu halde ben kullanmistim. Banyoda olmasa da yatacagi odayi isitmistim en azindan ev soguk olmamasina ragmen. Bu arada ben istanbuldayim.
(426 puan) tarafından
Ben Kütahyadayım canım buralar serin olur. Havası da biraz dengesiz valla ikilem de kaldım alsam mı diye
(2,405 puan) tarafından
Mini isiticilar alabilirsin o zaman. Yani bulundurmak iyi oluyo.
0 oy
(1,890 puan) tarafından
Fanlı ısıtıcı al mutlaka illa lazım olur 
0 oy
(1,252 puan) tarafından
Ben 3 yıl önce nisan da doğum yapmıştım canım o zaman sobayı yakiyorduk bence al ne olur ne olmaz 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yani nerde yaşadığına bağlı tabiki ben aldım kullanıyorum hala 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bence alınması lazım bende kullanıyorum kızımı banyo yaptırırken büyüğünde de kullanmıştım sadece yazın kullanmadik
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Bence almalısın ne kadar sıcak olursa olsun oda yine de bence gerekiyor.
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Ev doğalgazli mi ? Ben ekstra bi şey açmadim doğalgazli ev kızım da oğlum da doğduğundan beri her gece yatmadan duş alir. Üstelik Aralık'ta doğurdum 
(426 puan) tarafından
Doğalgazlı ama yaşadığım şehir soğuk biraz
(12,536 puan) tarafından
O zaman alın bende Zonguldak ta yaşihorum ama ev sıcak
0 oy
(127 puan) tarafından
Ben almadım evim doğalgazlı olmasına rağmen kızımın doĝduĝu sene çok soğuktu binanın ilk senesiydi kasımda doğum yaptım sadece kaloriferin üstünde kıyafetlerini ısıtıyordum. Ben kızımı bilerek soğuğa alıştırdım
(426 puan) tarafından
Bebeğin odası saatli güneş goruyor birde doğalgazı yakmadigim halde hafif sıcak valla ikilem de kaldım alsam mı almasam mi diye
(127 puan) tarafından
Benim evim kuzey cephe hiç güneş almıyor 3 yıldır bu evdeyim ilk defa bu sene ısındık :) çocukları neye alıştırırsak öyle gider diye düşünüyorum dışarı çıkarkende hiç kat kat giydirmedim şuan 28 aylık yağmur kar rüzgar her havada çıktık 10 günlükten beri
0 oy
(12,799 puan) tarafından
Ben kışın doğurdum aynı şekilde soğuk sehirdeyiz ama ev sıcaktı hem doğalgaz yakiyorduk hem güneş alıyordu ama yine de ilk bir kaç ay banyo öncesi sonrası oda da ısıtıcı yaktım 
0 oy
(430 puan) tarafından
Biz yaşımıza gireceğiz ev doğalgazlı ama bebek üşür diye önce banyoyu ısıtıyorum banyoya sokunca bebeği ordan giydireceğim odaya takıyorum ısıtıyorum üşümesin diye 
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Her ihtimale karşı al canım bizim kayseri de 23 nisan da merkezi doğalgaz lar kapanıyor birde gece bile bazen açmak istiyor ısıtıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 108 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Lotus26 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.