0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bez değiştirme esnasında top gibi yuvarlanıp gidiyor hava güzel mama sandalyesinde balkonda oturuyor gelip geçen arabalara bakıyor o kadar çok bağırıyor ki boğazı yırtılacak çak yapılıyor alkış yapıyor canı isterse poposunun üstüne on dk fazla otursa mızmızlanıyor sürekli gezdiriyoruz bide ağır 13 kilo Babıldamalari çok eeee babababa emm mama bunları diyor emeklemiyor dönmek istemiyo hantal hemde çok bu ayda bebesi olanlar neler yapıyorsunuz bir gün nasıl geçiyor saklambaç oynuyoruz iflahım kesilene kadar başka neler yapabiliriz tüm annelere sevgiler..<3

5 Cevaplar

0 oy
(8,778 puan) tarafından
Benim başımın belası oğlum 10 aylık 2 gündür ağzıma etti dış çıkarıyor onun haricinde çok hareketli düz duvara tırmanıyor oturmayı hiç sevmez ya emekler ya ayakta durur akşama kadar kendi başına oynat genelde kucaktan nefret eder ışıklı sesli oyuncaklarını bayılır ve robot supurgenin peşinde koşar ben şimdilik peşinde değilim ama 1 ay sonra peşinde koşacak gibi görünüyorum 
(8,778 puan) tarafından
Canına üfürecem en sonunda o olcak :))))
tarafından
Öp annesi evin neşesi tuzu şekeri yavrular:)
(8,778 puan) tarafından
Uykusuzluktan kafayı yedirtti bana en sonunda bugün 0 uyku ile okula gittim sınıfın ortasında uyuyakaldım 3 saat boyunca allahtan öğrencim yoktu mudur filan sınıfa gelse canımı okumuştu gündüz neysede gece mahvediyorlar bizi ahh şu enerjileri akşam olunca tamamen bitsede bizlerde rahat etsek :)))
tarafından
Atak haftası dişi ha yürüdü aman yapma etme oğlum düşersin derken bakalım sonunda kafamızda ne kadar saç kalacak yapmam dediğim ne varsa yaptım bacaklarımda salllamam ne o öyle dedim beşikte bir gece yatmadı evi toplu bırakırım öyle her yerde oyuncak olmaz diyodum kaşıklar bile oyuncak oldu yerlerde geziyor Allah erkek analarına güç Kudret versin
(8,778 puan) tarafından
Amin inşallah bide bolca sabır ve metanet :)))
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Maşallah canım kilosu çok iyi emiyor mu.. kızımda 2 yaşına girecek 12 kg idi. Geçen hafta hastalandi 11.5 olmus. 1 yaşından sonra istahi eskisi gibi değil maalesef 
tarafından
Hayır hiç emmedi sayılır mama yiyor ek gıda alıyor ama doğum kilosu da ,4 kiloydu sağlıklı olsun da kilosu hiç önemi yok
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Yaptiklarin yeter annesi masallah. Bardaklar var ust uste geçirip sayiyordum falan kirmizi mavi diye karsisinda oda kendinxe eline aliyordu. Internete duyu etkinlikleri yaz onlardan yapin en tatli zmanlari
tarafından
Ben yapıyorum o yıkıyor sadece gezelim beni taşıyın eksik kalmayım bir yerden:)
0 oy
(336 puan) tarafından

Ay maşallah bu erkek çocukları hep mi ayni:D

tarafından
İnan evsiz gibi giyinip geziyorum evin içinde duş alayım geleyim dedim uyuyodu yuvarlanıp parkenin üstüne gelmiş orda uyuyo
0 oy
(272 puan) tarafından
Al bendende o kadar bizimkide 10 ay 5 günlük, 2 dk durmak bilmiyor zaten altını ve üstünü değiştirmek benim için kabusa döndü hiç sevmiyor bezi gördüğü gibi kaçıyor ablası var 4,5 yaşında ikisi beraber oynuyorlar bende işlerimi falan hallediyorum çok şükür

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 75 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bernakra (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ss93 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...