0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Asılar hakkında yan etki ve alınabilecek önlemler dikkat edilmesi gerekenler hakkında tavsiye ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız. Bebeğim 3.aya girdi

2 Cevaplar

+4 oy
(6,193 puan) tarafından
      Yaptirmamak
(1,286 puan) tarafından
Ben merak edip hanımefendiye sordum herkes kendi evladindan sorumlu sonuçta bende aşıları yaptırdım ama soru işaretleri de var kafamda fikir alışverişi yapmak istedim kimse evladınin kötülüğünü istemez
Bu platformda hemen böyle saldirilar yüzünden insan birşey yazamiyor ama saygı duyarak birbirimizle fikir alışverişi yapsak ne kadar güzel olur amacım burda tartışma çıkarmak değil bı görüş ogrenmekti hakaret boyutuna geçirmeyin lütfen
(1,286 puan) tarafından
Ayrıca bir başka posttada dedim saglikocagindan bize D vitamini veriyorlar temiz içerikli olmadığı için onu kullanmiyoruz kendimiz iyisini alıyoruz bunu devlet bize nasıl veriyor icirin diye mesela şimdi ben bunu sorguluyorum diye ne yobazim ne cahilim Allah'a şükür sadece sorguluyorum düşünüyorum
(6,193 puan) tarafından
Tuğçe anlatamazsin bunlara herkesin işine burunlarini sokmayı cok severler.
(1,286 puan) tarafından
Ya ben gerçekten böyle görünce üzülüyorum siyasi sağlık eğitim her konuda oturup karşılıklı konuşamıyoruz karşıt görüşlü olalım ama birbirimize düşündüklerimizi anlatalim güzelce sonra hak veren versin uymayan yok kardeşim ben böyle düşünmüyorum mantıklı gelmedi desin kirmayalim birbirimizi umarım öyle bir hale gelebiliriz canım tek dileğim
(479 puan) tarafından
Ben bütün aşıları yaptırdım ozelleri de eskilerde çiçek aşısı bulunmadan önce çiçek hastalığına yakalanan direk oluyordu o yüzden aşının bulunmasi.  Büyük sevincle karşılandı her şeyin yan etkisi var milyonda birdir nadirden de nadirdir ağrı kesici nin bile yan etkileri vardır kısacası bütün ilaçların da yan etkisi var icmissin icmissin e bak bir şey olmamis şana asi da da bu dava var milyon kişi vurdurur bir şey olmaz sen vurdurursun olur risk var aşıdan sonra yuruyemeyen felç olan da var
-Reklam-
0 oy
(1,286 puan) tarafından
Canım asi hakkinda önlem olarak genelde gitmeden calpol falan verin diyorlar ama çocuğu. ateslenip ateslenmeyecegi belli değilken ilaç vermek doğru gelmiyor bana hemsiremizde bize 37.5 görmeden ilaç vermeyin demişti ben hiç vermedim şükür birşey olmadı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
+1 oy
6 cevap 135 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.

378,321 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı

...