0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Selam kızlar. Bunların taktikleri bitmiyor valla. Kayınvalidemin hattı kayınbabamın adına kayıtlı. Dün aramışlar babamın adını söylemişler işte elektrik borcunuz varmış da icra gelecek sizinle mi görüşelim eşinizle mi görüşelim, eve icra gelmeden banka hesabımıza parayı atın borcunuzu ödeyelim vs demişler. Kadıncağız 50 küsür yaşında okumamış etmemiş ne bilsin korkmuş haliyle. Yanıma geldi hemen şu numara beni aradı böyle dedi diye. Ben kayınbabamın üzerine hiçbir elektrik aboneliği olmadığını biliyorum zaten hepsi eşimin adına. Üstelik kurumsal bir numara da değil bildiğimiz sıradan vatandaş numarası. Neyse aradım ben anneme böyle söylemişsiniz borcumuz hangi adreste bizim birden çok ev ve iş yerimiz var hangisine gelmiş icra dedim. Hemen söylicem bir saniye evrakları bulmam lazım sistem çok yavaş dedi. Böyle beni 3 dk falan oyaladı asla tanımadığımız birini sizin avukatınız varmış ismi şu beyefendi dedi. Evet avukatımız var ama bu beyefendiyi tanımıyorum dedim. Hmm peki dedi sonra uzun bir sessizlik bir baktım ben evrakları bulup sizi arayayım dedi kapattı 3 gün oldu arayan soran yok. Özellikle belli bir yaş grubunu arıyorlar sanırım aman diyeyim uyarın herkesi kimden ne koparırsak hesabı bunlarınki

2 Cevaplar

0 oy
(1,389 puan) tarafından

Sizde az kurnaz değilmişsiniz , aferim kız :D

(1,893 puan) tarafından
Kayınvalidem üstüne gitme dedi yoksa dolandırıcı olduğunu bile itiraf ettirirdim :D
-Reklam-
0 oy
(17,817 puan) tarafından
******** haysiyetsizler 
(17,817 puan) tarafından
Anladım canım inşallah başka insanlara sebep olmazlar ya devir ne biçim oldu
(3,097 puan) tarafından
Kız beni bir kere dolandırmaya kalktılar sizi polise şikayet edicem dedim selam söyle dediler :D polisi aradım dolandırılmadıysanız sorun yok dedi numarayı vereyim dedim tanımadığınız numaralara kanmayın dediler kimse uğraşmak istemiyor bunlarla
(1,893 puan) tarafından
Ne güzel polismiş öyle :D
(3,097 puan) tarafından
Evet hayran kaldım :D
(17,817 puan) tarafından
:D ay herşeyi kendimiz çözecez demekki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 259 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 494 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde LaYeTeZeLZel (3,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 887 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...