0 oy
84 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar 3 tane evladım var ve bir ilçe de oturuyoruz çok gelişmiş bir yer değil müstakil bir evde ve ailemden uzaktayım eşimin ailesi köyde hayvancılık yapıyor ve her hafta sonu oraya gidip yardım ediyoruz ve ben bu monoton hayattan çok sıkıldım eşime bu hafta gitmeyelim zaman geçirelim film izleyelim falan diyorum olmaz mecburum diyip duruyor sürekli hiç bir sosyal aktivitemiz yok eltim sürekli eşiyle geziyor kaynım bir sürü harcama yapıyor ailesi tek laf etmiyor ama benim için, harcama veya evimiz için yapılan, harcamada sürekli tasarruflu olun ne gerek vardı diyor ben yorgun olduğum zaman iş yapamadıgım zaman arayıp babama şikayet ediyorlar beni çok yoruldum eşim sürekli koyunlar hayvanlar başka birşey yok eşim kira ödeyemem şuan ama ilk fırsatta çıkacam dediği için ailesinin müstakil evine geldim oturdum ama annesi sürekli benim evim oturduğunuz benim evim diyor eşime bu yaz çıkacaz demi dediğim halde çıkamam dedi ama öyle söz vermemişti çok bunaldım çok yoruldum boşanma fikirleri aklımdan çıkmıyor ne yapmayalım hiç bilmiyorum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ailen bu duruma ne diyor yanlarına gitsen ciddi olduğunu anlasa çabalasa
(1 puan) tarafından
Aslında haklısın beni çok küçük lokma görüyor pasif ve hemen affeden biriyim
tarafından
Hep ondan kaybediyoruz ya zaten avcunun içinde biliyorlar hep
(1 puan) tarafından
Bilmiyorum ama gerçekten yaşadıgım bu hayattan yoruldum
(3,357 puan) tarafından
O yüzden napiyoruz bu dünyaya onların kahrını çekmeye gelmedik bizimde fikirlerimiz alınacak saygı duyulacak yoksa onların fikirlerine saygı duymucaksiniz
(1 puan) tarafından
Çok haklısın sanırım konuşmam gerek
-Reklam-
0 oy
(509 puan) tarafından
Ay Allah yardım etsin zaten üç çocuk bile tükenmeye yeter bir de eşin zorlaştryo
(1 puan) tarafından
Aslında çocuklarım beni yoracak kadar zahmetli çocuklar değil hatta 7 yaşındaki oğlum bana çok yardımcı oluyor ama eş konusu beni yoruyor verdiğim emeğin değerini alamıyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 248 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mrv.1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 651 göst.