+1 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Bebislere alip memnun kaldiginiz cok kullandik fayda gorduk dediginiz seyler ne kizlar hersey dahilll 

16 Cevaplar

+2 oy
(2,235 puan) tarafından

image

iyiki almişim diye övüyodum denk geldi postun bu beşik ya elim ayağım valla fiyatına göre cidden 100.100 performans :)
(21 puan) tarafından
Benimki suan icin hic sallanmayi sevmiyo refleks olarak bazen uyku sersemi uyaninca beşiğini salliyorum daha cok uyaniyo agliyo :D
(676 puan) tarafından
Bende aldim bundan ama kac ay kullanilir sence bu biz daha baslamadik kullanmaya insallah bayramdan sonra doğunca
(2,235 puan) tarafından
Komşumun kızının var çocuk 10 aylık iride bir bebek hala kullanıyor kuzum bnm oğlum daha 36 günlük ama kullanışlı heryere götürüyorum mutfağa yanıma falan
-Reklam-
+1 oy
(2,701 puan) tarafından
Müslin örtü o kadar çok kullandım ki yaz bebisi olunca kurtarıcı oldu :) kolik olduğu için hamak beşik. Ve Ana kucağı. Aklıma gelen bunlar :)
(21 puan) tarafından
Teşekkür ettmmm
+1 oy
(995 puan) tarafından
oyuncak olarak söylüyorum ben .1,5 yaşındayken yazı tahtasi almıştım ,halen oynar memnun kaldım çünkü kalem kağıt verince duvarlar koltuklar cizilirdo yazı tahtasinin kalemi sadece yazı tahtasinin çiziyor .

popit almıştım çok ilgisini çekti sayarak yaşıyorduk halen oynar.

halka geçirme oyuncaklar var yappoz tarzı onlarla halen oynar 8 aylıkken almıştım onlarida.

12 set kitab almıştım  halen açar soyleriz .

sallayarak uyutulan bebeğe kesinlike Hamak ay hamağı iyiki aldık halen kullanılabilir ama kaldırdım ben kendisi uyku eğitimi ile uyusun die .

eğer kendi odası yoksa oyuncak dolabı yoksa idareden sepet ama kirli sepeti tarzı şeyler daha çok iş görüyor benim eski kirli sepetim vardı şuan onu kullanıyorum.

kiyafette her zman büyük alıyorum yani uzun süreli giysin die 36 ay alıyorum şuan 2 yaşında birde ne ebebek ne cıvıl nede baby mall hiç biri artık hoşuma gitmiyor LCW nin ürünleri çok güzel tüylenme yok renk solma yırtılma yok .LCW nin outletindende çok alışveriş yapıyorum.

aktivite masası 1 yaşında aldim A101 den ay aylarca oynadı babasıyla birlikte parçalarıyla halen oynar .

yeni oyuncaklara bakıyorum şuan gurbette tek olduğumuzdan yeni şeyler şart bize parka da gidiyoruz dışarda da geziyoruz ama bir yere kadar .

bim e gelen su ****** araba magnetleri 32 TL di onları d iyiki ama iyiki aldım aylarca oynadı biz dolabina takip isimlerini ben söylüyordm şimdi bir çocuğunu biliyor yemek yaparken ozellikle çok işime yaradı .genelde böyle uzun süreli oynayacağı eğitici oyuncaklar alıyorum arastirarark ama 
(21 puan) tarafından
Cok güzel tavsiyeler teşekkür ederimmm
+1 oy
(5,733 puan) tarafından
Müslin örtü, alt üst takım yerine tulumlar, yalnız kafadan giydirilen değil lya fermuarlı ya da boydan çıtçıtlı, alt açma bezi, kollu önlükler, kalın uyku tulumu (tog), yün patik, yelekler, kruvaze gelen çıt çıtlı body. 
(21 puan) tarafından
Teşekkürlerr
+1 oy
(3,814 puan) tarafından

Mama saandalyesı( ama öyle dimdikndurandan değil kivi koalanınki rahat yanı yatırdıgımda oldu oturttugumda koltuk gibi)

örümcek tam ayaga kalkma aşamasında pat pat yere düşmesınden kurtardı bı ay bındı

Uyku tulumu üşüdü mü üstünğ mü açtı derdi yok
+1 oy
(6,862 puan) tarafından
Buhar makinası baktım hasta mı oluyo hemen takıyorum öksürük moksuruk kalmiyo uyku tulumu benimki yatakta dur donuyo o yüzden üstünü ortturmuyo tulumu giydir at yatağa döne döne yatsın üstü mü açıldı terledi mi derdi yok mis gibi şimdi büyüdüğü için pek bişey gelmiyo aklıma ama bebekken çok vardı 
+1 oy
(5,368 puan) tarafından
Burun temizleme aspiratörü :D çok kullandım başka da her bebeğe ne alınıyorsa ondan aldım puset i ilk kızımda çok kullandım araba özellikle çok iyi oluyo anne bebek çantamı büyük aldım iki kızımla bile bir yere giderken hazırlıyorum 2 3 günlük giysilerini çok rahat alıyor ikisininde aldığım giysileri büyük alıyorum ve şuan zaten çoğu üstünde yazan yaşları tutmuyo mesela şuan bayramlik büyüğe 9 yaş küçüğe 6 yaş aldım ve anca oldu 
+1 oy
(770 puan) tarafından
Iyiki almışız dediğim tek şey var. Bi uyku beşik sallama aparatı. Benim kurtaricim. Uykusu gelince koyuyorum beşiğine sallana sallana kendi kendine uyuyor. 
+1 oy
(1,866 puan) tarafından
En mennun kaldigim başta reflü yatağı sonra titreşimli  ana kucağı bizimki kakasını titreşimini açınca hemen kakasını yapıyordu o sorunumuza çok yaradı, birde bebeğimi anakucagina koyup bazı işlerimi yapabiliyordum ,ve Müslim örtüler her isine yarıyor, uyku tulumları üzerini örtme derdi olmuyor ve vakti gelince ayarlı iyi bir  mama sandalyesi eşim iyisini almış iyikide öyle yapmış iki buçuk yaşında hala kullanıyoruz sırt ve masaya göre ayarlamalı sandalyemiz ve düşme riski hiç yok ağır bir mama sandalyesi,aşırı mennun kalmistim öneririm bunları 
+1 oy
(384 puan) tarafından
Ana kucagi ilk 5 ay hep ondaydi mutfakta beni izlerdi onda.bide yürüteç cok kullandik bu ikisinide
+1 oy
(498 puan) tarafından
Jnaby. Vazalin pisikicin cokii geldi
+1 oy
(1,665 puan) tarafından
Alt açma bezi kesinlikle 
+1 oy
(2,311 puan) tarafından
Anne yanı reflü yatağı
+1 oy
(7,425 puan) tarafından
Beybinest takımı yatağı yorganı çarşafı alt açma minderi emzirme örtüsü puset örtüsü 
+1 oy
(1,295 puan) tarafından
Fisher price eğitici kopekcik çocuk doğmadan almıştım hatta iyiki almışım şuan 6 aylık ama baya seviyor onu alt değiştirirken falan şuan çok hareketli mesela onu açınca bı duruyo ☺️
(1,866 puan) tarafından
Bende doğmadan aldım hatta set olarak almıştım eğitici kopekcik ,egtici kopekcikin yürüme arkadaşı ve kumandası 3 yaşına geldi asla sevmiyor odaya atıp geliyor oynamicam diye bende boşuna aldım gibi oldu bir kez oynamadı ya her çocuğun zevki aynı olmuyor canim
(1,295 puan) tarafından
Bende merak ediyordum ise yarayacak mı diye ilerde nolur bilmiyorum ama şimdi hatta eşimle dalga geçiyoruz biz dört kisilik bir aileyiz bizim çocuk bunuda arkadaşı zannediyor falan diye :D yani canım cocuktan çocuğa değişir çok normal
(1,866 puan) tarafından
Onu sevdiyse canım eğitici kopekcik yürüme arkadaşı da çok güzel bak yavaş yavaş vakti geliyor sizin bebeginizinde yürüme evresine doğru, onu da almayı düşünebilirsiniz bizimki sesini kapatarak kullandık da zevkli bir oyuncak aslinda benim bile oynayasim geliyordu aslında , benim oğlum sesli oyuncak sevmiyor yoksa çok güzel düşünebilirsiniz
(1,295 puan) tarafından
Tamam canım sağol aynen şuan emeklemeye çalışıyor zaten ayakta tuttuğumuz da adım atıyor bakarim ona yürüteç dedilerde yürüteç kullanmak istemiyorum
0 oy
(4,148 puan) tarafından

Bundan mutlaka al kaç arkadaşıma aldırdım daha sonra hepsi bana duacı oldu başlarda Bi yere giderken mama sandalyesi olarak yanımda götürdüm çok hafif ve pratik sonra banyoda kullanmaya başladım oturmaya başladıktan sonra annenin tek başına yıkaması açısından aşırı kolaylık sağlıyor iki yaşında hala banyoda buna oturtup yıkıyorum düşme kayma derdi yok 

image

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 153 göst.
2 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 248 göst.
0 oy
9 cevap 171 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
9 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...