0 oy
45 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Oturma odam ile mutfağıma aldım. Kalın halılarım var mutfak ve oturma odasında ama oğlumdan kaynaklı çok kirleniyor (altına geçirme dönemindeyiz yoksa yemek şu bu kirliliği değil) bende yedek olsun diye ince halı istiyordum. Bunların tarzıda çok hoşuma gidiyor. Aranızda kullanan var mı? Sağlam oluyorlar mı? Modeli nasıl sizce bende beyaz aldım

image

image

Bunuda mutfağıma aldım;

image

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuklu eve beyaz pişmanlıktır. :) bende evlenirken hep açık renk almıştım şimdi gri ve siyaha geçicem :) 
(580 puan) tarafından
Aldım alıyım mı demedim ki :) oğlumun odasının halısı beyaz renk hiç pişman değilim :)
(1,500 puan) tarafından
Ah ah akılsız başım evlenince beyaz aldim her yere 6 yıldan sonra tekrar halı aldim ve yine beyaz aldim iki erkek küçük çocuk ah kafam ah
(580 puan) tarafından
Benimkide erkek ve şimdi 1 ay sonra doğum yapacağım :D benimkinde yemek kirliliği yok sadece aşırı derecede tuvalet yaptığı için bez kaçırma dönemindeyiz. Bezi bırakacağız felan derken yedek lazımdı necis olduğu için. Beyaz pişmanlığım yok zira halı koltuk yıkama makinesi alınır yıkanır ya. Almayı düşünüyorum dert etmiyorum. Başka zamandada zaten halı silmeyi severim sıkıntı olmuyor benim için
-Reklam-
0 oy
(99 puan) tarafından
Kesinlikle bu renk alma derim yedekte olsa alma bence 
(580 puan) tarafından
Aldım canım alıyım mı demedim ki :) oğlumun kendi odası bile beyaz halı hiç pişman değilim :) temizlik açısından benim için hiç zor olmuyor
0 oy
(706 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3-4 ay önce aldım, çok memnun kaldım. Süpürmesi kolay, üzerinde toz tüy görünmüyor. 
(580 puan) tarafından
Mutfağıma koyu aldım oturma odama beyaz aldım. Zaten yedekli halıları var. Benim çok kirlenmiyor mutfak dışında bir şey yenilmediği için. Yenilse bile sofrabezi üstünden kalkmadan yeniliyor. Sadece altına kaçırma dçnemi olduğu için istedim ince halı :) seninkide çok güzelmiş hangi marka aldın
(706 puan) tarafından
Ben eşyada koyu renk sevmiyorum, açık renk insanın içini açıyor. Millete beyaz halı alma diye tavsiyede bulunurum ama giyinme odası ve oturma odam beyaz renk :D Bence çok şıklar, güle güle kullan canım :)
(580 puan) tarafından
Valla bende açık renk severim. Bir tek salonum koyu renk onuda lambaderle, tablolarla ferah hale getirmeye çalıştım. Açık renk her zaman iç açıcı. Oğlumun odası beyaz ve açık bej rengi karışımı içimi açıyor adeta :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde mensuree (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.