0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Beş aylık oğlum DMD kas hastası çıktı tedavisi henüz yok dua edin 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Lütfen lütfen lütfen doktorlardan ısrarla gen testi isteyin taşıyıcıysanız tüp bebekle sağlıklı gebelik geçirmeniz daha olası bugün benim başıma geldi yarın herkesin başına gelebilir oğluma teşhis konulduktan sonra bana gen testi yapıldı taşıyıcılık var mı bakmak için bu hastalık artık çoğalmaya başladı umarım bir tedavisi bulunur kimsenin yavrusu dermansız derde düşmez 
(7,674 puan) tarafından
Genelde anneden geçiyormuş galiba ailenizde varmiydi acaba
tarafından
Ailemizde böyle bir hastalık yok gebe kalmadan önce test yapmıştım bir şey çıkmadı ama bu hastalığa sahip olan üç kişiden birinde aileden gen yoksa bile kendi mutasyona uğrayıp hasta oluyor bir şey yapamıyorlar
(1,266 puan) tarafından
Ailede yoksa bile mutasyona uğrayıp hasta olabiliyorsa gen testi istemek de anlamsız o zaman
tarafından
Taşıyıcılık varsa misal annenin kız kardeşleri de taşıyıcı oluyor onların çocuklarında da risk çok fazla o yüzden gen testi gerekir ki doğacak çocuklara ona göre önlem alınmalı emin değilim ama tüp bebekle  yapılıyor galiba
-Reklam-
0 oy
(7,674 puan) tarafından
Of çok üzüldüm bı aralar bebekler cocuklar hep ağlatıyor beni böyle şeyler rabbim korusun yarabbim çok üzülüyorum cidden ya
tarafından
Dua edin tedavisi bulunsun
(7,674 puan) tarafından
Araştırdım baya Google yok Dior rabbim bı mucize göstersin canım insallah
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım size bağışlasın acil şifalar versin 
0 oy
(1,340 puan) tarafından
Allah'ım acil şifalar versin, imtihanınızı kolay eylesin inşallah..
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(7,415 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım 
0 oy
(768 puan) tarafından
Tedavisini Rabbim uygulasın ve yavrunuzu size bağışlasın. Nasıl anladınız acaba hareketlerini gözlemleyerek mi? 
tarafından
Hayır canım iki günlükken yoğun bakıma yattı orda genel tarama testi yapılırken değeri çok yüksek çıkmıştı düşmedi sonra gen testi verdik öyle çıktı zaten bu rahatsızlık bebekken belirti vermiyor yürümeye başlama aşamasında belirti veriyor
(768 puan) tarafından
Kolay bir süreç değildir ama Allah'tan ümit kesilmez. Biz dua edelim canım bol bol.
(1,121 puan) tarafından
Ay kuzum ya yinede erken teşhis edilmiş hastalık .hastalığın ortaya çıkan belirtilerini azaltmaya yönelik tedaviler uygulanabilir belki
(1,953 puan) tarafından
Birde tıp ilerliyor canım ilerki yıllarda belki tedavisi bulanabilir Allah'tan ümit kesilmez kalıcı şifanız olsun inşallah
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah dostum☹️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 333 göst.
0 oy
9 cevap 364 göst.
0 oy
9 cevap 364 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy